Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

Shangri La, labai labai super suknytė wub.gif

o artėjant žiemai užbaigiau ir aš savo baltąją svajonę blush2.gif

user posted image

Atsakyti
Oi koks grozis,o prie kuno kaip graziai prigludusi 4u.gif
Atsakyti
Shangri La, kokia miela suknutė, visą vasarą slėpei biggrin.gif
Pelytuke, nuostabu, balta spalvytė žiemai laabai gražu wub.gif , o jau fasoniukas visai be žodžių. ir kaip matom tos pynės visai nestorina mirksiukas.gif

o man prasideda ilgasis nemezgimo savaitgalis verysad.gif išvažiuoju, grįšiu tik pirmadienį, reiškias geriausiu atveju virbalus paimsiu antradienį.

sėkmės rezgančioms, tikriausiai grįžusi ką nors rasiu naujo thumbup.gif
Atsakyti
Geros keliones tau 4u.gif
Atsakyti
Shangri La, na tiesiog žodžių trūkumas pamačius tokią grožybę wub.gif wub.gif wub.gif Visai nesistebiu, kad buvo rūbas Nr1 thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 03 spalio 2008 - 11:43
QUOTE(Shangri La @ 2008 10 03, 10:29)
O norit aš jums savo vasarinę suknelę parodysiu? Na, norit nenorit, vis tiek parodysiu:)
user posted image
Nuotraukoj nesimato kad ji dengia kelius. Sugaišiau jai mėnesį, nėriau iš Maxi, vašelis Nr. 2, idėja iš galvos biggrin.gif Bet labai gerai nešiojosi, visą vasarą buvo drabužis Nr. 1!

user posted image
net zandikaulis atvipo... susivokiau, kai puodas pradejo begti - kazi kiek laiko ziurejau i si grozi... wub.gif thumbup.gif unsure.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū merginos smile.gif Kaip gaila kad jau šalta ir nebegaliu ja pasipuošti- čia iš mano nertų drabužių, kuris man taip "prilipo", nes kituose vis kažkas buvo ne taip..
Atsakyti
Oi, Shangri La, kaip tau buvo gerai...ir suknutė nuostabi, ir prie jūros...
Šauniai raštelius sudėliojai, puiki suknutė, ne be reikalo rūbas Nr. 1 wub.gif

O aš vėl ėmiausi plonytės moherinės, tik šiąkart - juodos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virbalai: 03 spalio 2008 - 11:55
Pelytuke, Shangri La, Verciancios is koto sukneles! Labai grazu! wub.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelytuke @ 2008 10 03, 10:05)
Shangri La, labai labai super suknytė  wub.gif

o artėjant žiemai užbaigiau ir aš savo baltąją svajonę  blush2.gif

user posted image


Graži svajonė.. wub.gif , o dar ir pamušaliukas matau šifoninis, ar ne? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 10 03, 11:29)
O norit aš jums savo vasarinę suknelę parodysiu? Na, norit nenorit, vis tiek parodysiu:)
user posted image
Nuotraukoj nesimato kad ji dengia kelius. Sugaišiau jai mėnesį, nėriau iš Maxi, vašelis Nr. 2, idėja iš galvos biggrin.gif Bet labai gerai nešiojosi, visą vasarą buvo drabužis Nr. 1!


thumbup.gif
labai graži wub.gif , be žodžių...
o pasuknelė siūta ar kaip?
Atsakyti
Mergaites, dar praeitoj temoj rašiau ir dar kartą papasakosiu, kaip išsprendžiau klausimą su pamušalais- nusipirkau secon'd hand'e keletą aptemptų suknelių (vieną tokią suknelę nešioti yra per drąsu, o pamušalui pats tas) skirtingų spalvų ir naudoju... Sąnaudos- apie 20 Lt, pirkau tris- juodą, žydrą ir žalsvą.

O Pelytukės suknią jau gyriau, bet pagirsiu ir dar- svajonė o ne suknelė smile.gif
Atsakyti