Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės (užsienio) parduotuvės

QUOTE(munte1 @ 2011 11 02, 12:56)
na pabandom palyginti:
tarkim noriu pirkti is violey Tabletės indaplovėms ECOVER. ju kaina 19.65lt(5.69euro)
pristatymas 44.54lt (12,90euro)
viso gaunasi 64.19lt(18.59euro)

o jeigu pirkti lietuvoje is ekopirk.lt jau mineta mano preke. tuomet kainuotu 28.99lt
pristatyas 8lt arba perkant daugiau nei 100lt tuomet nemokamai
tai viso gaunasi 36.99lt

isvada Lietuvoje pirkti kurkas pigiau gaunasi,o ir pristatymas daug greitesnis

prisegu nuorodas i mano lygintas prekes:

http://www.violey.co...ets_p_7282.html

http://ekopirk.lt/ek...plovems-ecover/

gal kur kazka suklydau, kad man vis neapsimoka pirkti is uzsienio?

Taigi rašiau, kad iš tokių parduotuvių, kuriose siuntimas brangus, forumietės perka bendrai. Pavyzdžiui, iš aroma-zone.fr perkant už tam tikrą sumą (dabar nepamenu) siuntimas nieko nekainuoja, o prekės pigesnės (žinoma ne visos), iš violey, man rodos, siuntimo išlaidos gaunasi nedidelės ir pan. Iš iHerb.com galima ir vienai sakytis: siuntimas 4 doleriai. O jeigu iš tokių parduotuvių, kaip violey norite pirkti viena, tai žinoma neapsimoka.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 11 02, 14:10)
Taigi rašiau, kad iš tokių parduotuvių, kuriose siuntimas brangus, forumietės perka bendrai. Pavyzdžiui, iš aroma-zone.fr perkant už tam tikrą sumą (dabar nepamenu) siuntimas nieko nekainuoja, o prekės pigesnės (žinoma ne visos), iš violey, man rodos, siuntimo išlaidos gaunasi nedidelės ir pan. Iš iHerb.com galima ir vienai sakytis: siuntimas 4 doleriai. O jeigu iš tokių parduotuvių, kaip violey norite pirkti viena, tai žinoma neapsimoka.

drinks_cheers.gif Bet zmogus kazkodel paskaiciuoja tik viena preke plius siuntima doh.gif Ir LT , jeigu pvz reikiama parduotuve yra kitame miesto gale del vienos prekes kuro pinigu arba autiko mokescio bus gaila , noresi, kad bent kelios prekes butu ir apsimokes tada kelione. Taip ir cia , del vieno sampuno irgi niekas nesiuncia brangaus siuntinio , bet kaip susikooperuoja merginos arba pati keles prekes atsisiunciu , tai apsimoka ir net labai thumbup.gif
Atsakyti
nu gerai, bet vistiek as bandziau is violey pirkti ne viena preke,o daug, kad suma susidare ten virs 100lt
bet vistiek paskaiciavus man gaunasi brangiau pirkti is uzsienio nei Lietuvoje, tai kokia tada nauda is to koperuotis ir kartu pirkti?

kazkas ten rase, kad bandau kazka irodyti. as nieko nebandau irodyti as tik bandau suprasti kaip galima pirkti pigiau
Atsakyti
QUOTE(munte1 @ 2011 11 02, 19:51)
nu gerai, bet vistiek as bandziau is violey pirkti ne viena preke,o daug, kad suma susidare ten virs 100lt
bet vistiek paskaiciavus man gaunasi brangiau pirkti is uzsienio nei Lietuvoje, tai kokia tada nauda is to koperuotis ir kartu pirkti?

kazkas ten rase, kad bandau kazka irodyti. as nieko nebandau irodyti as tik bandau suprasti kaip galima pirkti pigiau

tai jau ir nesuprasit... irnesakyk.gif
Čia jums visos iš paskutiniųjų stengiasi padėti suprasti - pasirodo, beviltiška.
Naudos jokios, nesikoperuokit, kitur brangiau - pirkit LT. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(munte1 @ 2011 11 02, 20:51)
nu gerai, bet vistiek as bandziau is violey pirkti ne viena preke,o daug, kad suma susidare ten virs 100lt
bet vistiek paskaiciavus man gaunasi brangiau pirkti is uzsienio nei Lietuvoje, tai kokia tada nauda is to koperuotis ir kartu pirkti?

kazkas ten rase, kad bandau kazka irodyti. as nieko nebandau irodyti as tik bandau suprasti kaip galima pirkti pigiau

Gerai, pabandysiu viską iš naujo paaiškinti. Yra tokių parduotuvių (pvz.: violey), kuriose siuntimas brangus. Tačiau perkant už tam tikrą sumą (ji turi būti nurodyti tos parduotuvės tam tikroje skiltyje) siuntimas nekainuoja arba kainuoja nedaug. Jeigu aš perku vieną ar porą prekių, nesurenku tos sumos, reikalingos nemokamam/pigiam siuntimui. Tada ieškau forumiečių, draugų, pažįstamų, kuriems taip pat ko nors reikėtų iš tos parduotuvės Surinkus tą sumą, nuo kurios siuntimas nemokamas/pigus, vienas žmogus užsako prekes savo vardu. Pas jį atkeliauja prekės, visos jas išsidalinta, kiekviena už savo susimoka (ir už siuntimą (jei toks buvo), padalijus jį visoms pirkusioms). Viskas. Taigi, pavyzdžiui, perkant iš violey siuntimas kainuoja, jei gerai pamenu 12,90 euro (iki 2kg). Tarkim, perka 6 forumietės. Taigi, kiekvienai siuntimas kainuos: 12,90/6=2,15euro, litais tai bus 7,5Lt+prekės pigesnės nei Lietuvoje. Man atrodo tokia siuntimo tvarka violey, taip? Jei ne, tai patikslinkit mane.

Yra kitokių parduotuvių. Jose siuntimas iš karto pigus (pvz.: iHerb.com - 4doleriai, kas bus maždaug 10litų). Su šiomis parduotuvėmis, manau viskas aišku. Susimokat už prekes+siuntimą ir viskas.

Paaiškinau kaip mokėjau, aiškiau tikrai nebegalėsiu, tad tikiuosi, kad supratot esmę. Dar pasistudijuokit vienos forumietės pateiktus pavyzdžius.
Atsakyti
na dekui. kaip ir supratau, kad vienuose e shopose siuntipas pigesnis, kituose brangesnis. cia viskas ok, bet jus minejote kad violey e shope nuo kazkurios sumos yra nemokamas pristatymas arba pigesnis, bet siuos informacijos neradau. radau tik eiline siuntimo kaina kuri yra 12,90 euro. tai buciau dekingas jeigu kas informuotu apie kitus galimus pristatymo kainas is violey. dekui
Atsakyti
QUOTE(munte1 @ 2011 11 03, 11:25)
na dekui. kaip ir supratau, kad vienuose e shopose siuntipas pigesnis, kituose brangesnis. cia viskas ok, bet jus minejote kad violey e shope nuo kazkurios sumos yra nemokamas pristatymas arba pigesnis, bet siuos informacijos neradau. radau tik eiline siuntimo kaina kuri yra 12,90 euro. tai buciau dekingas jeigu kas informuotu apie kitus galimus pristatymo kainas is violey. dekui

Violey, jei gerai pamenu, siuntimas lieka toks pat, tik susikooperavus ir jį išsidalinus gaunama normali kaina (aš dabar galvoju, kad gal pigesnio siuntimo ir nebūna, būna tik toks, koks nurodytas, arba nuo tam tikros sumos nemokamas g.gif ). O violey aš tik paminėjau kaip parduotuvę, kurioje siuntimas brangesnis.
Atsakyti
QUOTE(munte1 @ 2011 11 03, 11:25)
na dekui. kaip ir supratau, kad vienuose e shopose siuntipas pigesnis, kituose brangesnis. cia viskas ok, bet jus minejote kad violey e shope nuo kazkurios sumos yra nemokamas pristatymas arba pigesnis, bet siuos informacijos neradau. radau tik eiline siuntimo kaina kuri yra 12,90 euro. tai buciau dekingas jeigu kas informuotu apie kitus galimus pristatymo kainas is violey. dekui

Violey nera nemokamo siuntimo. Esme kaip jums ir bando paaiskinti- "sumestinis" uzsakymas- pasidalinimas transporto islaidu. Dazniausiai transporto islaidos yra dalinamos is kiekio ( kg) to zmogaus prekiu.
Pvz.
Siuntimas tarkim viso kainuoja 15 eur:
Marytes prekiu kiekis kg yra 1 kg
Petro - 0.54 kg
Anastazijos - 0.25 kg
Liudmilos - 2 kg

Tai kiekvienas zmogus susimokes uz savo svori. Marytei siuntimas kainuos 3.96 eur, Petrui - 2.14 eur, An.- 0.99 eur , Liudm.- 7.91 eur.
Taigi viskas priklauso nuo svorio jusu prekiu. Jei pirksite viena krema, sumokesit kelis euro centus, jei kilogramais miltelius ir druska- galit ir 10 eur sumoketi uz siuntima... Tai ir ziuri, ar apsimoka siustis sunku daikta. Ar verta siustis skalbimo milteliu 5 kg pakuote pvz...
Bet kokiu atveju, is mano patirties- siustis apsimoka. Jei skalbiklis kainuoja pas mus 26 lt, violey -16 , indaploves tabletes atitinkamai 19 lt ir 29 lt , o perku dar visko daug daug kaskart, tai apsimoka ir net labai. Kompanija kuo didesne zmoniu-esme mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 03 lapkričio 2011 - 12:43
Esu siuntusi sau is biologish24 psl. Nuo 150 euru siuntimas i LT nemokamas. Tai su draugem prisisakem prekiu uz 150 euru ir vualia biggrin.gif Kainos ten truputi didesnes nei violey , bet vistiek pigesnes uz LT ( jeigu nera LT pardese akciju , zinoma) As megstu sampunu , skalbimo priemoniu namuose tureti rezerva , todel didesne suma- didesnis taupumas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(munte1 @ 2011 11 02, 19:51)
bet vistiek paskaiciavus man gaunasi brangiau pirkti is uzsienio nei Lietuvoje, tai kokia tada nauda is to koperuotis ir kartu pirkti?


Iš violey.com mes perkame susikooperavę. Pati esu užsakinėjusi krūvas siuntinių sau (ir tuo pačiu kitoms forumietėms) ir renku maximalų leistiną svorį (t.y. 20 kg). Violey.com siuntimo kaina priklauso nuo bendro siuntinio svorio, pirmi 2 kg - 12.9o Eur, o už kiekvieną kitą papildomą kilogramą + 0.6 Eur.

20 kg. prekių siuntimas kainuoja 23.90 Eur, tai matematika paprasta: 1 kilogramo siuntimo kaina gaunasi 1.20 Eur

Kai perku šeimai prekių kokiems 4-6 mėnesiams, tai mano prekių būna 3-6 kg. Sutaupau žiauriai daug lyginant su LT kainomis, ta analizė 'pigiau-brangiau' - praeitas etapas.

munte1, internetinėse LT parduotuvėse visiškai neapsimoka pirkti, jei tik turi noro įsigyti pigiau cool.gif
Dabar LT perku tik tada, kai internetinės parduotuvės gali pasiūlyti ženklias nuolaidas ir kainas susilygina su prekių kainomis siunčiantis iš užsienio.
Papildyta:
QUOTE(darvina @ 2011 11 03, 14:48)
Esu siuntusi sau is biologish24 psl. Nuo 150 euru siuntimas i LT nemokamas. Tai su draugem prisisakem prekiu uz 150 euru ir vualia  biggrin.gif Kainos ten  truputi didesnes nei violey , bet  vistiek pigesnes uz LT

Kainų skirtumas ne toks didelis: ką violey.com sutaupai dėl keliais euro centais pigesnės prekės, tai išleidi siuntimo išlaidoms, o biologish24.com dėl to galvos nereikia sukti drinks_cheers.gif

Tik prekių asortimentas violey.com šiek tiek kitoks ir tai nulemia, kai galvoju iš kur siųstis 4u.gif

Bet esmė, kad iš abiejų parduotuvių užsakant gaunasi pigiau nei LT.

iHerb'o pavyzdžiai duoti buvo puikūs - aš perku ir atsisiųsti iš JAV gaunasi daug pigiau nei "Sveikuose produktuose" su nuolaidų kortele. Esu viršijusi tą rekomenduojamą sumą, bet siuntinys nebuvo apmuitintas...bet nepatariu rizikuot, gal tik atsitiktinumas
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2011 11 03, 22:00)
iHerb'o pavyzdžiai duoti buvo puikūs - aš perku ir atsisiųsti iš JAV gaunasi daug pigiau nei "Sveikuose produktuose" su nuolaidų kortele. Esu viršijusi tą rekomenduojamą sumą, bet siuntinys nebuvo apmuitintas...bet nepatariu rizikuot, gal tik atsitiktinumas


Geriau neviršykit... Dabar tuos siuntinius labai tikrina ir praktiškai visos, kurios siuntėmės po rugpjūčio mėn. susimokėjom. sad.gif


4u.gif


Atsakyti
Labas vakaras,
Gal kas nors žinote kur renkasi (kokioj temoj) merginos, kurios koperuojasi pirkimui iš violey.com?... 4u.gif labai dėkinga būčiau už pagalbą.
Atsakyti