Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės (užsienio) parduotuvės

QUOTE(munte1 @ 2011 10 24, 12:19)
bet jeigu ziureti tas pacia prekes Lietuvoje ir uzsienyje tai ju kainos daugiau maziau vienodos?
o jeigu ziureti uzsienyje tas pigesnes prekes tai ju dar neteko sutikti Lietuvoje.
siuo atveju mane domintu pigesnes prekes nei Lietuvoje is siu gamintoju:
Green People
Bentley Organic
Essential Care
Aubrey Organics

kolkas man nepavyko rasti siu gamintoju gaminiu pigesniu nei Lietuvoje. gal kas radote ir galit pasidalinti sia informacija? Buciau labai dekingas

http://www.iherb.com...aubrey organics
Atsakyti
QUOTE(munte1 @ 2011 10 24, 12:19)
bet jeigu ziureti tas pacia prekes Lietuvoje ir uzsienyje tai ju kainos daugiau maziau vienodos?
o jeigu ziureti uzsienyje tas pigesnes prekes tai ju dar neteko sutikti Lietuvoje.
siuo atveju mane domintu pigesnes prekes nei Lietuvoje is siu gamintoju:
Green People
Bentley Organic
Essential Care
Aubrey Organics

kolkas man nepavyko rasti siu gamintoju gaminiu pigesniu nei Lietuvoje. gal kas radote ir galit pasidalinti sia informacija? Buciau labai dekingas


Green People yra čia, tik nežinau, ar pigiau nei LT. Bet siuntimas nemokamas ir pirmam apsipirkimui duoda 10% nuolaidą. smile.gif
Atsakyti
sveiki dar karta,
is duotu ar rastu e shopu uzsienietisku, tai darau tokia isvada:
pati preke taip yra pigesne negu Lietuvoje, bet pridejus pristatymo islaidas, pridejus mokescius tai galutine suma gaunasi tikrai brangiau negu perkant Lietuvoje. ir nesvarbu ar viena daigta ar kelis perki, bet kiek bandziau tai visada man rodo brangiau negu Lietuvoje.
Isduokite paslapti kaip jus su sita problema susitvarkote?
Atsakyti
QUOTE(munte1 @ 2011 10 31, 15:25)
sveiki dar karta,
is duotu ar rastu e shopu uzsienietisku, tai darau tokia isvada:
pati preke taip yra pigesne negu Lietuvoje, bet pridejus pristatymo islaidas, pridejus mokescius tai galutine suma gaunasi tikrai brangiau negu perkant Lietuvoje. ir nesvarbu ar viena daigta ar kelis perki, bet kiek bandziau tai visada man rodo brangiau negu Lietuvoje.
Isduokite paslapti kaip jus su sita problema susitvarkote?

kaip jums ten taip gaunasi? Pvz. Aubrey Organics šampūnas iherb.com kainuoja apie 9$. Vieną pirkti aišku, kad neapsimoka, bet galima laisvai sumokant 4$ už siuntimą įsidėti 4-5 prekes neviršijant sumos, nuo kurios skaičiuosis importo PVM. Tuomet buteliukas Aubrey Organics šampūno gautųsi apie 25 Lt. O pvz. čia:
http://www.sveikipro...aubrey-organics
kaina 40 Lt. Ir tai dar be siuntimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavasucitrina: 31 spalio 2011 - 17:05
QUOTE(munte1 @ 2011 10 31, 16:25)
sveiki dar karta,
is duotu ar rastu e shopu uzsienietisku, tai darau tokia isvada:
pati preke taip yra pigesne negu Lietuvoje, bet pridejus pristatymo islaidas, pridejus mokescius tai galutine suma gaunasi tikrai brangiau negu perkant Lietuvoje. ir nesvarbu ar viena daigta ar kelis perki, bet kiek bandziau tai visada man rodo brangiau negu Lietuvoje.
Isduokite paslapti kaip jus su sita problema susitvarkote?

Perkant, pavyzdžiui, iš aroma-zone.fr ar violey, ar biologisch forumietės kooperuojasi ir tada siuntimas arba nieko nekainuoja, arba kainuoja nedaug smile.gif
Atsakyti
na jusu nurodytame puslapyje perkant jusu nurodyta preke tai kad ir viena ta preke perkant 8lt pigiau gaunasi pirkti is uzsienio(aisku pristatymo terminas 2-4savaites jeigu neklystu)
na as siuo metu bandziau skaiciuoti per violey el. parduotuve ir man ten gavosi kad brangiau isten pirkti viena ar net daugiau nei viena preke. tai cia tik man vienam brangiau gaunasi ar ir kitiems?
Atsakyti
QUOTE(munte1 @ 2011 11 01, 18:04)
na jusu nurodytame puslapyje perkant jusu nurodyta preke tai kad ir viena ta preke perkant 8lt pigiau gaunasi pirkti is uzsienio(aisku pristatymo terminas 2-4savaites jeigu neklystu)
na as siuo metu bandziau skaiciuoti per violey el. parduotuve ir man ten gavosi kad brangiau isten pirkti viena ar net daugiau nei viena preke. tai cia tik man vienam brangiau gaunasi ar ir kitiems?


parodyk ka renkiesi, imesk nuorodas is pardes.
Atsakyti
QUOTE(munte1 @ 2011 11 01, 18:04)
na jusu nurodytame puslapyje perkant jusu nurodyta preke tai kad ir viena ta preke perkant 8lt pigiau gaunasi pirkti is uzsienio(aisku pristatymo terminas 2-4savaites jeigu neklystu)
na as siuo metu bandziau skaiciuoti per violey el. parduotuve ir man ten gavosi kad brangiau isten pirkti viena ar net daugiau nei viena preke. tai cia tik man vienam brangiau gaunasi ar ir kitiems?

Kaip ten bebutu , bet LT gerokai brangiau gaunasi doh.gif . Zinoma, esu pirkusu ir pas mus pigiau nei uzsienio pardese , bet tada buvo dideles nuolaidos .
Atsakyti
QUOTE(munte1 @ 2011 11 01, 18:04)
na jusu nurodytame puslapyje perkant jusu nurodyta preke tai kad ir viena ta preke perkant 8lt pigiau gaunasi pirkti is uzsienio(aisku pristatymo terminas 2-4savaites jeigu neklystu)
na as siuo metu bandziau skaiciuoti per violey el. parduotuve ir man ten gavosi kad brangiau isten pirkti viena ar net daugiau nei viena preke. tai cia tik man vienam brangiau gaunasi ar ir kitiems?

Nesuprantu, man gaunasi tikrai pigiau, nei Lietuvoje. Gal kiekius nevienodus lyginat? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(munte1 @ 2011 11 01, 18:04)
na jusu nurodytame puslapyje perkant jusu nurodyta preke tai kad ir viena ta preke perkant 8lt pigiau gaunasi pirkti is uzsienio(aisku pristatymo terminas 2-4savaites jeigu neklystu)
na as siuo metu bandziau skaiciuoti per violey el. parduotuve ir man ten gavosi kad brangiau isten pirkti viena ar net daugiau nei viena preke. tai cia tik man vienam brangiau gaunasi ar ir kitiems?

Man iHerb'e net vieną prekę pirkt dažnai apsimoka. Aišku, niekada vienos neperku, dedu, kad būtų ir sunkių, ir lengvų, ir būtinai žiūriu, kad visa suma neviršytų 28dol, tada jokių mokesčių nereikia mokėt.

Pvz. pateikiu kelis top'us. Jason Natural, Ester-C Creme, Anti-Aging Moisturizer: iHerb'e 30Lt, palyginkit su LT.
Jason Natural, Revitalizing Vitamin E, 5,000 IU: iHerb'e 13.5Lt. Vėl nuoroda į LT psl.

Nesakau, kad reikia pirkt šitus kremus ar ką, bet vasarą netyčia užėjau į jų pardę ir dar grįžus namo kainas pasitikrinau. doh.gif Bet tuo pačiu ir parduotuvę suprantu...

Gerieji Aubrey Organics, kas man yra daug aktualiau. Žiūrim. Apsauginis saulės kremas jautriai odai ir vaikams, bekvapis: iHerb'e 35.5Lt, lyginam su LT.
Rosa Mosqueta drėk. kremas: iHerb'e 38Lt, o LT tiek.
Vienas iš Aubrey šampūnų: iHerb'e 23.5Lt, ir toks pats LT.

Ir tai tik keli pavyzdžiai. Bet, aišku, jeigu daiktas labai sunkus, gali paprasčiausiai neapsimokėt jo siųstis. Nors aš net skalbiniams skystį ar indų ploviklį dažnai įsimetu ir prie jo dar ką nors + geresnį freeb'į, ir net su siuntimu gaunasi pigiau nei LT. ax.gif



Atsakyti
na pabandom palyginti:
tarkim noriu pirkti is violey Tabletės indaplovėms ECOVER. ju kaina 19.65lt(5.69euro)
pristatymas 44.54lt (12,90euro)
viso gaunasi 64.19lt(18.59euro)

o jeigu pirkti lietuvoje is ekopirk.lt jau mineta mano preke. tuomet kainuotu 28.99lt
pristatyas 8lt arba perkant daugiau nei 100lt tuomet nemokamai
tai viso gaunasi 36.99lt

isvada Lietuvoje pirkti kurkas pigiau gaunasi,o ir pristatymas daug greitesnis

prisegu nuorodas i mano lygintas prekes:

http://www.violey.co...ets_p_7282.html

http://ekopirk.lt/ek...plovems-ecover/

gal kur kazka suklydau, kad man vis neapsimoka pirkti is uzsienio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo munte1: 02 lapkričio 2011 - 12:01
QUOTE(munte1 @ 2011 11 02, 11:56)
na pabandom palyginti:
tarkim noriu pirkti is violey Tabletės indaplovėms ECOVER. ju kaina 19.65lt(5.69euro)
pristatymas 44.54lt (12,90euro)
viso gaunasi 64.19lt(18.59euro)

o jeigu pirkti lietuvoje is ekopirk.lt jau mineta mano preke. tuomet kainuotu 28.99lt
pristatyas 8lt arba perkant daugiau nei 100lt tuomet nemokamai
tai viso gaunasi 36.99lt

isvada Lietuvoje pirkti kurkas pigiau gaunasi,o ir pristatymas daug greitesnis

prisegu nuorodas i mano lygintas prekes:

http://www.violey.co...ets_p_7282.html

http://ekopirk.lt/ek...plovems-ecover/

gal kur kazka suklydau, kad man vis neapsimoka pirkti is uzsienio?

Jeigu jūs taip paprastuoju būdu pirksitės, tai gali ir išeit brangiau. Jeigu siuntimas kainuoja 12,90euro, turbūt nerasite čia nei vienos, kuri viena sau pirktų vieną prekę ir mokėtų už tokį siuntimą. Ieškokit kompanijos, pirkit su kažkuo, kad pasidalinti siuntimą, galų gale gal ir ne viskas labai ir apsimoka - atsirinkit. Mannu jums nuo dūšios pavyzdžių pateikė - gi matot, kad apsimoka. O jūs su tuo vienu pavyzdžiu ir nerealia siuntimo kaina norit įrodyti, kad brangiau siųstis... doh.gif. Toks jausmas, kad mes bandom įrodyti, kad apsimoka, o jūs - kad ne... Jūsų valia - pirkit Lietuvoj, o mes jau pasieškosim kur pigiau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavasucitrina: 02 lapkričio 2011 - 12:28