Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

QUOTE(katuks @ 2008 10 14, 11:13)
Labas rytas 4u.gif ,
tai zigzagiukus išlaikysi, niekur jie nedings. labai nebloga mintis buvo nunerti "kūną" iki pažastų, tada rankoves iki pažastų ir sujungus nerti toliau raštu mažinant stulpelių skaičių periodiškai. o jei mažinsi tarp zigzagų, tai jie niekur nedings, tik bus smulkesni. aišku, realiai to nebandžiau, nes dauguma tokių "ratukų" mačiau nertų nuo viršaus, bet manau galima ir iš apačios bandyti. tik zigzgai gautųsi tokie apsiratukinę aplink kaklą,
vat megztą pavyzdėlį galiu parodyti
o vašeliu tu va taip nori? tik aišku zigzagais
na, bandyk, būsi pimoji, ir mums paskui paaiškinsi kas ir kaip.




Labai ačiū už patarimus. Būtent taip ir noriu. Reiks bandyt, tik kad iki tų rankovių laaaaabai toli. Sesei sijonas įsiterpė, dar sugalvojau, kad liemenė sūnui būtų visai neblogai. Bet jei kasnors gausis, būtinai papasakosiu smile.gif

La perla be žodžių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 10 14, 15:02)
dar vienas ne mano dydzio modeliukas prikeltas naujam gyvenimui  smile.gif


Na ir sugebejimai, kiek cia darbelio ideta, ispudinga 4u.gif
Atsakyti
Oi mergytės bigsmile.gif Tik pusdienį neįlindau įtemukę,o čia ir vėl naujienėlių šaunių pilna clap.gif Labai labai katuks ant manekenės fantastiškai atrodo,o ir tas naktinis thumbup.gif Norėčiau ir aš tiek laiko turėti supavydėjau blush2.gif
Mergele superinis sarafaniukas,net ir ištemptas šauniai atrodo biggrin.gif
La Perla-be žodžių wub.gif
AveM kantrybės tau su tuo platumėliu wink.gif O iš kokio siūlo mezgi?
Atsakyti
Buvau nufotkinus norejau ideti siulu pav,kazkur pasislepe kompe nerandu(ANGORA-RAM.100g-500m,acrylic-60%-mohair-40%)
Atsakyti
oi merginos labai aciu visoms, pagyrusioms mano suknute, tai dovana kriksto mamai, tikiuosi liks patenkinta smile.gif
Atsakyti
Na manau ,kad tikrai dziaugsis gavusi tokia nuostabia dovana ax.gif
Atsakyti
La Perla Jau aš tai tikrai būčiau be proto patenkinta,jei būčiau ta laimingoji krikšto mama bigsmile.gif
AveM o kokio storio virbaliukai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo netikėtai: 14 spalio 2008 - 19:44
Netiketai,virbalu storio negaliu pasakyti,nes tai dar pirkti pries dvidesimt metu biggrin.gif panasus i dviracio stipinus mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip spalvosuser posted image
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 10 14, 17:11)
noriu parodyt, kas mane "užkabino" Promod parduotuvės vitrinoj  ax.gif



Moteriškas smalsumas: neužmatei kiek tokia suknelė kainuoja?
Atsakyti
Na va kiek jau placiosios numezgiauuser posted image
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 10 14, 22:34)
Na va kiek jau placiosios numezgiauuser posted image

Dryžiukų nebus? biggrin.gif Gaila nepasididina ax.gif Fotografo neatsirado, kad su tavo suknele nufotkintų? ax.gif
Atsakyti