Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

QUOTE(netikėtai @ 2008 10 05, 11:40)
Sveikutė sugrįžus,dryžiukės drauge 4u.gif
Sveikinu sulaukus mergytės,aukit didutės ir būkit sveikutės 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Na mano dryžiukė jau laukia tik užtrauktuko ir labai nori,kad ją išskalbčiau.O tada jau pasirodysim,oi pasirodysim thumbup.gif


Oi laukiam, laukiam mes dryžiukės laukiam.. bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutės.
Prašau pagalbos... blush2.gif
Bandau išmegzti šito raščiuko pavyzduką, kažkas man nesueina (tokia dar ir mezgėja tesu).

user posted image

Pirmoj eilėj 2 akim per daug išeina, o antroj eilėj 2 per mažai? Ką aš darau ne taip?
Kiek reikia akių užsidėti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Faraa: 05 spalio 2008 - 15:32
QUOTE(Faraa @ 2008 10 05, 16:31)
Sveikutės.
Prašau pagalbos... blush2.gif 
Bandau išmegzti šito raščiuko pavyzduką, kažkas man nesueina (tokia dar ir mezgėja tesu).

[
Pirmoj eilėj 2 akim per daug išeina, o antroj eilėj 2 per mažai? Ką aš darau ne taip?
Kiek reikia akių užsidėti?

Tai juk išsilygina per dvi eiles,tai kas blogai g.gif Lieka tiek pat akių,kiek uždėjot.
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 10 05, 17:43)
Tai juk išsilygina per dvi eiles,tai kas blogai g.gif Lieka tiek pat akių,kiek uždėjot.


Tai taip išeina, kad pirmą eilę reikia pabaigti 7 geromis akimis, antroj eilėj išsilygins? blush2.gif
Atsakyti
loretam, Nuosirdus sveikinimai 4u.gif 4u.gif Abiems sveikateles, ir kad maziuke leistu mamai pavirbaluoti karts nuo karto tongue.gif 4u.gif

Atsakyti
Loretam,sveikinimai augit grazios sveikos ir laimingos 4u.gif
Atsakyti
Loretam wub.gif sveikinu sulaukus dukrytes wub.gif turesim dar viena mazaja modeliuke suknelems thumbup.gif
Atsakyti
Labukai!!!

Nuostabiai gyvenat!!!! Su kavyyyytem biggrin.gif Kaip tikras siltas mielas jaukus klubas.

As irgi nuostabiai gyvenu, tik sukneles (ir mamines, ir dukros gulimas) dar tik mastau, nors jua si bei ta uzklasinio (nesuknelinio) ir megztelejau biggrin.gif

QUOTE(loretam @ 2008 10 05, 12:11)
sveikutes  4u.gif  dieve kaip seniai buvau paemus i rankas mezgima.... o jau kaip pasiilgau, dabar visiskai nebeturiu kada nerti, o kai paziurejau jusu grozybes cia tai tik nervas paeme  doh.gif  o as dar savo dryzukes nebaigiau.... tada kaip isardziau prieki ir gimdyt pradejau  lotuliukas.gif  o dabar aisku viskas ir stovi vietoj  doh.gif  bet jau zadu vis kuria dienele prisesti....

o jusu darbeliai nerealiai grazus, ir jau nauju kiek groziu prikrovet  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


SVEIKINU!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O laiko atsiras, juk noras tai nenudingo thumbup.gif
Atsakyti
Kaip jauku čia, suknelių namučiuose smile.gif , ir mergyčių mažųjų atėjimas flirt.gif (sveikinimai!!!) , ir kava, ir nuostabios suknelės , ir t.t. Kad jau ne suknelė, bet naujas megztinis , tai tikrai bus dryžuotas smile.gif , užsikabinau biggrin.gif jau siūliukai paruošti, tik vyrui megztinį užbaigt reikia smile.gif
Atsakyti
Smagu čia....... smile.gif Liko megztinio apykaklė ir kimbu į dryžuotą suknikę. Tik nesugalvoju kam pirma, sau ar pupai?
Atsakyti
Labas rytas, ir man liko tik anytai-salis schmoll.gif , man- sarafanas bigsmile.gif , užsakyta sukne g.gif ir tada imsiu dryze biggrin.gif (labai noriu)
Atsakyti
Labutis mergaitės 4u.gif

Gal galit pasakyti savo nuomonę apie mano suknutę blush2.gif
user posted image
Suknutė
Atsakyti