Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

Pelytuke, suknelė puiki thumbup.gif Labai dailiai pynės krenta, ir visai nestorina schmoll.gif

LaPerla, visai neblogai ir su virbalais darbuojiesi, o sakei, kad nelabai moki tongue.gif Man labai gražu. Labai smile.gif
Atsakyti
Mergaites gali sirdis nustoti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Sonatuole @ 2008 10 03, 15:30)
Shangri La, Pelytuke, nu suknelės tai nerealios  wub.gif  Labai gražu  thumbup.gif  Man dabar kažkaip ir nebepatogu rodytis su sava paprastute, bet va suknelikės nešiotoja atsiuntė nuotraukytę, tai rodausi  blush2.gif
user posted image
Pastebejau,kad suknute su kapisonu,gal galetum paaiskinti kaip mezgamas kapisonas
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 10 03, 15:44)
sveikos, rodausi savo mocherinuke step by step  lotuliukas.gif  siuo metu truksta ilgio siek tiek manau ir rankoviu. pasuknele irgi turetu buti ilgesne, papozavau su naktiniais  lotuliukas.gif
...


Su tokiom kojytem visai nebutina ilginti bigsmile.gif Baisiai grazuuuu thumbup.gif

O gal pasidalintum schema?
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 10 03, 15:44)
sveikos, rodausi savo mocherinuke step by step  lotuliukas.gif  siuo metu truksta ilgio siek tiek manau ir rankoviu. pasuknele irgi turetu buti ilgesne, papozavau su naktiniais  lotuliukas.gif

Tai kad tokiai figūrai ilgio gana mirksiukas.gif Labai gražuuuuuu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 10 03, 17:22)
Mergaites gali sirdis nustoti ax.gif
Papildyta:
Pastebejau,kad suknute su kapisonu,gal galetum paaiskinti kaip mezgamas kapisonas

Aš tai darau taip: surenku akis aplink kaklą ir mezgu aukštyn dadėdama kiek reikia akių, numezgus reikiamą aukštį uždarau visas akis ir susiuvu. Viskas 4u.gif
La Perla, labai gražiai gaunasi wub.gif Aš vis žiūrėdama į jūsų macheriukes ir gundausi pamėgyti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatuole: 03 spalio 2008 - 17:12
QUOTE(vasaruolė @ 2008 10 03, 13:38)
labukas visiems visiems;) ir visoms;)----aš nežinau kaip čia man gausis----pirmą kartą čia pas jus;)----nežinau net kur ta žinutė nukeliaus  ---na, bandau....bet man žiauriai reikia skubiai pagalbos-----kas turite mergaites, atsiuskite sijonui raštų iš moheros---bet raštas būtinai turi būt , na tokiam kliošiniam sijonui...---būčiau žiauriai dėkinga.. 
graži balta suknelė, bet man labai reikia raštų moheriniam sijojui kliošiniam----bet reikia ir pačios shemos kaip megsti----ačiukas;)

ojojo...pagaliau supratau kaip čia tos žinutės rašomos ir .... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Virbalai @ 2008 10 03, 17:27)
Su tokiom kojytem visai nebutina ilginti  bigsmile.gif Baisiai grazuuuu  thumbup.gif

O gal pasidalintum schema?

nu gražumas tos suknelės neišpasakytas bigsmile.gif ----sijojo rašto shemutę gal galit įmest smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vasaruolė @ 2008 10 03, 19:39)
ojojo...pagaliau supratau kaip čia tos žinutės rašomos ir .... doh.gif
Papildyta:

nu gražumas tos suknelės neišpasakytas  bigsmile.gif ----sijojo rašto shemutę gal galit įmest smile.gif



schemutės reiktų tos juodos step by step suknutės smile.gif---
Atsakyti
QUOTE(Sonatuole @ 2008 10 03, 18:10)
Aš tai darau taip: surenku akis aplink kaklą ir mezgu aukštyn dadėdama kiek reikia akių, numezgus reikiamą aukštį uždarau visas akis ir susiuvu. Viskas  4u.gif
La Perla, labai gražiai gaunasi  wub.gif  Aš vis žiūrėdama į jūsų macheriukes ir gundausi pamėgyti  ax.gif
Dekui,ateityje reikes pameginti,nes dukra nori megztuko su kapisonu.
Atsakyti
na mergaitės tikrai numirt galima pamačius tokius grožius doh.gif wub.gif thumbup.gif . Labai dailios jūsų suknelės thumbup.gif wub.gif, tesiog superinės clap.gif , kiekvienai sukneliautojai po 4u.gif first.gif
Atsakyti
Pricitavau, ką girti, bet kad žiūriu, daug gausis smile.gif Labai visų gražios suknytės. Kap jūs taip greitai spėjate????


Ačiū


QUOTE(laimužėX @ 2008 10 03, 09:18)
Mezginių pasaulis 2007-17

Atsakyti
Aš tik spėju pasižiūrėti į sukneles, bet laiko megzti jau nebelieka. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indreu: 04 spalio 2008 - 07:40
oi oi oi
kaip kažkas jau sakė, reikia atostogų nuo kompo ir suknelių temos. šiteik grožybių vienoj vietoj. tik spėjų išsisaugoti. mezginių eilė jau tokia ilga pasidariusi. o dar vakar prisipirkau siūlų visokiausių lietuviškų pusvilnė ir vilna 100 proc., po 4-5 lt už 100gramų. šeimyna jau mane ligone vadina g.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 10 04, 10:44)
oi oi oi
kaip kažkas jau sakė, reikia atostogų nuo kompo ir suknelių temos. šiteik grožybių vienoj vietoj. tik spėjų išsisaugoti. mezginių eilė jau tokia ilga pasidariusi. o dar vakar prisipirkau siūlų visokiausių lietuviškų pusvilnė ir vilna 100 proc., po 4-5 lt už 100gramų. šeimyna jau mane ligone vadina  g.gif


na...galiu tik paguosti...cia mes visos tokios ale ligones drinks_cheers.gif group.gif apsimezge apsinere mintyse nuo galvos iki koju 4u.gif o rankeles darbstuoleles tik dvi g.gif
Atsakyti