Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

Na va jau kiek numezgiau,tik labai blogai kompo kamera fotografuojauser posted image
Atsakyti
AveM bet kaip tu greitai mezgi blink.gif Tai tu čia daug neužtruksi-tuoj galėsim suknutę apžiūrėt ax.gif
O tavo suknytės nieks nenufotkino? Duok gi pasižiūrėt mirksiukas.gif
Atsakyti
labas rytas mezgejeles bigsmile.gif matau mezgat intensyviai thumbup.gif

QUOTE(AveM @ 2008 10 14, 22:31)
Kaip spalvosuser posted image

man grazu... tokios siltos tos krastines... beto, pati pastebejau, kai pradedi megzt, tik tada pamatai ar tinka spalvos ar ne rolleyes.gif
bet siaip manau bus liuks. ka megzi? mirksiukas.gif

QUOTE(katuks @ 2008 10 14, 11:13)

pamate mano mergina sita grozi doh.gif ir... "Ir aš nooooriu" 4u.gif sedziu daba narplioju, tik sviesia darau, nes kitokiu siuliuku neradau.
klausimas: siulu spalvas kai keiti, siula kerpi, darau mazgeli, ar palieki ir "nesi" toliau? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(venita @ 2008 10 14, 22:31)
Moteriškas smalsumas: neužmatei kiek tokia suknelė kainuoja?

nepamenu, berods 179 g.gif
Papildyta:
QUOTE(AveM @ 2008 10 15, 01:34)
Na va jau kiek numezgiau,tik labai blogai kompo kamera fotografuoja

bus labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 10 14, 23:31)
Kaip spalvosuser posted image

labai mielos. sau ar dukrai?
Papildyta:
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 15, 09:25)
lpamate mano mergina sita grozi  doh.gif ir... "Ir aš nooooriu"  4u.gif sedziu daba narplioju, tik sviesia darau, nes kitokiu siuliuku neradau.
klausimas: siulu spalvas kai keiti, siula kerpi, darau mazgeli, ar palieki ir "nesi" toliau?  blush2.gif

siūlus palieku, nors nelabai patinka. kad ir kaip stengiuos, vis tiek traukia g.gif mano dryžiukai siauručiai, vos po dvi eilutes, tai nelabai ir lieka kas tuose šonuose paliekamo, nebent kai spalva tolėliau likusi.
vat gal ką naudingo patartų patyrusios mezgėjos, kaip su tais paliekamais siūlais tvarkytis, kad mažiau trauktų ir ne per laisvai būtų?

o aš jau vakar truputuką ir paardžiau, ir net kelis kartus. doh.gif su siaurinimu nesusitvarkiau, tai per siaura, tei per platu, net ir dabar nežinau, ar gražiai guls. jau turiu priekį beveik iki pažastų. oi kaip aš noriu ją greičiau pabaigti ax.gif man ji jau dabar gražesnė už missoninį sarafaną rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 10 14, 22:31)
Kaip spalvosuser posted image

Labai grazios drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dekui uz pagyras,siuliuku man spalvos irgi grazios ,bet kamara kazkaip fotkinant iskraipe spalvas.Mezgu as labai letai,jei megzciau greitai tai darbas greiciau eitusi.Suknutes mergaites negaliu parodyti,nes ten buvo tik pastrigai sumesti,o dabar isardziau siules ir reikia susiuti graziai tvarkingai ax.gif
Atsakyti
nu ir as pabaigiau siandien savo dryziuke tik gavosi mini suknyte blush2.gif nes ant savo dabartiniu gabaritu nestuke.gif daug darbo ir neilgai ja deveciau
http://public.fotki....i/dsc01233.html
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2008 10 15, 14:12)
nu ir as pabaigiau siandien savo dryziuke tik gavosi mini suknyte blush2.gif  nes ant savo dabartiniu gabaritu  nestuke.gif  daug darbo ir neilgai ja deveciau
http://public.fotki....i/dsc01233.html

labai graži mini dryžė wub.gif
Atsakyti
Saulxx - mmmmmmmmmmm koks grozis.... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mielosios sukneliautojos, nepraėjus nė 2 savaitėms nuo atidarymo, tema grėsmingai artėja prie pabaigos mirksiukas.gif Pretenduojam į rekordą blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 15 spalio 2008 - 13:21
QUOTE(Peperoni @ 2008 10 15, 14:17)
Saulxx - mmmmmmmmmmm koks grozis....  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

aciu rolleyes.gif o ji man nekaip ziurisi gal galejo truputi buti plonesnis g.gif
Atsakyti