Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės (užsienio) parduotuvės

QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 06, 09:10)
Labai smalsu  bigsmile.gif O kokia priemone? atsiusk nuoroda, man jau paciai idomu pabandyt. o kiek vienetu irasei?

tai dabar dar pabandžiau pagal svorį. 10 kg siuntimą rodo virš 40 svarų, o 15 kg - jau nemokamai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daisha: 06 rugpjūčio 2008 - 08:20
QUOTE(daisha @ 2008 08 06, 09:19)
tai dabar dar pabandžiau pagal svorį. 10 kg siuntimą rodo virš 40 svarų, o 15 kg - jau nemokamai smile.gif




Aha, as jau irgi isbandziau biggrin.gif Tikrai, po triju penkialitriniu chemikalu bambaliu man jau rode nuli svaru! thumbup.gif
Bet tai kiek cia reikia prisikrauti, kad siuntimas nemokamas butu! Tikrai nebent susiorganizuoti pirkti visoms kartu g.gif
Na, palauksim dar ka tau tie is parduotuves atrasys bigsmile.gif


HA HA HA HA , negaliu lotuliukas.gif o graikams vis tiek mokamas siuntimas, net ir po 15 kg. lotuliukas.gif kai kuriems kitiems irgi. Virs 15 kg siuntimas nemokamas ne i visas salis g.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viola fiola: 06 rugpjūčio 2008 - 08:30
QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 06, 09:25)
Aha, as jau irgi isbandziau  biggrin.gif Tikrai, po triju penkialitriniu chemikalu bambaliu man jau rode nuli svaru!  thumbup.gif
Bet tai kiek cia reikia prisikrauti, kad siuntimas nemokamas butu! Tikrai nebent susiorganizuoti pirkti visoms kartu  g.gif
Na, palauksim dar ka tau tie is parduotuves atrasys  bigsmile.gif

Tai būtų super apsipirkti kokių valymo, skalbimo priemonių. Čia mano draugo idėja wub.gif Sako apsiperkam vieną kartą metuose ir tada ramu.
Berašant atrašė iš parduotuvės thumbup.gif
Cituoju:
Delivery is based on weight.
What items do you want to buy?
Atrašiau vėl. Lauksim žinių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daisha: 06 rugpjūčio 2008 - 08:35
QUOTE(daisha @ 2008 08 06, 09:31)
Tai būtų super apsipirkti kokių valymo, skalbimo priemonių. Čia mano draugo idėja wub.gif Sako apsiperkam vieną kartą metuose ir tada ramu.
Berašant atrašė iš parduotuvės thumbup.gif
Cituoju:
Delivery is based on weight.
What items do you want to buy?




Tai tada super thumbup.gif Uf, bent karta Lietuvai nors kokios nuolaidos lotuliukas.gif o graikams -be nuolaidu lotuliukas.gif

Latviams irgi nemokama, o lenkams ta pati daikta atsisiuti kainuoja 30 svrau! doh.gif Kazkoks man absurdas ta ju sistema. Cia pagal ka jie ziuri? Gal ten kokius muitus moketi reikia jiems ar sudetingiau nuvezti? Tai tada gautusi kad i Jamaika lengviau nuvezti prekes nei i Lenkija lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viola fiola: 06 rugpjūčio 2008 - 08:41
QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 06, 09:34)
Tai tada super  thumbup.gif Uf, bent karta Lietuvai nors kokios nuolaidos  lotuliukas.gif o graikams -be nuolaidu  lotuliukas.gif

Nesijuok anksčiau laiko iš graikų lotuliukas.gif dar nežinia, kaip čia mums pačioms gausis tongue.gif
Bet jei nemokamai, tai užsisakytume daug valymo priemonių ir tada dar papildomai ko norim. O tuos kiekius atsidalint galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daisha @ 2008 08 06, 09:39)
Nesijuok anksčiau laiko iš graikų lotuliukas.gif dar nežinia, kaip čia mums pačioms gausis tongue.gif
Bet jei nemokamai, tai užsisakytume daug valymo priemonių ir tada dar papildomai ko norim. O tuos kiekius atsidalint galima smile.gif




As juokiuosi siaip is absurdiskos sistemos. Pazaisk su ta pacia preke ir paziurek kokiom salim siuntimas nemokamas, kuriom - ne. As dar nepagavau kampo. Paskaityk auksciau mano posta. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 06, 09:42)
As juokiuosi siaip is absurdiskos sistemos. Pazaisk su ta pacia preke ir paziurek kokiom salim siuntimas nemokamas, kuriom - ne. As dar nepagavau kampo. Paskaityk auksciau mano posta.  mirksiukas.gif

na va ir prisidžiaugėm per anksti.
Cituoju:
The problem is that your basket of products was too heavy to give an instant quote. It would be at least £30 for us to send a 15kg parcel to lithuania.
Hope that helps.
Aš paklausiau, jei mano siuntinys svertų daugiau nei 15 kg. Tai vis dėlto mokama ir nebent sukomplektavus konkretų krepšelį, būtų galima jiems parašyti, kad paskaičiuotų tikslią kainą. Bet tai nesuprantu, kodėl vienoms šalims suskaičiuoja, o kitoms ne g.gif
Galėtų susitvarkyti savo sistemą, nes dabar ima ir apgauna durniukus optimistus kaip aš blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daisha: 06 rugpjūčio 2008 - 08:59
QUOTE(daisha @ 2008 08 06, 09:52)
na va ir prisidžiaugėm per anksti.
Cituoju:
The problem is that your basket of products was too heavy to give an instant quote. It would be at least £30 for us to send a 15kg parcel to lithuania.
Hope that helps.
Aš paklausiau, jei mano siuntinys svertų daugiau nei 15 kg. Tai vis dėlto mokama ir nebent sukomplektavus konkretų krepšelį, būtų galima jiems parašyti, kad paskaičiuotų tikslią kainą. Bet tai nesuprantu, kodėl vienoms šalims suskaičiuoja, o kitoms ne g.gif
Galėtų susitvarkyti savo sistemą, nes dabar ima ir apgauna durniukus optimistus kaip aš  blush2.gif




Nieko tokio, ne tu viena durnele optimiste biggrin.gif console.gif
Tikrai keistai, kad vieniems rodo, kitiems -ne g.gif Kagi, teks pirktis per tarpininke ar kaip kitaip unsure.gif
Atsakyti
Noriu pasiulyti dar viena smagia parduotuve. Cia yra audiniu, siulu ir kitu smagiu fainu
o CIA vienas is parduodamu dalyku - SULANKSTOMAS INDAS, kuriame galima laikyti vaisius, darzoves, muila ir t.t., o kai nenaudojat tiesiog sulankstot ir pasidedat kur reik. Idomus toks biggrin.gif

O CIA PATI PARDUOTUVE


Jei kam reikes tai dar nuorodu idesiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 11, 07:41)


Kaip tik sukau galvą kaip mūsų lietuviškose parduotuvėse nustatyti, ar siūlai ir audiniai nedažomi gamtai ir sveikatai kenksmingais dažais. Nes kiek teko skaityti, tai jų būna ohoho kokių nedraugiškų nei gamtai nei sveikatai schmoll.gif o dar kai ieškau audinio ar siūlų mažiuko rūbeliams, tai doh.gif

Įdėk dar jei nesunku 4u.gif
Atsakyti
Okis, turiu kazkiek nuorodu ir su siulais susijusiu ir su medziagom:


CIA BUS SIUVEJOMS IR MEZGEJOMS ir norincioms sukurti siluma savo seimoj


ORGANIC COTTON- EKOLOGISKA MEDVILNE - audiniai is ekologiskos medvilnes


SIULAI - berods australija
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viola fiola: 11 rugpjūčio 2008 - 10:21
EKO VILNA, SIULAI IR T.T.

NEDAZYTI SIULAI bet berods neekologiski g.gif

NATURE'S PALETTE - ekologiskos vilnos siulai, dazyti augaliniais dazais. Firma NATURE'S PALETTE yra gan populiari ir giriama (bent as vis uzsiraudavau ant jos internete)

Dar geras puslapis, kuriame yra info apie "ivairaus plauko" siulus: avyciu vilna, bambuko pluostas, kupranugariu kailiukas, ivairiu augalu siulai....
Surasyti pliusai ir minusai su nuorodom i parduotuves kur galetumet siulus isigyti:

SICIA


MOKANCIOMS IR MEGSTANCIOMS VELTI - ekologiskos vilnos, dazyta augaliniais dazais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viola fiola: 11 rugpjūčio 2008 - 10:48