Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

QUOTE(AveM @ 2008 10 17, 16:55)
Saunuoles mezgejos 4u.gif
Tavo ,katuks,pastebejau labai grazus lygus mezgimas,man taip nesigauna.Kazkaip taip mezgu,kad mezgimas atrodo lyg butu is ardyto siulo. g.gif

gal čia ir nuo siūlo priklauso. mano toks minkštutis, labai gerai slysta.šiaip tai aš kai pradedu kokį mezginį, tai labai lygiai ir gražiai mezgasi, bet kuo tolyn ir greityn mezgimas, tai pastebiu, kad ir akys didesnės pasidaro ir šiaip nelygiai gaunas. išvada: megzti neskubant ir su pertraukom biggrin.gif
jaučiu, kad jei šiandien ilgokai pavakarosiu, užbaigsiu tą zigzaginę bigsmile.gif
Atsakyti
Aha.letai supertraukom,tai kad nesigauna,greiciau noriu savo sutvarkyti suknute,uzsakovas skambina,mama kiek jau numezgei-mama o gal galesi dar kita numegzti su kapisonu biggrin.gif neskubet neimanoma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 10 17, 16:02)
Aš mergaitės dabar audžiu tokią mintį.. Įdomu kaip atrodytu "a la Viliuteee" moherinė suknelė nerta vąšeliu?  g.gif  Ką manot?  biggrin.gif

Bielra, tik tu žinosi, kad suknelė nerta is moheros, o patį moheros grožį paslėpsi nėrinyje g.gif

bet cia tik mano nuomone blush2.gif
Atsakyti
Sveikos tiesiog akys raibsta i jusu grožius žiūrint wub.gif nusiziurejau suknute is VS
gal galetumet patart del siūlu kokiais butu geriausiai megzti kad atsisedus sikna neissimustu blush2.gif ir zinoma negriaužtu doh.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Labutis 4u.gif
mamukai,gal pagelbesit ir paaiskinsit kaip ismegzti sio grozio pynes blush2.gif
user posted image

Atsakyti
Editule,neatidaro tavo nuorodos g.gif
Papildyta:
Cia tos juodai baltos dryzes kiek suprantu kaunieriukas prisiutas,nes dantukai is virsaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 10 17, 18:52)
Editule,neatidaro tavo nuorodos g.gif
Papildyta:
Cia tos juodai baltos dryzes kiek suprantu kaunieriukas prisiutas,nes dantukai is virsaus g.gif

Nesuprantu,man rodo visa nuotrauka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Editule @ 2008 10 17, 19:01)
Nesuprantu,man rodo visa nuotrauka  g.gif
Mano kompas kaprizinasi kazko,rodo dabar ir pas mane.Kazka panasaus as moku,bet nezinau kaip si pyne,gal kuri merginu veliau paaiskins
Atsakyti
Na ka visos turbut mezgat ax.gif
Atsakyti
AveM jeigu kalbi apie mano juodai baltą dryžę,tai tikrai prisiūtas ax.gif Baisiai plonas siūliukas surinkt niekaip nesigavo doh.gif
Editule nelabai matosi,bet man rodos ten paprastutės pynės,tik labai arti viena kitos g.gif Bet aš neprofė,reik labiau išmanančių paklaust ax.gif
Atsakyti
Ir man atrodo, kad ten paprastos pynės, tik sukta visą laiką į vieną pusę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 10 17, 20:58)
Na ka visos turbut mezgat ax.gif

as intensyviai mezgu, labai noriu sian pabaigt suknia dukriukui, liko gal 10 cm doh.gif
Atsakyti