Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikus atakuoja kosulys

Mamytes, gal kas gali parasyti ka i inhaliatoriu (as turiu Microlife) galima pilti? Ar galima vaistazoliu arbateles? O eukalipto ekstrakta galima? nemoku naudotis... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2008 11 12, 16:13)
o tai verkia, kad skauda ar kad bijo?

N a,skaudokas tas masažas ax.gif Aišku ,dar kažkiek ir bijo, ir nenori ,juk daug geriau žaisti su kokiom mašinytėm ,nei nuogam gulėti ant pilvo ir nieko neveikti tongue.gif
Gal dar nuo masažistės priklauso ,nes kai mus masažavo 5 kartus viena masažistė ,tai verkė mano berniukas ,o paskui kitus 3 ar 4 kita ,tai išvis neverkė .Bet jau tada jam nebuvo ką išmasažuot ,nes buvo pasveikęs ,tai gal todėl ir nekankino labai ,darė švelnesnį masažą g.gif
Papildyta:
QUOTE(Neringiux @ 2008 11 12, 17:20)
Mes vartojam koloidini sidabro tirpala, pagaminta Kanadoj. Jis padeda ne tik  nuo kvepavimo taku infekciju, bet ir nuo visokiu kitu infekciju, pvz. zarnyno....
Pastebejau, kad mano mergyte susirgusi gerai issiciaudo ir iseina visi snargliai davus Microhydrino. Pirma karta jo nusipirkau ir visai nesigailiu isleidus nemazus pinigus.

O kie jis kainuoja? ar jį reikia vartoti tik susirgus ,čia kaip vaistas?
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 11 13, 14:40)
N a,skaudokas tas masažas  ax.gif Aišku ,dar kažkiek ir bijo, ir nenori ,juk daug geriau žaisti su kokiom mašinytėm ,nei nuogam gulėti ant pilvo ir nieko neveikti tongue.gif
Gal dar nuo masažistės priklauso ,nes kai mus masažavo 5 kartus viena masažistė ,tai verkė mano berniukas  ,o paskui kitus 3 ar 4 kita ,tai išvis neverkė .Bet jau tada jam nebuvo ką išmasažuot ,nes buvo pasveikęs ,tai gal todėl ir nekankino labai ,darė švelnesnį masažą g.gif



Maniškiui kai darė tą masažą, tai jam buvo 4,5 mėnesio. Patenkintas jis būdavo, juokdavosi... Įdomu, kaip dabar reaguotų g.gif Tik, ačiū Dievui, dabar mums toks masažas nereikalingas...
Atsakyti
QUOTE(Rylinga @ 2008 11 13, 16:57)
Maniškiui kai darė tą masažą, tai jam buvo 4,5 mėnesio. Patenkintas jis būdavo, juokdavosi...  Įdomu, kaip dabar reaguotų  g.gif Tik, ačiū Dievui, dabar mums toks masažas nereikalingas...

na ,mažiukui turbūt stipraus nedarė ,o gal ir maniškiui neskaudėjo ,tiesiog nepatiko gulėti vienoj vietoj ,nors man atrodė ,kad jam skauda g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 11 13, 16:07)
na ,mažiukui turbūt stipraus nedarė ,o gal ir maniškiui neskaudėjo ,tiesiog nepatiko gulėti vienoj vietoj ,nors man atrodė ,kad jam skauda g.gif ?


Žinok maniškiui labai nepatiko kojyčių masažai, nes reikėjo ramiai gulėti, jam tai pasirodė labai nuobodu, tai jau taip inkšdavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 11 13, 14:40)
O kie jis kainuoja? ar jį reikia vartoti tik susirgus ,čia kaip vaistas?

Apie 100 lt, galima naudoti profilaktiskai, bet as kol kas duodu susirgus. Cia maisto papildas.
Atsakyti
QUOTE(Rylinga @ 2008 11 13, 19:33)
Žinok maniškiui labai nepatiko kojyčių masažai, nes reikėjo ramiai gulėti, jam tai pasirodė labai nuobodu, tai jau taip inkšdavo  doh.gif

na va ,kad vaikučiam didžiausia bausmė nieko neveikti lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Neringiux @ 2008 11 13, 20:48)
Apie 100 lt, galima naudoti profilaktiskai, bet as kol kas duodu susirgus. Cia maisto papildas.

o LT yra jo pirkt? Ir ką kokrečiai jis daro ,kaip veikia organizmą ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 13 lapkričio 2008 - 21:04
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 11 13, 21:05)
na va ,kad vaikučiam didžiausia bausmė nieko neveikti lotuliukas.gif
Papildyta:

o LT yra jo pirkt? Ir ką kokrečiai jis daro ,kaip veikia organizmą ?

Yra, juk as perku biggrin.gif
Mikrohidrinas – pats stipriausias is siuo metu zinomu antioksidantu, neutralizuoja
ir padaro nekenksmingus laisvuosius radikalus, kuriu atsiranda organizmui
atliekant savo gyvybines funkcijas. Laisvuju radikalu daugeja vartojant daug
riebaus maisto, cukraus, i organizma patekus toksiniu medziagu, del uztersto oro
bei vandens, todel mikrohidrino ypac reikia zmonems, gyvenantiems
pramoniniuose rajonuose, kur uztersta aplinka. Mikrohidrinas gerina lasteles
supanciu biologiniu medziagu sudeti: pH, pavirsiuisitempima bei santykini
laiduma. Mikrohidrinas taip pat kovoja su virusais ir bakterijomis.
-pagerina bendra zmogaus organizma
-pagerina savijauta
-padeda pasiekti geresniu sporto rezultatu
-padeda geriau isisavinti maistines medziagas
-padidina organizmo energetinius resursus
-suletina organizmo senejimo procesus
-palaisvina ir sunaikina sunkiuosius radikalus,sustiprina organizma pries daugeli virusu ir neleidzia isivystiti chroniskom ligoms
Atsakyti
QUOTE(airiuks13 @ 2008 11 09, 17:13)
ne tokia jau ir brangi ta tarpinė,ar čia man dėl vaiko sveikatos nieko negaila g.gif  blush2.gif pirkau prieš kelias dienas Baby Haler tai 80lt mokėjau. ax.gif as jau buvau nusiteikus pirkt ta aparačiuką kaip ligoninėse kur supila vaistukus ir kėpuot duoda tai tas 300kainuoja,o va šita tarpinė tai proto ribose man pasirodė 4u.gif

Tai kad yra ir pigesniu inhaliatoriu g.gif pats brangiausias kury ziurejau siandien 270Lt kainavo, o as nupirkau uz 150Lt, noraxxx minimos Microlife firmos.

QUOTE(noraxxx @ 2008 11 13, 15:14)
Mamytes, gal kas gali parasyti ka i inhaliatoriu (as turiu Microlife) galima pilti? Ar galima vaistazoliu arbateles? O eukalipto ekstrakta galima? nemoku naudotis... blush2.gif


Man irgi idomu ka galima pilti ne brontex tu skyscio inhaliacijoms. Mes trputi kosciojam dar, po laringito, nneori kad issiseneti, norisi kad greiciau praeitu tai taip profilkatiskai ka nors pakviepuoti. Kaip eukalipto inhaliacijasd padaryti, kokio pavidalo ta eukalipta naudoti?
Atsakyti
QUOTE(laizanika @ 2008 11 15, 00:24)
Tai kad yra ir pigesniu inhaliatoriu g.gif  pats brangiausias kury ziurejau siandien 270Lt kainavo, o as nupirkau uz 150Lt,

negi taip sunku pries issiziojant perskaityti apie ka kalba eina?
Baby haler yra tarpine skirta kvepuoti vaistus pvz nuo astmos mazesniems vaikams - vyresniems yra jau tiesioginis purskimas i gerkle . Tenais yra kvepuojama tiesiogiai vaistais be jokio skiedimo - i toki vamzdeli per skyle yra ipuskiami vaistai ( aerozoliniai) ir vaikas juos iskvepuoja.
I inhaliatoriu ( kad ir tuos pacius microlife firmos) yra pilami skysciai ir kvepuojama garais
QUOTE(laizanika @ 2008 11 15, 00:24)
Man irgi idomu ka galima pilti ne brontex tu skyscio inhaliacijoms. Mes trputi kosciojam dar, po laringito, nneori kad issiseneti, norisi kad greiciau praeitu tai taip profilkatiskai ka nors pakviepuoti. Kaip eukalipto inhaliacijasd padaryti, kokio pavidalo ta eukalipta naudoti?

galima pilti paprasciausiai mineralini vandeni - drekina gleivine ir skatina atsikosejima ( cia ir profilaktikai tinka)
Sergant laringitu galima naudoti distiliuoto vandens misini su adrenalinu
I kai kuriuos uinhaliatorius yra nerekomenduojama pilti eteriniu alieju ( kenkia plastmasei) - reiketu informacinem lapelyje paskaityti. O jeigu jau darote tai parpasciausiai i vandeni ( virinta ar distiliuota) reikia ilasinti kelis lasus eterinio aliejaus ( gali buti eukalipto, gali buti pusu) ir leisti kvepuoti tais garais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bekasė: 15 lapkričio 2008 - 11:59
Neringiux ,ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Na va pabaigem ir mes masazus .Masazavo 7 kartus.Kol kas rezultatu nematome, zodziu dar tebekosim. karkalu siuo metu ant plauciu nebera, bet kada baigsis tas prakeiktas kosulys? Ir nosyte tokia nei su snargliukais nei be ju. KAi atsikelia is ryto ar popietu miego ji tokia kazkokia uzgulta.Zodziu tos pacios problemytes mus kankina jau nuo spalio 3 d. Visi ramina, kad gal but vaikui reikia ilgesnio laiko pasveikimui (sirgome 2 bronchitais per men,) Ryt registruosimes pas LOR, gal istikruju tie adenoidai isburksta ir neleidzia prakvepuoti ir kosulys gal nuo ju nesibaigia. Kai vaikas sukosti man jau kazkokia paranoja prasideda, o dar kai nosi traukia i save ,,uzsikemsu " ausis...Nuo kosulio dabar geriame jaronimo zoles arbata sako padeda. Bet va visu girtas juodasis ridikas su medum mums nepadejo verysad.gif
Atsakyti