Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės (užsienio) parduotuvės

www.rasakila.lt
Gal kuri pirkot is sios parduotuves?Kaip produktai, ar bandet?
Jei galite parasykite man i AZ.Didulis dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė* @ 2009 07 20, 18:06)
www.rasakila.lt
Gal kuri pirkot is sios parduotuves?Kaip produktai, ar bandet?
Jei galite parasykite man i AZ.Didulis dėkui 4u.gif


Tema vadinasi užsienio parduotuvės mirksiukas.gif daug apie rasakilos produkciją parašyta temose apie vilnonius rūbelius arba daugkartinių sauskelnių temoje 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,visos temos nebuvo laiko skaityti, gal kuri uzsisakinejate is sio puslapio, Lietuvoje visos prekes vos ne dvigubai brangiau.as sios firmos prekes ir dabar naudoju ir man labai tinka - tai galvoju uzsisakinet tiesiai is parduotuves uzsienyje
http://www.handmadenaturals.co.uk/
Atsakyti
Sveikos. man atrodo, cia neminejo niekas parduotuves iherb.com, ten yra daug ekologiskos kosmetikos, maisto papyldu, valymo priemoniu ir t.t.
va cia tema http://www.supermama...howtopic=671420
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo happy999: 11 sausio 2011 - 13:56
QUOTE(happy999 @ 2011 01 11, 14:56)
Sveikos. man atrodo, cia neminejo niekas parduotuves iherb.com, ten yra daug ekologiskos kosmetikos, maisto papyldu, valymo priemoniu ir t.t.
va cia tema http://www.supermama...howtopic=671420

o ten ta kosmetika naturali ar ekologiska?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braske24: 11 sausio 2011 - 23:35
QUOTE(braske24 @ 2011 01 11, 23:34)
o ten ta kosmetika naturali ar ekologiska?


ten yra labai daug ekologiskos bei naturaios kosmetikos. kiekviena preke turi aprasyma, kokia sudetis ir t.t. O ekologiskos butent kosmetikos galima surasti, rasant pavadinima, kuri jau zinote, pvz. Weleda (kainoja ten daug pigiau negu LT)
Atsakyti
QUOTE(happy999 @ 2011 01 12, 12:11)
ten yra labai daug ekologiskos bei naturaios kosmetikos. kiekviena preke turi aprasyma, kokia sudetis ir t.t.  O ekologiskos butent kosmetikos galima surasti, rasant pavadinima,  kuri jau zinote, pvz. Weleda (kainoja ten daug pigiau negu LT)

Aš irgi žiūrinėju, kad gera parduotuvė, bet kaip muitas?Jei sumoki muitą tai tikrai pigiau nesigaus ir dar kiek vargo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hopeidea: 12 sausio 2011 - 11:48
Muito ne turetu buti, nes siunčia iš UK. Tik yra svorio apribojimas , kitaip siuntimas brangiai gaunasi. Bet ten prie kiekvieno daikto rašo jo svori, tik reikia idemiai skaityti ir skaičiuoti.
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2011 01 12, 11:48)
Aš irgi žiūrinėju, kad gera parduotuvė, bet kaip muitas?Jei sumoki muitą tai tikrai pigiau nesigaus ir dar kiek vargo doh.gif


Reikia siusti iki 75lt vertes siuntinuka, tada 100% jokio muito nebus. cia is JAV, o ne is UK. paziurekite nuoroda i tema, ten viskas parasyta aiskiai, kaip registruotis, siusti ir t.t. Temos gale as rasiau patarymu, kaip paskaiciuoti, kad muito nebutu. Taip pat svoris turi buti iki 1.36 kg, tada siuntimas tik 4 $. O pirma karta perkant is iherb.com iveskite koda DOT111, tai gausit 5$ nuolaida (tai iseina jums siuntimas nemokamas + dar 1$ nuolaida) thumbup.gif Tikrai verta isbandyti, yra begalo daug pigiu ir geru dalyku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo happy999: 12 sausio 2011 - 12:41
QUOTE(happy999 @ 2011 01 12, 13:40)
Reikia siusti iki 75lt vertes siuntinuka, tada 100% jokio muito nebus. cia is JAV, o ne is UK. paziurekite nuoroda i tema, ten viskas parasyta aiskiai, kaip registruotis, siusti ir t.t. Temos gale as rasiau patarymu, kaip paskaiciuoti, kad muito nebutu. Taip pat svoris turi buti iki 1.36 kg, tada siuntimas tik 4 $.  O pirma karta perkant is iherb.com  iveskite koda DOT111, tai gausit 5$ nuolaida (tai iseina jums siuntimas nemokamas + dar 1$ nuolaida)  thumbup.gif Tikrai verta isbandyti, yra begalo daug pigiu ir geru dalyku  smile.gif

Ačiū , supratau, reiks bandyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2011 01 12, 14:37)
Ačiū , supratau, reiks bandyti thumbup.gif


jeigu ka nors nesuprasyte, nezinosite, galite mane klausti drasiai, visada padesiu uzsakyti ir paaiskinsiu. nors nera sunku. viena karta uzsakysite ir viska zinosite smile.gif
Atsakyti
Sveiki, o gal kas esate pirkusios sios firmos naturalia kosmetika www.trevarno.co.uk
Atsakyti