Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 17, 21:32)
as intensyviai mezgu, labai noriu sian pabaigt suknia dukriukui, liko gal 10 cm  doh.gif
Sekmes,mano svajonese irgi sianakt baigti dukrai suknute,bet.... ax.gif
Atsakyti
Na, va, įveikiau dar vieną moherinukę per nepilnas dvi savaites doh.gif

Ryt užsakovė pasipuoš eidama į vestuves. Juokėsi, kad bus pati gražiausia thumbup.gif
Šie jos žodžiai - geriausias atlyginimas už darbą ax.gif
Va, giriuosi blush2.gif :
http://picasaweb.goo...210022921144594
Atsakyti
QUOTE(indreu @ 2008 10 17, 11:38)
Aš pradėsiu nerti šitą, kitai vasarai. gal spėsiu. smile.gif

Čia mezgimo truputuką daugiau lotuliukas.gif aš dar neįpusėjau doh.gif nors jau antra savaitė "mezgu-rezgu" doh.gif smulkus mezgimas, bet tik todėl, kad siūlai nėrimo-kris gražiau ax.gif
Atsakyti
Virbalai thumbup.gif Per dvi savaites bigsmile.gif Aš paprastutę ne moherinę visą mėnesį krapščiau doh.gif Fantastika thumbup.gif
Atsakyti
Virbalai, grazumelis wub.gif wub.gif o dar is juodu siulu doh.gif ar akyciu neisziurejai? man is tamsiu siulu, ir dar tamsiuoju metu tikras vargas doh.gif Bet suknyte tikrai labai grazi 4u.gif
Atsakyti
Virbalai, nuostabi suknutė wub.gif
Atsakyti
katuks nu tu greituole thumbup.gif
virbalai nuostabus grozis thumbup.gif
as ka tik baigiau prieki savo sukneles,tikiuos rankoves eis greiciau g.gif
Atsakyti
Virbalai,klasiska suknute wub.gif
Atsakyti
LABAS RYTAS

virbalai nu liuks thumbup.gif truksta zodziu wub.gif mano planuose sekanti mocherinuke...

AveM matau ilgai mezgei? mirksiukas.gif o vakar nedamusiau, ir nusliukinau i lova rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2008 10 17, 22:49)
Na, va, įveikiau dar vieną moherinukę per nepilnas dvi savaites  doh.gif

Ryt užsakovė pasipuoš eidama į vestuves. Juokėsi, kad bus pati gražiausia  thumbup.gif
Šie jos žodžiai - geriausias atlyginimas už darbą ax.gif
Va, giriuosi  blush2.gif :
http://picasaweb.goo...210022921144594



tai jau tikrai kad pati graziausia bus, nuostabu thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, na va "pasimaiviau" su savo pailginta ir su tikraja pasuknele mocherinuke: (sunus labai juokesi is to blyno vietoj veido biggrin.gif)
user posted image

user posted image

user posted image


o cia, mano naujausias kurinukas, rankoviu nedariau samoningai, nes nors ir kokia minkstute pusvilne, man ji kanda smile.gif
user posted image

user posted image


Virbalai na be proto grazu wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 18 spalio 2008 - 09:40
Virbalai,La Perla tiesiog pasakiškai gražios suknelės,nuostabuuuuuuuuu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti