Įkraunama...
Įkraunama...

Naudojimosi ribų nustatymas, sklypo dalinimas

QUOTE(ATA_ @ 2008 10 08, 13:21)
Sveiki,

Labai atsiprasau, kad isikisau i svetima tema, bet man siek tiek panasi problema. yra bendras turtas su giminaite namas ir zemes sklypas jis padalintas tik ant popieriaus i dalis bet konkreciu ribu nenubrezta, taigi noriu atsidalinti turta,kad popieriuose nurodytu kur jos zemes sklypas ir kuri namo dalis jai prilauso, tik vat susimaisiau kur tureciau kriptis i advokata, i jurista ar notara(pradziai noreciau nueiti konsultacijai tik)?  rolleyes.gif  Nesu susidurusi su tokiomis problemomis,tai net neisivaizduoju kas ka daro.

O brezinius turite ? Nes dabar turi but ir ribos ir kordinates doh.gif Va sita jeu perejom bet pasitaike auksinis geodezistas .Nuo pirmadienio pradesiu brangaus advokato paieska lotuliukas.gif
Atsakyti
bendro ploto viskas yra. Tik norim atsidalinti konkreciai, i ka man kreiptis?
Atsakyti
QUOTE(ATA_ @ 2008 10 08, 16:20)
bendro ploto viskas yra. Tik norim atsidalinti konkreciai, i ka man kreiptis?

Pirma i gedezininkus , jei geranoriskai pasiraso ant planu , tada i zemetvarka ir pas notara cia jei naudojimosi ribu nustatymas . Sukala kuoliukus kas planus daro smile.gif Tik susimokate smile.gif
O va jei negeranoriskai , tada vargas kaip man , mano kaimynams viskas dar valstybiska lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renax: 08 spalio 2008 - 20:00
2ATA: galima ir PATIEMS ribą ant plano nupiešti. Nebūtinai geodezininko čia reikia.
Atsakyti
Na va mano kieme svente , cia gal kam prisireiks , net jei padavinesite i teisma pirma reik eit pas notara ir prasyt kad issiustu prasyma kad jusu kaimynai atvyktu pasidalinti ( mes advokata turejme tai jis viska surupino ) , nes teisme to reikalauja tipo is kur zinot kad jie nesutinka , ir mano kieme svente kaimynai pasirase wub.gif lotuliukas.gif
Dabar turiu popiergali kad kaimynaii nepriestarauja su ribomis i t.t Tai kita savaite viska forminu wub.gif
Atsakyti
Tai būsiu teisingai pribūręs, kad kai teismu pakvips- pasirašys.
Atsakyti
QUOTE(ATA_ @ 2008 10 08, 16:21)
Sveiki,

Labai atsiprasau, kad isikisau i svetima tema, bet man siek tiek panasi problema. yra bendras turtas su giminaite namas ir zemes sklypas jis padalintas tik ant popieriaus i dalis bet konkreciu ribu nenubrezta, taigi noriu atsidalinti turta,kad popieriuose nurodytu kur jos zemes sklypas ir kuri namo dalis jai prilauso, tik vat susimaisiau kur tureciau kriptis i advokata, i jurista ar notara(pradziai noreciau nueiti konsultacijai tik)?  rolleyes.gif  Nesu susidurusi su tokiomis problemomis,tai net neisivaizduoju kas ka daro.

pasmane lygiai tas pats,turi eiti pas savo rajono urbanistike,ji tau turi pasakyti kokiu reik dokumentu detaliam planui,o ju reiks visokiu,kaip ji duos tau savada detaliam planui ,tada ieskosi planuotoju,kad padarytu detalu plana tai yra ribas nustatys,tik zinoma jai antra puse tai yra tavo giminaite sutiks,as viska tvarkau jau 3metai vasari bus zinoma pas mane buvo nesutarimu sau bendrasavininku,gal del taip ilgai,bet tu problemu nuo geguzes jau nera,zadejo sutvarkyt per pora menesiu,tai dabar rajono urbanistike maivosi,vienu zodziu sisiimk ir pirmyn mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ūkio bitė @ 2008 11 14, 17:27)
Tai būsiu teisingai pribūręs, kad kai teismu pakvips- pasirašys.

as cia biski oftopiko pavarysiu - ukio bite tu bite ar bitins? joamjo as jau kelintoj temoj skaitau ir vis ciekavu bo nzn kaip kreiptis lotuliukas.gif
Atsakyti
2gorada: nu čia tai geras, kad viskas kaip ir parašyta.
wink.gif
Atsakyti
2ata, egleja: nlb suprantu, ką Jums duos tas padalinimas- gi atskiros žemės kavalko niex neidės Jums į bliūdą- viskas bus tik ant popiero.
O riboženklius tarpusavio susitarimu įsirengti galima ir be jokių dalinimų.
Atsakyti
QUOTE(ūkio bitė @ 2008 11 20, 16:28)
2ata, egleja: nlb suprantu, ką Jums duos tas padalinimas- gi atskiros žemės kavalko niex neidės Jums į bliūdą- viskas bus tik ant popiero.
O riboženklius tarpusavio susitarimu įsirengti galima ir be jokių dalinimų.

matai pas mane toks variantas ,kad noriu nama tatyt o ant vieno sklypo turi buti vienas namas,nesvarbu koks tas sklypas dydzio, o tas vienas namas jau yra,tai darom 2 sklypus,kad vienas iseis sklypas tuscias,o be to poperizmo tai tuscias ramsas,pas mane is 15 aru sklypo priklauso beveik 9 ,kazkada pries 15 metu turejom popieriu kas kuria dalim naudojames ,bet kaip atejo laikas itvirtinti,tai figuski,mano bendrasavininkui jau netiko,taip ir prasidejo tampymasis doh.gif
Atsakyti
2eglėja: tadu suprantamas dalinimo poreikis.Nieko čia nuostabaus, kad per 15 metų persgalvojo.
Kadangi esate Dominuojantis bendrasavininkis- viskas tamstelės rankose.
Atsakyti