Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

Na pagaliau suknelių temoje turėsime kelias ne vaikiškas sukneles... lotuliukas.gif
Virbalai, LaPerla - kaip visada įspūdingai!
Atsakyti
La Perla, gal jau milijona kartu klause taves sito, bet as dar uzuomarsa pabusiu 4u.gif
cia megzta ant valo? gal gali imest rasteli nors viena? blush2.gif
baigiu dukrai ir imuosi mocheros rolleyes.gif
Atsakyti
La Perla labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
Virbalai, La Perla puikios suknutes ,saunuoles thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Virbalai, La Perla kokios fainulkos mocheriukės wub.gif wub.gif Ir ta raudona man labai graži thumbup.gif Pati kažkada pradėjau tokį megztuką, baigėsi siūlai, dabar kažkur voliojasi blush2.gif Bet neprarandu vilties jį kada nors pabaigt, nes šitas modelis man labai labai wub.gif

Nu ką nusipirkau siūlus dryžiukei. Pradžiai nutariau panelei numegzt, žiūrėsim kaip eisis, kas gausis, tada spręsiu ar man tokios reik rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Editule @ 2008 10 17, 18:15)
Labutis  4u.gif
mamukai,gal pagelbesit ir paaiskinsit kaip ismegzti sio grozio pynes  blush2.gif
user posted image

Mergaites,tai ar bus patarimu del sitos pynes? ax.gif Ar dabar tik dryziukes aktualu
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2008 10 18, 12:36)
Mergaites,tai ar bus patarimu del sitos pynes? ax.gif Ar dabar tik dryziukes aktualu

Pagal mane (kiek eina iš nuotraukos pamatyt) tai papraščiausia dviguba pynė - kai mezgamos dvi pynės viena šalia kitos, tik sukeitimai daromi į priešingas puses g.gif

O suknutės visų tikrai FANTASTIŠKOS user posted image
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2008 10 18, 12:36)
Mergaites,tai ar bus patarimu del sitos pynes? ax.gif Ar dabar tik dryziukes aktualu



Na, argi būtina megzt lygiai tokiom pačiom pynėm? Pasirinkit kokias jums patinkančias įdomesnes - ir originaliau, ir neatrodys kaip iš parduotuvės...


Mergaitės, AČIŪ visoms už pagyras - labai miela jas skaityt ax.gif , o akis su juodais siūlais tai išvarginau kaip reikalas cool.gif Ilsėsiuos dabar nuo suknelių - krūva megztukų eilėj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 18, 08:59)
LABAS RYTAS

virbalai nu liuks  thumbup.gif truksta zodziu  wub.gif mano planuose sekanti mocherinuke...

AveM matau ilgai mezgei?  mirksiukas.gif o vakar nedamusiau, ir nusliukinau i lova  rolleyes.gif
Nors ilgai naktinejau,nepribaigiau ir as .O jau mergaiciu visu mezginejimai nuostabus 4u.gif 4u.gif

Papildyta:
Nezinau kodel bet kamera labai iskraipe ir spalvas ir vaizdauser posted image
Atsakyti
Kacumota,pragooglink"mezgimas pynemis"ten rasi svetaine"Auksarankes"kokiu nuostabiu pyniu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2008 10 18, 12:36)
Mergaites,tai ar bus patarimu del sitos pynes? ax.gif Ar dabar tik dryziukes aktualu



Gal tokia tiks
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2008 10 18, 12:36)
Mergaites,tai ar bus patarimu del sitos pynes? ax.gif Ar dabar tik dryziukes aktualu

man atrodo kad cia visiskai paprastos pynes 3x3 tarpuose 1 bloga akis, atrodo gerai thumbup.gif jokiu cia mandryiu nera mirksiukas.gif
Atsakyti