Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

taip sakant LABAS RYTAS

as mezgiau iki 1val, nors "susitarus" su savim blush2.gif kad 24 val jau lovoj turiu but.
taip kad geriu kavos ir jus kvieciu drinks_cheers.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *coliukeee*: 05 spalio 2008 - 07:45
Labas rytas smile.gif

As irgi kavinuos biggrin.gif Vakar buc pasedejus ilgiau prie savo romantiskosios, bet MB uzboikotavo hihihi.gif teko nusileist biggrin.gif
Atsakyti
as ilindau i otto.de

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image

pasirodo uztenka nusimegzt lygia vinspalve suknele, priderint aksesuarus, ir JUS... pati graziausia wub.gif

beto, galit vyrams pranest megzdamos, kad sutaupot minimum 80 euru thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 05, 09:02)
*as ilindau i otto.de


**beto, galit vyrams pranest megzdamos, kad sutaupot minimum 80 euru  thumbup.gif



*myliu sita kataloga wub.gif eilini karta isitikinau uz ka wub.gif biggrin.gif

** as visada jam tai sakau biggrin.gif bet kad nelabai veikia - matyt reik imt viena karta ir uzsisakyt - tada turetu pajust akivaizdziai hihihi.gif
Atsakyti
Labas rytas sukneliautojos - tik dvi dieneles buvau išvažiavus, o čia mezgimas pačiame įkarštyje thumbup.gif Tad atsinešiau kavos ir aš - bandysim pamezgaliot user posted image

QUOTE(Shangri La @ 2008 10 03, 10:29)
O norit aš jums savo vasarinę suknelę parodysiu? Na, norit nenorit, vis tiek parodysiu:)
user posted image


Shangri la - nugriūt galima pamačius taip skrupulingai nunertą suknikę thumbup.gif

QUOTE(Pelytuke @ 2008 10 03, 11:05)
artėjant žiemai užbaigiau ir aš savo baltąją svajonę  blush2.gif


Pelytuke, labai simpatška tavo baltukė wub.gif

QUOTE(La Perla @ 2008 10 03, 15:44)
sveikos, rodausi savo mocherinuke step by step  lotuliukas.gif  siuo metu truksta ilgio siek tiek manau ir rankoviu. pasuknele irgi turetu buti ilgesne, papozavau su naktiniais  lotuliukas.gif
user posted image


La Perla - aš be žodžių wub.gif Na man taip gražu tos mocherinukės, kad...... doh.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 10 05, 08:46)
Vakar buc pasedejus ilgiau prie savo romantiskosios

kas yra romantiskoji? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 05, 10:08)
kas yra romantiskoji?  blush2.gif



nagi va sita:
user posted image
Atsakyti
na va kaip ir zadejau idedu pataisyta schema to rastelio,
user posted image
tikiuosi klaidu skaiciuodama akis daugiau nepriveliau, bet jei kas bandysit megzti, permeskit akimis ar visus uzmetimai pasidengiania kartu sumezgamomis akimis. Tikiuosi aiskiai cia parasiau, jei kokiu turesit klausimu rasykit AZ, bandysiu padeti drinks_cheers.gif

Beje, saunuoles visos, superines sukneles, labiausiai ta nerta patiko 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Pelytuke, jau suknytė thumbup.gif

Shangri La, jau tavoji, tai išvis grožis bigsmile.gif

La Perla, tavo suknutė ir labai labai wub.gif
QUOTE(agnieszka.v @ 2008 10 02, 19:15)
Labai daug pagundų, bet nersiu šitą  smile.gif

user posted imageuser posted image


Gal turi tų kvadračiukų shemtutę? O gal osinkoj rusaitės ją neria?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fanfan: 05 spalio 2008 - 10:32
sveikutes 4u.gif dieve kaip seniai buvau paemus i rankas mezgima.... o jau kaip pasiilgau, dabar visiskai nebeturiu kada nerti, o kai paziurejau jusu grozybes cia tai tik nervas paeme doh.gif o as dar savo dryzukes nebaigiau.... tada kaip isardziau prieki ir gimdyt pradejau lotuliukas.gif o dabar aisku viskas ir stovi vietoj doh.gif bet jau zadu vis kuria dienele prisesti....

o jusu darbeliai nerealiai grazus, ir jau nauju kiek groziu prikrovet thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutė sugrįžus,dryžiukės drauge 4u.gif
Sveikinu sulaukus mergytės,aukit didutės ir būkit sveikutės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Na mano dryžiukė jau laukia tik užtrauktuko ir labai nori,kad ją išskalbčiau.O tada jau pasirodysim,oi pasirodysim thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes, aciu visoms pagyrusioms mano pirmaja mocherinuke o rasteli pazadu greitu laiku ideti, nes man reikia ji perrasyti is knygos. siulu kol kas sunaudojau nepilnus tris kamuoliukus po 25 gr. i virsutine dali inertas dar kitoks kazkoks truputi zvilgantis siuliukas. virsutine dalis megzta isilgai kaip salikas pynemis, susiutas ir prisiutas prie sijonuko. labai skubu uzbaigti viena shali ir ryt ar poryt butinai perrasysiu rasta smile.gif
beje apacia planuoju apnerti siek tiek "sunkesniais" siuliukais, taip nusausiu du zuikius: suknute pailges ir graziau kris smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 05 spalio 2008 - 12:17