Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

Mano filmavimo kamera irgi kazkodel iskraipo spalvas,as ten kur ikeliau triju spalvu siuliukus,vidurine tokia grazi alyvine,o cia nufilmavus gavosi kazkokia ruda blink.gif
Atsakyti
Sveikutes, niu ir as jau beveik baigiau savo piemaja suknia (su pynutem), bet labai geda rodytis blush2.gif , gavosi tokia apteskine blush2.gif liko dar kakliuka sutvrakyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zvirble @ 2008 10 16, 12:54)
Sveikutes, niu ir as jau beveik baigiau savo piemaja suknia (su pynutem), bet labai geda rodytis blush2.gif , gavosi tokia apteskine blush2.gif liko dar kakliuka sutvrakyti ax.gif


Nesigėdyk, o tik rodyk staigiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zvirble @ 2008 10 16, 12:54)
Sveikutes, niu ir as jau beveik baigiau savo piemaja suknia (su pynutem), bet labai geda rodytis blush2.gif , gavosi tokia apteskine blush2.gif liko dar kakliuka sutvrakyti ax.gif

o tai tu nori ar nenori tokios "apteškinės" biggrin.gif jeigu nori, tai kokios bėdos, vis tiek gi rengsies ir kiti matys mirksiukas.gif o jei nenori, tai gal galima ką nors pataisyti? kai kurie siūlai puikiai tempiasi, kai mezginį išgarini..

tai gal rodyk, ir jau suknelinių "žvėrių taryba" nuspręs, kaip ten kas biggrin.gif
Atsakyti
Nu va ir as jau pabaigiau savo tunikas - suknutes dvynukes, taip norejau jum pasigirti, bet negaliu verysad.gif , Vos tik spejau siulus sutvarkyt, tuoj is manes jas pasieme naujosios seimininkes ir nespejau nufotkinti blush2.gif . Bert tikiuosi dar isprasyt foto ir jum pasivaidenti biggrin.gif
O dabar pas mane kurybine krize, tiek visko norejau, kad jauciu perdegiau ir nebenoriu nieko verysad.gif , o nageliai niezti kazka narplioti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FasolkosMama: 16 spalio 2008 - 11:35
As jau ipusejau savo merginos suknute,bet del savos kur nusimezgiau nelabai esu patenkinta rankovemis,visdelto manau teks permegzti g.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 10 16, 13:00)
As jau ipusejau savo merginos suknute,bet del savos kur nusimezgiau nelabai esu patenkinta rankovemis,visdelto manau teks permegzti g.gif

as savo damai irgi nugara numezgiau smile.gif
parodyk savaja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zvirble @ 2008 10 16, 11:54)
Sveikutes, niu ir as jau beveik baigiau savo piemaja suknia (su pynutem), bet labai geda rodytis blush2.gif , gavosi tokia apteskine blush2.gif liko dar kakliuka sutvrakyti ax.gif

rodom rodom ir nesigedinam bigsmile.gif
Atsakyti
"o tai tu nori ar nenori tokios "apteškinės" jeigu nori, tai kokios bėdos, vis tiek gi rengsies ir kiti matys o jei nenori, tai gal galima ką nors pataisyti? kai kurie siūlai puikiai tempiasi, kai mezginį išgarini.."

as nenorejau apteskines, bet turbut nepakankamai isplatinau unsure.gif
jeigu tiks jums ir neskalbta, tai tada tureciau penktadieni vakare ideti, nes siandien dar zadu kakliuka pabaigti...blogiausiu atveju- sestadieni, o jeigu noresite skalbtos- teks dar palaukti keleta dieneliu, nes namuose ne taip jau ir silta, kol sildymas neijungtas ax.gif

Papildyta:
labai gera ideja su garinimu...katuks, jus- genijus, niu pirma parodysiu, o paskui, ti,iuosi sulaukti nuosirdzios kritikos ir patarimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 10 15, 20:36)
biggrin.gif O va suknele tai ir dabar (kai formos dar nenuvyyytos) didele biggrin.gif

blink.gif kad man taip... blink.gif
Atsakyti
[quote=katuks,2008 10 14, 09:48]
oi, raštelis labiau nei paprastas. bandau papiešti ax.gif
/\ | | | | | | o | o | | | | | | /|\ | | | | | | o | o | | | | | | /\

/\ dvi sumegztos
| geroji akis
o persuktas užmetimas (na kai ne šiaip uždedi siūlą, bet uždedi persuktą, gaunais kaip kilpa)
/|\ trys sumegztos, vidurinė viršuje

nelyginėse eilėse visos blogos akys
help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif
Kam paprastas kam, nu nesigauna man ir tiek. Kiek akiu dejai svajai suknelei? Jei gerai supratau tai mezgi tuo rasteliu kur parasei ir po to visos lygines eiles mezgamos tik isvirksciosiomis. o tai trecioji eile kaip taip pat kaip parasyta, na tuo rasteliu. As taip viska darau bet man taip kaip pas teve nesigauna, nors tu ka cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
[quote=mamkaa,2008 10 16, 18:04]
[quote=katuks,2008 10 14, 09:48]
oi, raštelis labiau nei paprastas. bandau papiešti ax.gif
/\ | | | | | | o | o | | | | | | /|\ | | | | | | o | o | | | | | | /\

/\ dvi sumegztos
| geroji akis
o persuktas užmetimas (na kai ne šiaip uždedi siūlą, bet uždedi persuktą, gaunais kaip kilpa)
/|\ trys sumegztos, vidurinė viršuje

nelyginėse eilėse visos blogos akys
help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif
Kam paprastas kam, nu nesigauna man ir tiek. Kiek akiu dejai svajai suknelei? Jei gerai supratau tai mezgi tuo rasteliu kur parasei ir po to visos lygines eiles mezgamos tik isvirksciosiomis. o tai trecioji eile kaip taip pat kaip parasyta, na tuo rasteliu. As taip viska darau bet man taip kaip pas teve nesigauna, nors tu ka cry.gif cry.gif cry.gif
[/quote]
o tai kas nesigauna? g.gif
akių dėjau 115: trys pilni "spygliai" ir du pusiniai iš šonų.
pradedu taip: numezgiau tris eilutes kraštelio: dvi eilės blogų akių, viena gerų.
4 eilė: kraštinė akis, dvi sumegztos geraja akim, *12 gerų akių, persuktas užmetimas, gera akis, persuktas užmetimas, 12 gerų, trys sumegztos (vidurinė viršuj)*, kartoju tarp * *dar tris kartus, dvi sumegztos, kraštinė akis.
5 eilė: visos blogos akys
6 eilė: kartojam 4 eilę
ir t.t.
aš tikiuosi mes apie tą patį raštą kalbam mirksiukas.gif
Atsakyti