Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

Shangri La, puiki ideja del tu "pamusaliniu" suknyciu thumbup.gif
Atsakyti
labukas visiems visiems;) ir visoms;)----aš nežinau kaip čia man gausis----pirmą kartą čia pas jus;)----nežinau net kur ta žinutė nukeliaus ---na, bandau....bet man žiauriai reikia skubiai pagalbos-----kas turite mergaites, atsiuskite sijonui raštų iš moheros---bet raštas būtinai turi būt , na tokiam kliošiniam sijonui...---būčiau žiauriai dėkinga..
graži balta suknelė, bet man labai reikia raštų moheriniam sijojui kliošiniam----bet reikia ir pačios shemos kaip megsti----ačiukas;)
QUOTE(eya @ 2008 10 03, 13:11)
Pelytuke, Shangri La, Verciancios is koto sukneles! Labai grazu! wub.gif  ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 10 03, 13:20)
Mergaites, dar praeitoj temoj rašiau ir dar kartą papasakosiu, kaip išsprendžiau klausimą su pamušalais- nusipirkau secon'd hand'e keletą aptemptų suknelių (vieną tokią suknelę nešioti yra per drąsu, o pamušalui pats tas) skirtingų spalvų ir naudoju... Sąnaudos- apie 20 Lt, pirkau tris- juodą, žydrą ir žalsvą.

O Pelytukės suknią jau gyriau, bet pagirsiu ir dar- svajonė o ne suknelė smile.gif


vat as nerandu tokio gerio secon'd hand'e
reik dazniau pasivaiksciot nes pamusaliukais butinai jau apsirupint ereikia 2 planuojamom suknytem iki nauju
Atsakyti
Sveikutes sukneliautojos ale sukneliu temos varomos kosminiu greiciu
hihihi.gif karsta.gif

Shangri La Pelytuke jusu suknutes tiesog fantastiskos didis.gif karsta.gif
Atsakyti
Sveikutė 4u.gif --aš naujokė-----wink.gif Labai graži ta oranžinė suknelė...ar galėčiau gauti sijono rašto mezgimo shemą, labai gražu, norėčiau pabandyt...ačiukas smile.gif ax.gif


QUOTE(Shangri La @ 2008 10 02, 17:18)
Iš tikrųjų, svarbiausia kad storis sutaptų. Na, pageidautina ir pukuotumas, ir kitos savybės. Nors mano mochera buvo skirtingų rūšių (vieno storio). Jau išskalbiau, jokių nemalonių staigmenų nesulaukiau.


Papildyta:
aš čia kažkaip plaukioju smile.gif blush2.gif ---kaži ar mano žinutė tikrai gavotę apie sijonui iš moheros raštui gauti smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Pelytuke @ 2008 10 03, 11:05)
Shangri La, labai labai super suknytė  wub.gif

o artėjant žiemai užbaigiau ir aš savo baltąją svajonę  blush2.gif

user posted image

tikrai labai grazi balta silta svajone thumbup.gif Kokie cia siulai? kiek ju sunaudojai? gal schemutes kur netoli butu ?
Atsakyti
As irgi turiu viena suknute skirta pamusakiukui,labai patogu
Atsakyti
Na ir tempai šitos temos, turbūt visame supermamos forume nėra daugiau temos taip sparčiai verčiančios puslapius.

Shangri La ir suknelė, ir pats fonas - labai gražu lotuliukas.gif
Atsakyti
Turbut del to,jog daug musu megztanciu megzti suknutes ax.gif
Atsakyti
pamušaliuką siuvau pati.. net nežinau kas ten per medžiagytė blush2.gif nesigaudau, o apačioj tiulį siuvau, kad kraštus gražiai pakeltų smile.gif

suknytė megzta iš pusvilnės ir sumezgiau gal apie 600 gramų... mano mezgimas, gan standus, kas mezga laisviau, užtektų ir mažiau siūliukų 4u.gif

taigi keliu ir schemutę... bei originalą, kuris buvo kažkurioj senesnėj mezginių temoj wink.gif
bet aš tai mezgiau iš akies, tik patį principą iš schemutės skolinausi 4u.gif ax.gif


user posted image

user posted image

wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelytuke: 03 spalio 2008 - 13:51
Shangri La, Pelytuke, nu suknelės tai nerealios wub.gif Labai gražu thumbup.gif Man dabar kažkaip ir nebepatogu rodytis su sava paprastute, bet va suknelikės nešiotoja atsiuntė nuotraukytę, tai rodausi blush2.gif
user posted image
Atsakyti
sveikos, rodausi savo mocherinuke step by step lotuliukas.gif siuo metu truksta ilgio siek tiek manau ir rankoviu. pasuknele irgi turetu buti ilgesne, papozavau su naktiniais lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti