Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

QUOTE(saulxx @ 2008 10 15, 15:12)
nu ir as pabaigiau siandien savo dryziuke tik gavosi mini suknyte blush2.gif  nes ant savo dabartiniu gabaritu  nestuke.gif  daug darbo ir neilgai ja deveciau
http://public.fotki....i/dsc01233.html

nugi labai gražios tos žalios bangelės wub.gif aš iš pradžių irgi galvojau tokias bangeles daryti, bet kažkaip tie zigzagai laimėjo biggrin.gif tikrai šauniai atrodo "miniukė"
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2008 10 15, 14:12)
nu ir as pabaigiau siandien savo dryziuke tik gavosi mini suknyte blush2.gif  nes ant savo dabartiniu gabaritu  nestuke.gif  daug darbo ir neilgai ja deveciau
http://public.fotki....i/dsc01233.html

WAU WAU WAU kaip grazu mirksiukas.gif as pati turiu maza dama, tai jau matau vazida koks grozis laukia... thumbup.gif

o cia as va narplioju tokia savo "dyyydelei" panelei wub.gif nu nelabai ji jau didele, bet pamacius manaja, uzsinorejo ir ji...

user posted image
tik spalvos pykstasi su fotoaparatu, realiai kur gelsva, ten yra balta 4u.gif

kagi, mezgam toliau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 15, 14:32)

o cia as va narplioju tokia savo "dyyydelei" panelei  wub.gif nu nelabai ji jau didele, bet pamacius manaja, uzsinorejo ir ji...

user posted image
tik spalvos pykstasi su fotoaparatu, realiai kur gelsva, ten yra balta  4u.gif

kagi, mezgam toliau  rolleyes.gif


doh.gif nu bet jus ir duodat nerealiai su tais dryziais wub.gif is kokiu siulu sita dryziuke?
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2008 10 15, 15:47)
doh.gif  nu bet jus ir duodat nerealiai su tais dryziais  wub.gif  is kokiu siulu sita dryziuke?

MEDVILNE medvilne medvilne... mirksiukas.gif as kazkaip paskutiniu metu tik su ja ir "draugauju" rolleyes.gif

nors po sitos turiu plana chuligana mocherinei, turiu geltonos mocheros blush2.gif
Atsakyti
coliuke, tu pavarai doh.gif Gražiai ir greitai thumbup.gif
Atsakyti
Nu bet ir tempai merginos,aš apakus doh.gif Jūs gal nemiegat-nevalgot doh.gif Neįsivaizduoju kiek užtrukčiau su tokiu gabalu kaip *coliukeee* naujasis bigsmile.gif Neatsižaviu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2008 10 15, 15:12)
nu ir as pabaigiau siandien savo dryziuke tik gavosi mini suknyte blush2.gif  nes ant savo dabartiniu gabaritu  nestuke.gif  daug darbo ir neilgai ja deveciau
http://public.fotki....i/dsc01233.html

man tai labai grazu thumbup.gif
coliukeee tu greituole bigsmile.gif
katuks na tu tai visai,niekas taves nepavys biggrin.gif grazi suknyte bus thumbup.gif
Atsakyti
Labukai!!!

Tuoj parasysiu kokia iskilminga priesaika, NES.. Pamenat, neriau as kriauklele? ANT PO TO, tskant. Tai va, daugiau ANT PO TO nenersiu, nes .. nes.. nuplatinau/nudidinau. Vienzo, VEL mano anyta dziaugsis biggrin.gif

Tai dabartes gaminsiu suknias panelei dukrai, o kai jau grisiu i savo dydi (vienas zingnis biggrin.gif dyyydinis), tai ir vel prisiminsiu save biggrin.gif Nes ir liudna, ir linksma buvo matuotis siandien biggrin.gif Buvo gi intencija galu gale foto idet ne ant pakabos, o ant kunelio blush2.gif

Aj, nusinersiu kita, o sia irgi bus kam dziaugtis.

Tiesiu siulu!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 15 spalio 2008 - 18:12
Gadget, ka tik pagimdziusi, o jau nori idealiu formu. Nevyk dievo i medi, tai formos ir pacios sugris netiketai ir greitai 4u.gif
Atsakyti
Zaniatnaja, man dievas ir ne medy grazus biggrin.gif O va suknele tai ir dabar (kai formos dar nenuvyyytos) didele biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Labai grazus visu darbeliai,o as vakar nervinausi,nes turejau daug darbo tai panos suknute mezgiau tik mintyse ax.gif
Atsakyti
LABAS RYTAS

kaip matau tema sunkiai baiginejama 4u.gif mezgat? thumbup.gif gerai, kad mezgat... mirksiukas.gif
Atsakyti