Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

Žinok uždedant akis atsiranda sakylutės... nebent daryt tą persuktą užmetimą,kaip katuks rodė g.gif Tada nesimatytų užmetimo,gal būtų ir nieko ax.gif Nes man tai negražu,kai tų skylių nereikalingų yra unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 10 17, 10:36)
Žinok uždedant akis atsiranda sakylutės... nebent daryt tą persuktą užmetimą,kaip katuks rodė g.gif Tada nesimatytų užmetimo,gal būtų ir nieko ax.gif  Nes man tai negražu,kai tų skylių nereikalingų yra unsure.gif

dar galima išmezginėti iš vienos akies dvi. bet bent jau man tai negražiai gaunasi. ir persukti užmetimai gali būti sukami dvejopai, t.y. į vieną ar į kitą pusę. reikia derinti pagal raštą, į kurią pusę gražiau gaunasi. aš vat apie tai pagalvojau per vėlai, ir dėl to truputį susinervijau, nes jau viena dalis suknios numegzta. bet apsimesiu kad taip reikia rolleyes.gif
va parodysiu, kaip atrodo pusė suknios tik truputuką per daug klubus ištampiau kaip vaikui biggrin.gif kaip matot puikiai pasiaurinta, o siaurinu tiesiog nedarant užmetimų kai kuriose eilėse
user posted image

ai, ką norėjau pasakyti apie tuos užmetimų sukimus. gal nelabai matosi, bet tose juostelėse, na kur ne smaigaliai, jeigu būčiau dariusi skirtingus užsukimus, būtų išėjusi irgi juostelė panaši kaip smaigaliuose, tai va.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 17 spalio 2008 - 10:30
QUOTE(laimužėX @ 2008 10 03, 07:54)
Sveikos mezgėjėlės naujuose namučiuose  4u.gif
įdedu "lietuviškąjį" variantą vienos suknutės  mirksiukas.gif
user posted image
o čia yra APRAŠYMAS

Aš pradėsiu nerti šitą, kitai vasarai. gal spėsiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 10 17, 11:28)

va parodysiu, kaip atrodo pusė suknios tik truputuką per daug klubus ištampiau kaip vaikui biggrin.gif kaip matot puikiai pasiaurinta, o siaurinu tiesiog nedarant užmetimų kai kuriose eilėse


NU bet tu pavarai bigsmile.gif Grožis grožis wub.gif Įdomu kiek laiko per dieną skiri mezgimui? rolleyes.gif
Gerai čia sumastei, siaurint nedarant užmetimų, taip ir aš darysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiogienė @ 2008 10 17, 12:42)
NU bet tu pavarai bigsmile.gif  Grožis grožis wub.gif  Įdomu kiek laiko per dieną skiri mezgimui? rolleyes.gif
Gerai čia sumastei, siaurint nedarant užmetimų, taip ir aš darysiu ax.gif

o šitas mezginys labai greit mezgasi, net pati stebiuosi. siūliukai tai gana ploni
kiek laiko skiriu? tuoj paskaičiuosiu g.gif iš ryto kokias 2 val, ir vakare prie teliko nu jau daugiau, gal kokias 4 val, nes miegot einu gana vėlai. tik tiek. biggrin.gif
Atsakyti
Eik tu sau katuks doh.gif Nu jau grožis wub.gif O tempai doh.gif doh.gif Niu aš tavo mergom tokios mamkos supavydėjau tokiu diiiiiiiideliu diiiiideliu baaaaltu pavydu blush2.gif Žinok žiuriu į tas spalvytes ir jau sau kažkokį panašų derinuką mintyse derinu hihihi.gif
Atsakyti
Katuks aš apšalus nuo grožio wub.gif
įsivaizduoju kaip gražu bus, kai viską pabaigsi.... wub.gif wub.gif wub.gif

Atsakyti
nugis ačiū ačiū blush2.gif man ir pačiai kol kas gražu biggrin.gif tik bijau, kad nereiktų ardyti, nes kažko ji man jau labai siaurai atrodo g.gif

o čia va akims paganyti. gal ir buvo jau tokia, bet prisimint visai verta
user posted image
va čia ir aprašas yra anglų klb
http://www.garnstudi...k...=10&lang=en
kažkas lyg tai neseniai tokią bandė daryti g.gif turiu galvoje, zigzagų ratukais, tik lyg vašeliu. tai gal pravers bent jau iškarpa
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 10 14, 14:02)
dar vienas ne mano dydzio modeliukas prikeltas naujam gyvenimui  smile.gif
user posted image

grazi suknute wub.gif
As ieskau pagalbos blush2.gif Gal kuri turetu sios suknutes/palaidines shema , rasta kaip megzt ax.gif Labai noreciau nusimegzt tokia suknyte tik ilgom rankovem ...... ax.gif Noriu labai meherines suknytes arba gal ka panasaus su shema turi?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gandriuke... @ 2008 10 17, 14:55)
grazi suknute  wub.gif
As ieskau pagalbos  blush2.gif  Gal kuri turetu sios suknutes/palaidines shema , rasta kaip megzt  ax.gif Labai noreciau nusimegzt tokia suknyte tik ilgom rankovem ...... ax.gif Noriu labai meherines suknytes arba gal ka panasaus su shema turi?
user posted image

ČIA tikrai rasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Saunuoles mezgejos 4u.gif
Tavo ,katuks,pastebejau labai grazus lygus mezgimas,man taip nesigauna.Kazkaip taip mezgu,kad mezgimas atrodo lyg butu is ardyto siulo. g.gif
Atsakyti
Aš mergaitės dabar audžiu tokią mintį.. Įdomu kaip atrodytu "a la Viliuteee" moherinė suknelė nerta vąšeliu? g.gif Ką manot? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 17 spalio 2008 - 15:10