Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikus atakuoja kosulys

QUOTE(cola @ 2008 11 25, 16:05)
pokalbio metu pasiklausineja ka turim namie, ka megstam valgyt, gal pati dar kazka nori suzinot, pasizymi ir tada daro tyrimus

pagal juos mes nealergiskos daug kam (ale aibe yra kitu alergenu, cia tik vnt paziurejo)  unsure.gif

tai va gi ,nežinau ar verta daryti tą tyrimą ,norėčiau tiksliai žinoti ar alergiškas,ir kam alergiškas ,nes pagal kraują tai labai žemos ten vios tos normos ,tai taip ir nežinom ,ar alergiškas tas mūsų mažiukas ,ar nea g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rylinga @ 2008 11 25, 14:58)
Smagu girdėti  4u.gif Mums imuwash visiškai netiko, na dėl slogos išbandytas buvo, bet jei tuo atveju nepadėjo, tai tikriausiai nebūtų padėjęs ir dėl adenoidų  schmoll.gif



O as jau nupirkau unsure.gif Bet alergologe sake, kad jos vaikuciui nuo adenoidu padejo.Aj pabandysiu, sako ir imuninei sistemai stiprinti jis gerai. Nu kad sustiprinsiu ta imunine sistema, jokia ,,zaraza' neprilips lotuliukas.gif juk jau duodu Kardicept'a, Ocsilococcinium na ir dar imuwash'a pradesiu-tai Vaikis bus stiprus kaip ridikas. Tik kaip ta nelemta kosuli isgyvendinti g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2008 11 25, 16:32)
O as jau nupirkau  unsure.gif Bet alergologe sake, kad jos vaikuciui nuo adenoidu padejo.Aj pabandysiu, sako ir imuninei sistemai stiprinti jis gerai. Nu kad sustiprinsiu ta imunine sistema, jokia ,,zaraza' neprilips lotuliukas.gif  juk jau duodu Kardicept'a, Ocsilococcinium na ir dar imuwash'a pradesiu-tai Vaikis bus stiprus kaip ridikas. Tik kaip ta nelemta kosuli isgyvendinti g.gif  biggrin.gif

kažin kodėl ,man per google neišmeta nei Kardicepto ,nei Fenikso? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 11 25, 15:49)
kažin kodėl ,man per google neišmeta nei Kardicepto ,nei Fenikso? g.gif


Tai, kad turėtų kordicepsas būti, o ne kardiceptas. Bet, kad yra kelių įmonių gaminamo to kordicepso, turbūt ir veiksmingumas skiriasi g.gif
Papildyta:
QUOTE(jolax @ 2008 11 25, 15:32)
O as jau nupirkau  unsure.gif Bet alergologe sake, kad jos vaikuciui nuo adenoidu padejo.Aj pabandysiu, sako ir imuninei sistemai stiprinti jis gerai. Nu kad sustiprinsiu ta imunine sistema, jokia ,,zaraza' neprilips lotuliukas.gif  juk jau duodu Kardicept'a, Ocsilococcinium na ir dar imuwash'a pradesiu-tai Vaikis bus stiprus kaip ridikas. Tik kaip ta nelemta kosuli isgyvendinti g.gif  biggrin.gif


Tai visgi kaip ten ant to maisto papildo (ar ten vaistas?) užrašyta: Kordicepsas ar Kardiceptas? Tai tą kosulį ir išgyvendins tas Kordicepsas ar Kardiceptas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rylinga: 25 lapkričio 2008 - 18:41
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 11 25, 16:49)
kažin kodėl ,man per google neišmeta nei Kardicepto ,nei Fenikso? g.gif



Ivesk sitaip- Fohow Oral Liquid. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Rylinga @ 2008 11 25, 19:32)
Tai, kad turėtų kordicepsas būti, o ne kardiceptas. Bet, kad yra kelių įmonių gaminamo to kordicepso, turbūt ir veiksmingumas skiriasi  g.gif
Papildyta:
Tai visgi kaip ten ant to maisto papildo (ar ten vaistas?) užrašyta: Kordicepsas ar Kardiceptas? Tai tą kosulį ir išgyvendins tas Kordicepsas ar Kardiceptas  biggrin.gif



Labai tikiuosi kad jis mums ir pades, o pavadinimas uzrasytas kaip nurodziau auksciau, per google rodo , kad tai tas Kordicepsas ar Kardceptas biggrin.gif
Atsakyti
jolax ,o gal jau pastebėjai kokį poveikį to vaisto ,nes aš galvoju ką čia man duot imuniteto stiprinimui ,Citrosept negaliu ,nes labai viduriukus laisvina ,nors šiaip labai patiko ,nes nuo tų greifruktų lašiukų apetitas buvo labai geras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 11 25, 15:49)
kažin kodėl ,man per google neišmeta nei Kardicepto ,nei Fenikso? g.gif

aš jau nebesuprantu, kiek rūšių yra to Kordicepso? jolax, rašei, kad už 40 litų berods pirkai? g.gif o kažkas rašė, kad per platintojus virš 100?
užvakar Camelia vaistinėje vitrinoje prieš akis- Cordisept- apie 25 litus g.gif
dabar jau nebesuvokiu- kas yra kas ir t.t g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2008 11 26, 01:07)
aš jau nebesuprantu, kiek rūšių yra to Kordicepso? jolax, rašei, kad už 40 litų berods pirkai? g.gif o kažkas rašė, kad per platintojus virš 100?
užvakar Camelia vaistinėje vitrinoje prieš akis- Cordisept- apie 25 litus g.gif
dabar jau nebesuvokiu- kas yra kas ir t.t g.gif



Zinok ir as nesusigaudau kiek tu rusiu ju yra g.gif
Jurgutele, kazkoks poveikis jauciamas, tas kosuliukas lyg ir mazesnis ir toks dabar isvis pavirsutinis. Na bet kad labai jaustusi tas pagerejimas tai dar anksti (as manau), nes sake tuos vaistukus gerti menesi. Apetitas ir mums yra pakiles , nes sis vaistas irgi ji kelia, kuom esu labai patenkinta ( nors tiek).
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2008 11 25, 16:32)
O as jau nupirkau  unsure.gif Bet alergologe sake, kad jos vaikuciui nuo adenoidu padejo.Aj pabandysiu, sako ir imuninei sistemai stiprinti jis gerai.

mes irgi sita naudojam -as vakarais sau purskiuosi, nes nosis dziuna, o vaikams irgi taip nosi bandau sudrekinti + mazajai dazniau, nes jai slogos gan daznos budavo ( dabar kazkaip apmazejo), tai toksai nosytes praplovimas padeda.
Maniske irgi jau kelintas rytas pakosti - jeigu stipres, itariu vel teks pradeti ventolina kvepuoti.
Atsakyti
Imuwach - mums yra super;
buvom prisidirbe su visokiais humeriais ir sterimarais... sudirbom vaikui gleivine - per vasara mociute naminem priemonem sutvarke reikaliuka;
imuwash'u purskiam kai buna paziuve nosies gilumoje, ir vaikui ir sau patiems;atkimba - gerai blush2.gif
dar nuo nosies dziuvimo ir panosies paraudimo naudojam NISITA tepaliuka - ot tai superinis daikciukas. 4u.gif

mazius ( 4m.) yra po adenoidu operacijos - anksciau kas keleta savaiciu turedavom ausu uzdegimus - po ju ausu uzgulimu, paskui ilga laika sunkiai girdedavo... lankemes pas SUPERINI gydytoja doc. LESINSKA. Jis mazyli ir operavo.

bet dabar vargas prasidejo su kosuliais - "kelias atilaisvino"
nebezinom nei kaip besigydyti...
sloga numusiau tik pastebejus, kad tuoj tuoj bus "SVENTE MUSU KIEME" prispaudziau svoguno sulciu sumaisiau su medum ir gerem po arbatini sauksta kas kelias val. + sinupreta; bet vedziau pora dienu i darza...(na buna tik 4 val.) bet tai buvo negera mintis... dabar turim toki kosuli nei is gerkles nei is plauciu... kaip is surudijusios backos... gerkle neraudona, bet kazkokia sutinusi, skyle gale tokia nediduke... ir kas keista nakti nekoseja visiskai, o tik prabunda ir varo kaip is kalasnikovo

beje nakciai darau tokia arbata sakar-makar:

1/3 stiprokos anyziu arbatos
1/3 silto pieno
arb. saukstelis medaus
ant peilio galo sodos
ir ilasinu 1-2 lasus kamparo aliejaus

ir geriam silta pries pat miega ir jau kelinta karta ziuriu nakciai labai nuramina, bet del to kamapro bijau duoti daugiau kaip karta per diena...
siandien vezu pas gudytoja, tai klausiu ar galima to kamaro dar koki karta per diena ilasinti...
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2008 11 26, 10:23)
Zinok ir as nesusigaudau kiek tu rusiu ju yra g.gif
Jurgutele, kazkoks poveikis jauciamas, tas kosuliukas lyg ir mazesnis ir toks dabar isvis pavirsutinis. Na bet kad labai jaustusi tas pagerejimas tai dar anksti (as manau), nes sake tuos vaistukus gerti menesi. Apetitas ir mums yra pakiles , nes sis vaistas irgi ji kelia, kuom esu labai patenkinta ( nors tiek).

šian užklausiau pulmonologės -alergologės dėl to Kardicepto ,tai sako ,kad galit juo pakeist Citrosept , jie abu kartūs ,matyt kažkuom panašūs ,sako kai išgersit Citrosept ,galit pabandyti tą Kardicept. Bet aš to Citrocept nelabai ir duodu ,nes nuo jo mažiukui labai viduriukai laisvėja ,tik va ,kad tada apetitas geras ,tai tuo labai džiaugiuosi ,tai turbūt mažinsiu dozę ,bet vistiek girdysiu g.gif Tik ne 14 lašų ,o kokius 5 .
Atsakyti



bet dabar vargas prasidejo su kosuliais - "kelias atilaisvino"
nebezinom nei kaip besigydyti...
sloga numusiau tik pastebejus, kad tuoj tuoj bus "SVENTE MUSU KIEME" prispaudziau svoguno sulciu sumaisiau su medum ir gerem po arbatini sauksta kas kelias val. + sinupreta; bet vedziau pora dienu i darza...(na buna tik 4 val.) bet tai buvo negera mintis... dabar turim toki kosuli nei is gerkles nei is plauciu... kaip is surudijusios backos... gerkle neraudona, bet kazkokia sutinusi, skyle gale tokia nediduke... ir kas keista nakti nekoseja visiskai, o tik prabunda ir varo kaip is kalasnikovo


Jus tikriausiai Laringitas uspuole,jeigu taip uzburke tai butinai pas gydytoja reikia. Nes tas naktinis kosulys gali blogai baigtis tokioje situacijoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepuze: 26 lapkričio 2008 - 23:16