Įkraunama...
Įkraunama...

BMW X5

musu seimos draugas dirba Krastoj (gerose pareigose) tai sako kad X5 labai tecniskai gera masinyte, nebuvo ne viena grazinta, beje mano vyras irgi labai patenkintas. ir sake kad sita X5 keis tik i naujasni, bet taip pat X5 biggrin.gif

Atsakyti
O taip, gal grąžinta nebuvo, bet kas turėjo naujas, tas kažkodėl labai sparčiai perpardavė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(justa23 @ 2009 01 26, 19:23)
musu seimos draugas dirba Krastoj (gerose pareigose) tai sako kad X5 labai tecniskai gera masinyte, nebuvo ne viena grazinta, beje mano vyras irgi labai patenkintas. ir sake kad sita X5 keis tik i naujasni, bet taip pat X5  biggrin.gif



Ne nu, nejaugi jis pasakys kad šūds X5... lotuliukas.gif Jei taip sakytų tikrai nedirbtų "gerose pareigose"... biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Siuo metu man pati pati masina thumbup.gif ,dar neteko su ja vaziuoti ,o veliau pasakysiu kaip praleksiu
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 01 19, 19:27)
2008metu  X5 jau du metus vairuoja?

tai pagal tave x5 pradejo gaminti 2008? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidute2 @ 2009 02 20, 21:03)
tai pagal tave x5 pradejo gaminti 2008? blink.gif

Isiskaityk i klausima!Dabar 2009m, o vairuoja du metus 2008m gamybos auto???!!!
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 02 20, 20:42)
Isiskaityk i klausima!Dabar 2009m, o vairuoja du metus 2008m gamybos auto???!!!

nu as gerai perskaiciau klausima ax.gif viena parase kad mb vairuoja x5 antri metai, bet ji neraso kuriu metu gamybos schmoll.gif o kita paklause 2008 metu ir antri metai vairuoja rolleyes.gif tai ir parasiau g.gif nu jei nesupratau pasisakymo gal man gali paaiskint g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidute2 @ 2009 02 20, 22:40)
nu as gerai perskaiciau klausima ax.gif viena parase kad mb vairuoja x5 antri metai, bet ji neraso kuriu metu gamybos schmoll.gif o kita paklause 2008 metu ir antri metai vairuoja rolleyes.gif tai ir parasiau g.gif nu jei nesupratau pasisakymo gal man gali paaiskint g.gif

Tikrai ne i tema g.gif klausimas, sorry blush2.gif
Atsakyti
daug labai problemu su x5 elektronika, mechanika, silpni visi pagrindiniai mazgai, isskyrus galinga motora, kurio uzpjaut nespeji nes baigiasi pinigai ant kuro....spreskit patys schmoll.gif
Atsakyti
prisijungsiu,X5 mano svajoniu masinyte,nes dievinu BMW vairuoju 5klase,vairavau 3kl,,bet jei neisras x10 tai x5 bus mano sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(solomonas @ 2009 02 26, 11:25)
daug labai problemu su x5 elektronika, mechanika, silpni visi pagrindiniai mazgai, isskyrus galinga motora, kurio uzpjaut nespeji nes baigiasi pinigai ant kuro....spreskit patys  schmoll.gif


rasai cia visiskas nesamones! mazgai tai nebent tavo galvelei tik silpni. doh.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif Pritariu, važinėjam treti metai ir jokių problemų. Patogi, manevringa, saugi. Vienintelis minusas - didelė kaina.
Atsakyti