Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

QUOTE(mamkaa @ 2008 10 16, 17:04)

/\  | | | | | | o | o | | | | | | /|\ | | | | | | o | o | | | | | | /\

As taip viska darau bet man taip kaip pas teve nesigauna, nors tu ka  cry.gif  cry.gif  cry.gif

o man gaunas. tos kraste tai cia jau gaunas rasto pabaiga. ale tai kaip tau paaiskint. as pvz sako 5 metu panai dejau 80 akiu, 2,5 virbalu. tai tarpuose dariau ne po 6 ten geras akis, o po 5. pasakyk kurioj vietoj nesigauna, nes neisivaizduoju kaip paaiskint 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *coliukeee*: 16 spalio 2008 - 17:00
Na jinai siame raste turbut pasimete taip kaip ir as ,bet paskui supratau,kai pradedi megzti pirma eile,po to grizti tai pastebejau,kad kraste jei pradejau uzmetimais tai is blogos puses viena akis savaime prisideda ir jau griztant mezgant trecia eile pradzioje buna ne penkios o sesios,taigi jei nepastebi sios atsiradusios krastines akies savaime rastas pasislenka ir gaunasi ne tiesus o kreivas,o jei pradedu penkias geras ir veliau tris suimtas tai griztant viena akis dingsta todel as is kitos puses visada viena aki pridedu suktuoju uzmetimu,kad pasigamintu akis.
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 10 16, 19:55)
Na jinai siame raste turbut pasimete taip kaip ir as ,bet paskui supratau,kai pradedi megzti pirma eile,po to grizti tai pastebejau,kad kraste jei pradejau uzmetimais tai is blogos puses viena akis savaime prisideda ir jau griztant mezgant trecia eile pradzioje buna ne penkios o sesios,taigi jei nepastebi sios atsiradusios krastines akies savaime rastas pasislenka ir gaunasi ne tiesus o kreivas,o jei pradedu penkias geras ir veliau tris suimtas tai griztant viena akis dingsta todel as is kitos puses visada viena aki pridedu suktuoju uzmetimu,kad pasigamintu akis.

tai reikia pradėti ne nuo dviejų užmetimų, o nuo vieno, arba nuo dviejų akių sumezgimo, o ne nuo trijų.
iš tikrųjų aš truputį netiksliai parašiau tą schemą ir nepaaiškinau ax.gif
pagrindinis motyvas matyt būtų toks: |o|||||||/|\||||||o, kuris kartojamas kiek nori ar tiksliau kiek reikia kartų ( gerų akių skaičių galima keisti, nuo to keisis zigzagų didumas, netgi galima žaisti ir gerų akių tarp užmetimų skaičiumi, nuo to keisis netgi pats bangavimas), o kraštelį jau žiūri, kurioj vietoj patogu baigti, tik reikia skaičiuoti sumegztų akių ir užmetimų skaičių, jis turi būti atitinkamas, tai yra kiek sumezgi, tiek ir uždedi. kaip matosi motyve: du užmetimai, ir vienas trijų akių sumezgimas(dingsta dvi akys), 2=2.
žodžiu, nežinau ar aiškiau biggrin.gif iš tokio paprasto rašto padarėm tokį kriminalą biggrin.gif

Atsakyti
katuks, klausimas gal ne i tema: tu dvynukes turi? 4u.gif paziurejau i info tavo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 16, 22:16)
katuks, klausimas gal ne i tema: tu dvynukes turi?  4u.gif paziurejau i info tavo  blush2.gif

teko tokia laimė ax.gif o ką?
tai va ir rūbeliai visi gaminami x2. paskutinius metu pradėjau skirtingus gaminti, bet vistiek žiūriu neįtaikau, kad nebūtų labai ne į temą, tai apie sukneles biggrin.gif šiandien priėjo toji, kuriai mezgiau missoninį sarafaną, patampė numegztosios zigzaginės pusę ir taip nedrąsiai: o jeigu ir aš tokios norėčiau biggrin.gif matyt teks megzti ir trečią
Atsakyti
Katuks,atrodo paprastas rastas,bet taip ji narpliojant kiek issiaiskinom.As visai nepagalvojau,kad galima ji pakoreguoti mazinant gerasias akis g.gif
Atsakyti
Aš rankoves siaurinau mažindama gerųjų akių skaičių mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir man buvo taip kaip AveM, rastas kreivas gaudavosi, bet dabar po jusu paaiskinimo lyg ir gerai viskas. Ziuresim, jei turesiu kantrybes, nes jau labai labai super letai mezgu.
Atsakyti
Labukas ax.gif
Na šaunuolės jūs ,mergaitės,kokie grožiai wub.gif thumbup.gif Tik man įdomu, ar jūs valgot,ar miegat, kad tokiais tempais varot? g.gif
Turiu klausimuką-kiek maždaug siūkų reikia suknelei? Važiuoju pirkt, ale nenutuokiu nė gramo doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2008 10 17, 08:15)
Ir man buvo taip kaip AveM, rastas kreivas gaudavosi, bet dabar po jusu paaiskinimo lyg ir gerai viskas. Ziuresim, jei turesiu kantrybes, nes  jau labai labai super letai mezgu.
Kai jau megzi trecia ie sekancias eiles atidziai sek,kad visada suimtum tas pacias tris akis ir uzmetimus visada daryk savo vietoj.Man per neatiduma vienoj vietoj ne ten suemiau tris akis ir savo klaida pastebejau tik jau po keliu eiliu kai vel rasta pradejo kreivinti doh.gif rastelis idomus lengvas grazus,tikrai greitai numegzi.
Atsakyti
QUOTE(Vandenė @ 2008 10 17, 09:09)
Labukas  ax.gif
Na šaunuolės jūs ,mergaitės,kokie grožiai  wub.gif  thumbup.gif  Tik man įdomu, ar jūs valgot,ar miegat, kad tokiais tempais varot?  g.gif
Turiu klausimuką-kiek maždaug siūkų reikia suknelei? Važiuoju pirkt, ale nenutuokiu nė gramo  doh.gif  g.gif

Labai priklauso nuo siūlo ir nuo rašto.Jei papasakotum kokią suknią megsi ir kokio storumo siūlus nori naudot,dar-kokį raštą megsi,tada gal ir galima būtų bandyt kažką patart mirksiukas.gif
Atsakyti
Netiketai,issiaiskinom kaip graziai galima pamazinti akiu skaiciu siame rastelyje,bet gal ir paplatinti galima kaip nors neryskiai,nes as rankoves savo sugadinau pridedinedama akis is sonu,gal irgi platinti su geruju akiu pagalba g.gif
Atsakyti