Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

O as vargstu su rankoves isemimu,pasimatavau suknute viskas gerai,bet pazastys kazko neprilimpa,tai nutariau dar pakoreguoti,kitaip sakant isardziau iki isemimo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 10 03, 15:44)
sveikos, rodausi savo mocherinuke step by step  lotuliukas.gif  siuo metu truksta ilgio siek tiek manau ir rankoviu. pasuknele irgi turetu buti ilgesne, papozavau su naktiniais  lotuliukas.gif
user posted image

al tai grozis wub.gif
nugi man papasakok 4u.gif kiek siuliuku reik? kokiu? ir itariu megzta valu g.gif nemoku cool.gif

o cia mano rinkinukas spalvu dryzukei, pasakyk ar tinka? ax.gif neturiu dar nuziurejus konkretaus modeliuko rolleyes.gif patarsit gal... esu kuda ir auksta blush2.gif nesioju koki 34 dydi, nors manau su dryziuke neatrodysiu labai sakaliakas smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 04, 17:07)
al tai grozis  wub.gif
nugi man papasakok  4u.gif kiek siuliuku reik? kokiu? ir itariu megzta valu  g.gif nemoku  cool.gif

o cia mano rinkinukas spalvu dryzukei, pasakyk ar tinka?  ax.gif neturiu dar nuziurejus konkretaus modeliuko  rolleyes.gif patarsit gal... esu kuda ir auksta  blush2.gif nesioju koki 34 dydi, nors manau su dryziuke neatrodysiu labai sakaliakas  smile.gif

user posted image


Nežinau kodėl.., bet man šalia bordo spalvytės norėtusi tokios žalios (chaki) dar spalvytės.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 10 04, 17:27)
Nežinau kodėl.., bet man šalia bordo spalvytės norėtusi tokios žalios (chaki) dar spalvytės..  mirksiukas.gif


Na panašiai kaip čia.. ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 10 04, 19:46)
Na panašiai kaip čia..  ax.gif

user posted image

thumbup.gif derinukas spalvu... siaip labai grazu, bet man asmeniskai "nelimpa" zalia... blush2.gif ko gero neturiu ne vieno zalio rubo g.gif

deliojau dar visokias sviesesnes, ryskesnes spalvas, nu irgi nelimpa man... ai bandau taip, jei bus negrazu isardyt visada galiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 04, 19:22)
thumbup.gif  derinukas spalvu... siaip labai grazu, bet man asmeniskai "nelimpa" zalia...  blush2.gif ko gero neturiu ne vieno zalio rubo  g.gif

deliojau dar visokias sviesesnes, ryskesnes spalvas, nu irgi nelimpa man... ai bandau taip, jei bus negrazu isardyt visada galiu  smile.gif


Dėlko pasiūliau žalia.., dabar pati neriu žalią liemenę ir bordo suknytę, o abu nėriniai guli šalia, tai man taip gražiai jie žiūrisi.. wub.gif

O spalvos taviškės gerai žiūrisi, kodėl gali būti negražu? mirksiukas.gif
Atsakyti
Wau kiek naujų gražių suknelių bigsmile.gif bigsmile.gif

Biškį ne į temą paklausiu blush2.gif Gal kas žinot: kodėl man picasoj padidintas foto neryškiai rodo? g.gif Ankščiau buvo normaliai, o dabar kažkas nutiko g.gif
Atsakyti
Grazus derinukas,man nors ir patinka zalia,bet cia manau nereikia tau zalios. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiogienė @ 2008 10 04, 21:35)
Biškį ne į temą paklausiu blush2.gif  Gal kas žinot: kodėl man picasoj padidintas foto neryškiai rodo? g.gif Ankščiau buvo normaliai, o dabar kažkas nutiko g.gif

Man su Opera irgi neryskiai rodo, o su exploreriu noramaliai, neisivaizduoju, kodel... g.gif
Atsakyti
eva,gal zinai kaip ikelti savo nufotkinta suknute g.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 10 04, 23:14)
Man su Opera irgi neryskiai rodo, o su exploreriu noramaliai, neisivaizduoju, kodel... g.gif

Nu akurat, per explorerį normaliai bigsmile.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
kojos labai grazios, bet sukneles reiktu ilgesnes.. blush2.gif
Atsakyti