Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški vitaminai

Kokius naudojate vitaminus C? Mano šeimos gydytoja patarė : suaugusiam per dieną reikia 2 kivių, o vaikui vieno. Jei kasdien taip vartosime, tai ir nenatūralaus tabletinio vitamino pirkt nereikės smile.gif Kas ištyrė kiek žmogaus organizmas realiai pasisavina vitaminų? Manau geriau kiek įmanoma maistu pakeisti vitaminus g.gif
O kitas klausimas kaip tai pavyksta mirksiukas.gif Piliulę išgert kur kas paprasčiau ir dar geriau, kad būtų kartą per dieną blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 11 16, 15:59)
Kokius naudojate vitaminus C? Mano šeimos gydytoja patarė : suaugusiam per dieną reikia 2 kivių, o vaikui vieno.


būtų labai gerai, jei tie kiviai nebūtų niekuom purkšti. o jei dar ir Lietuvoj augtų rolleyes.gif
gydytojo patarimas būtų kur kas geresnis, jei pasakytų, kiek, pvz., obuolių suvalgyti reikia vit. C dozei gauti.
Atsakyti
QUOTE(jurgitulisb @ 2011 06 10, 19:39)
O ka manot apie GNLD papildus?


GNLD turi labai gerus produktus, naudoju ir esu labai patenkinta. Ne tik as, visa mano seima.
Atsakyti
čia tema Ekologiški vitaminai smile.gif
Atsakyti
As su seima naudoju purskiamus naturalius vitaminus
Atsakyti
QUOTE(margreta @ 2011 11 19, 12:16)
As su seima naudoju purskiamus naturalius vitaminus



gal galima issamiau?
Atsakyti
Man gydytoja paskyre vartoti probiotikus, noriu pasiklausti, gal galite patarti ka tinkamesnio ir labiau prie naturaliu butu galima pasirinkti, nes asortimentas yra ivairus, taciau veiksmingumas ir kiti aspketai yra neaiskus. Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simoo7e @ 2012 02 21, 14:10)
Man gydytoja paskyre vartoti probiotikus, noriu pasiklausti, gal galite patarti ka tinkamesnio ir labiau prie naturaliu butu galima pasirinkti, nes asortimentas yra ivairus, taciau veiksmingumas ir kiti aspketai yra neaiskus. Dekui 4u.gif


naturaliausia butu tiesiog valgyti naturalu kaimiska jogurta:)
bet jo tikrai nuezteks jeigu pas jus rimta beda, probiotikai tikrai nera blogis del kurio reiketu kvarsinti galva, tad rinkites arba pigiausius, arba pacius brangiausius kur ten visko visko pribumbasinta.
Atsakyti
QUOTE(Simoo7e @ 2012 02 21, 15:10)
Man gydytoja paskyre vartoti probiotikus, noriu pasiklausti, gal galite patarti ka tinkamesnio ir labiau prie naturaliu butu galima pasirinkti, nes asortimentas yra ivairus, taciau veiksmingumas ir kiti aspketai yra neaiskus. Dekui 4u.gif



prie naturalesniu, manau blush2.gif , priskiriami Linea Oro - as duodu savo merginom, kai serga ir pati vartoju. man labai patiko, kad baisiai patogu. tiesa dar si menesi Gintarineje vaistineje akcija 20 pakeliu - 16 lt atrodo.
Atsakyti
Kur Vilniuje galima butu isigyti skystu mineralu ir vitaminu? geriausia butu kompelksas mineralu viename buteliukyje. zinau, kad kaune Naugarduko g. yra vaistine, kuri prekiauja koloidiniais mineralais. Tai gal kur vilniuje yra.

Kitas klausimas - ar kas vartojote Beres Drops Plus? ten irgi mineralu yra?
Noreciau sau vartoti nes be galo didelis nuovargis kankina, nervingumas, stresas, nuotaikos nebuvimas.
Atsakyti
sakykite ar linu semenu alieju galima vartoti kai jis apkarsta? g.gif tiesiog per ilgai palaikem saldytuve, nesuvartojom ir apkarto doh.gif
Atsakyti
ka galetumet parekomenduoti 4 metuku vaikui pastiprinti imuniteta, labai daznai puola angina. Aciu 4u.gif
Atsakyti