Įkraunama...
Įkraunama...

BMW X5

QUOTE(3xmamytė @ 2009 04 19, 18:11)

Kuo galite pagristi sita teigini?
Atsakyti
didele,todel saugi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(solomonas @ 2009 02 26, 11:25)
daug labai problemu su x5 elektronika, mechanika, silpni visi pagrindiniai mazgai, isskyrus galinga motora, kurio uzpjaut nespeji nes baigiasi pinigai ant kuro....spreskit patys  schmoll.gif

netiesa,nebent neaisku is kur ir kokia nusiperki,dyzelinis 3.0 variklis pakankamai ekonomiskas,aisku neuztenka X5 nusipirkt reikia turet uz ka islaikyt
Papildyta:
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 01 26, 15:29)
Jei kalbi apie senesnio modelio X5 , tai jis toks š, kad neveltui tiek nuvertėjęs. Nežinau nei vieno teigiamo atsiliepimo.

tu ji vairavai g.gif ?
mano darbas susiejes su automobiliais,apie X5 galiu pasakyt daug pliusu ir vieninteli minusa-gendancios automatiniu pavaru dezes,ir kaina jo nekrenta taip sparciai kaip kitu automobiliu.beje naujas X5 modelis pats neperkamiausias(2005) nes sudeta prasta vaziuokle.
Atsakyti
QUOTE(sandraandruske @ 2009 05 13, 13:34)
netiesa,nebent neaisku is kur ir kokia nusiperki,dyzelinis 3.0 variklis pakankamai ekonomiskas,aisku neuztenka X5 nusipirkt reikia turet uz ka islaikyt
Papildyta:

tu ji vairavai g.gif ?
mano darbas susiejes su automobiliais,apie X5 galiu pasakyt daug pliusu ir vieninteli minusa-gendancios automatiniu pavaru dezes,ir kaina jo nekrenta taip sparciai kaip kitu automobiliu.beje naujas X5 modelis pats neperkamiausias(2007) nes sudeta prasta vaziuokle.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandraandruske: 14 rugsėjo 2009 - 13:32
Man visi BMW yra absoliučiai tuščia vieta.
O jau X5 tai išvis vagių patiekalas. !! nesamonė ir tiek
___________________________________
BMW techniškai geri automobiliai. BET !
Blogi (99 proc) žmonės jais važinėjantys.

Tai daugumoj įžūlūs, chamiški, arogantiški, pasipūtę, tušti garbėtroškos,
paprastai gyvenimes "lipantys" kitiems per galvas...
Jau nekalbant apie mafijosus, banditus ir vagis...

Matau skaitančiųjų akys kvadratinės iš nustebimo !! O ką - ne taip yr ???
Aš vairuoju nuo 1970 metų ir matau kas aplink darosi..

Gaila, kad puikios Bavarijos auto kompanijos imidžas sugadintas negrįžtamai...
_________________________________________________
Aš net loterijoj bmw išlošęs negalėčiau net kartą joje atsisėst.
Iškart imčiau tik pinigais ir keisčiau į Mercedes Benz. biggrin.gif
Į normalių žmonių normalų automobilį...

Atsiprašau visų vairuojančių bmw - deja taip manančių kaip aš yra daug...

Vienas iš automobio vertinimo kriterijų yra ir tai - kokia gi dalis visuomenės jį įsimylėję...
O aš nuo tos "bmw mylinčių" dalies aš bėgu kuo toliau biggrin.gif

Ir dar - aš visą gyvenimą matau Lietuvoj "nusižiūrėjimo" ligą..
Perkate jūs tas bmw dėl to, kad nu negražu - va draugė pirko - jos draugas turi
Nu kaip čia aš be "bumerio"..? Neee aš irgi nooriu- o kuo aš blogesnė.. ir tt

Dar kartą prašau nieko neužsigaut
Forumai tam ir yra kad visiems išsakyt savo nuomonę

Aš po Ziguliuku važinėju tik MB

gero kelio !





Atsakyti
Įkišiu ir aš savo trigrašį į šią temą. smile.gif

Kiek žinau apie šį automobilį, tai kad tai viena prasčiausių techniškai mašinų. Jeigu tenka daug važinėti, tai po metų už remonto pinigus galėtum visai neblogą kitą mašinytę nusipirkti. Vienintelis jos pliusas, kurį matau - tik kad geri ADAC crash testai.

Kas liečia jos įvaizdį, tai aš asmeniškai tkrai į tokią mašiną net nesėsčiau, nes būtų gėda. Matot, tiek aš, tiek mano aplinkos žmonės įsitikinę, kad visos mergos sėdinčios X5-ame - k...vos, o bernai zekai arba šiaip nelabai išsivystę.
Atsakyti
QUOTE(Kokopelli @ 2010 02 24, 20:49)
Įkišiu ir aš savo trigrašį į šią temą. smile.gif

Kiek žinau apie šį automobilį, tai kad tai viena prasčiausių techniškai mašinų. Jeigu tenka daug važinėti, tai po metų už remonto pinigus galėtum visai neblogą kitą mašinytę nusipirkti. Vienintelis jos pliusas, kurį matau - tik kad geri ADAC crash testai.

Kas liečia jos įvaizdį, tai aš asmeniškai tkrai į tokią mašiną net nesėsčiau, nes būtų gėda. Matot, tiek aš, tiek mano aplinkos žmonės įsitikinę, kad visos mergos sėdinčios X5-ame - k...vos, o bernai zekai arba šiaip nelabai išsivystę.

Jums ir jusu aplinkos zmonems su tokia mastysena reiktu pasigydyt wink.gif Tokius komentarus rasantys, tiesiog nesugebantys ipirkti tokios masinos pavydus zmogeliai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lionesss: 07 gegužės 2010 - 22:53
QUOTE(Kokopelli @ 2010 02 24, 19:49)
Įkišiu ir aš savo trigrašį į šią temą. smile.gif

Kiek žinau apie šį automobilį, tai kad tai viena prasčiausių techniškai mašinų. Jeigu tenka daug važinėti, tai po metų už remonto pinigus galėtum visai neblogą kitą mašinytę nusipirkti. Vienintelis jos pliusas, kurį matau - tik kad geri ADAC crash testai.

Kas liečia jos įvaizdį, tai aš asmeniškai tkrai į tokią mašiną net nesėsčiau, nes būtų gėda. Matot, tiek aš, tiek mano aplinkos žmonės įsitikinę, kad visos mergos sėdinčios X5-ame - k...vos, o bernai zekai arba šiaip nelabai išsivystę.

Zinok is naujo- X5 labai normalus automobilis, nesukeliantis daugiau problemu, nei jo konkurentai. Daug nuvaziavusios visos masinos reikalauja nemazai pinigu remontui. O kokia ta nebloga masina iseina uz remonto pinigus? Man butu isejes koks papuves antras golpukas. As turejau X5 kelerius metus, manes ji nesuzavejo, bet remontams nesukisau daug pinigu, taciau priziurejau ir pardaviau labai tvarkinga. Beje, ja is manes pirko labai zinomas zmogus, pries pirkima pasitikrino net keliuose servisuose ir pats dar iki siol vazineja be dideliu investiciju.
Tai tikrai ir nesesk i tokia masina. Net jei ir turesi pinigu tokia nusispirkti ir islaikyti. Kad kiti nieko blogo apie tave nepagalvotu smile.gif
Atsakyti