Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

Sveikos, auksarankes 4u.gif

As cia tokia naujoke - nenaujoke biggrin.gif Skaitau jusu tema seniai, pati kartais pamezgu, kartais kokia ideja nusigriebiu blush2.gif Ale iki jusu virtuoziskumo man dar oi, kaip toli.... numezgiau dukrai suknyte - gavosi per didele, tai padejom kitai vasarai... dabar sarafana is visokiu likusiu siulu nunarpliojau - tai vel nesamone, nes siulu storis nevienodas, vieni patyso, kiti traukia apacia doh.gif Vienu zodziu....kazkada gilioj jaunystei tik megsdavau ir megsdavau, dabar kazkaip po ilgokos pertraukos vel pradejau, tai ziuriu, kad visi mano sugebejimai kazkur pasislepe, reikes matyt visus namiskius apmegsti, kad jie sugriztu biggrin.gif nes cia jusu mezginiu kai prisiziuriu, tai po to nesimiega naktim lotuliukas.gif Dabar mezgu sau tokia stora ziemine suknele - sarafana, o paskui tai jau trauksiu plonus virbalus ar vaseli ir narpliosiu kazka grazaus ir smulkaus rolleyes.gif

Sekmes jums visoms, saunuoles jus, kad tuo uzsiimate! As gyvenu uzsienyje, kur ranku darbas daug kainuoja, bet nera populiarus labai, tai kai pamato mano dukra ir suzino, kad cia as mezgiau tai labai nustemba, kad moku tokius dalykus daryti ... o man taip naturalu atrodo ax.gif Bet matyt kai jau griebsiuosi kokio skrupulingo darbele, tai dazniau jus patrukdysiu ir patarimu paprasysiu blush2.gif O kol kas grazniu nauju darbeliu jums! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zvirble @ 2008 10 14, 12:35)
katuks, gal galetum shcemute to "naktinio" rastelio? 4u.gif  atsiprasau, jeigu praziurejau kazkur temoj... blush2.gif

oi, raštelis labiau nei paprastas. bandau papiešti ax.gif
/\ | | | | | | o | o | | | | | | /|\ | | | | | | o | o | | | | | | /\

/\ dvi sumegztos
| geroji akis
o persuktas užmetimas (na kai ne šiaip uždedi siūlą, bet uždedi persuktą, gaunais kaip kilpa)
/|\ trys sumegztos, vidurinė viršuje

nelyginėse eilėse visos blogos akys
Papildyta:
QUOTE(zvirble @ 2008 10 14, 12:33)

katuko sarafaniukas irgi nerealus, grazios spalvytes, bet negi tu, katuk, nemiegi, kad naktimis mezgi, ismokyk ir mus taip sparciai megzti thumbup.gif

ačiū už pagyrimus, jie ir yra spartumo variklis ax.gif biggrin.gif
o jei rimtai, miegu aš tom naktim, miegu ir dar noriu biggrin.gif tiesiog esu namų šeimininkė, vaikai jau paaugę, oras dabar netinkamas pasivaikščiojimams, tai turiu daugiau laiko visokiem užsiėmimams
Papildyta:
QUOTE(Mergele @ 2008 10 14, 12:39)
Sveikos, auksarankes  4u.gif

As cia tokia naujoke - nenaujoke biggrin.gif ...
...Bet matyt kai jau griebsiuosi kokio skrupulingo darbele, tai dazniau jus patrukdysiu ir patarimu paprasysiu  blush2.gif O kol kas grazniu nauju darbeliu jums!  4u.gif

sveikutė,
svarbiausia, kad noras nedingo. thumbup.gif ir konsultuokis drąsiai.
Atsakyti
Pradejau dukrai suknute ir paciai juokas jama,turbut numegziu tik pavasari,juk ploti neapsakomas-apacia bus ant 400 akiu,nes nori stipriai platejancios,tai dabar mezgu prieki 200 akiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 10 14, 10:48)
sveikutė,
svarbiausia, kad noras nedingo. thumbup.gif  ir konsultuokis drąsiai.

Aciu wub.gif
Atsakyti
Mergele,as irgi penkis metus nemezgusi ir viskas isdulkejo is galvos,bet kai pabendravau su mergaitemis dabar dukrai mezgu jau mandra suknute ne taip kaip sau nusimezgiau paprastute ax.gif
Atsakyti
As mezgu jau kokius 15 metu biggrin.gif ir tai kas kart suzinau nauju sauniu dalyku cia atejus thumbup.gif thumbup.gif wub.gif

Katuks - uzpavydejau tavuju sukneliu savininkems blush2.gif biggrin.gif nu labai wub.gif

p.s. nepykit, jei ko nepaminejau - nebespeju su jumis blush2.gif doh.gif
Atsakyti
kur jau čia spėsim- per porą savaičių temelę nuo a iki ž pridėt tokių grožių doh.gif Čia tai aktyvumas sukneliautojų thumbup.gif
Atsakyti
katuks, kokiai siūlais mezgei savo naktinį darbelį? Labai jau nuostabiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo soliux: 14 spalio 2008 - 12:01
QUOTE(katuks @ 2008 10 14, 11:48)
/|\ trys sumegztos, vidurinė viršuje

nugi kazkur maciau kaip turetu but daromas toks uzmetimas. ale nerandu doh.gif gali paaiskint? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(soliux @ 2008 10 14, 14:00)
katuks, kokiai siūlais mezgei savo naktinį darbelį? Labai jau nuostabiai atrodo  thumbup.gif

http://public.fotki....ai/img4781.html
100% akrilas100g-250 m., bet toks minkštutis ir blizgus truputį. kažkada gal prieš kokius 5-7 metus buvau radusi nebrangiai Maximoj, mezgiau megztukus dukrom ir sau, labai puikiai nešiojosi, nesibumbuliavo ir t.t . Po to bandžiau rasti kur nors tokių, bet nevaisingai. ir va, netyčia užtikau, tai pasipirkau visokių spalvų kokių buvo, o dar ir išpardavimo kaina thumbup.gif , tai jau nusimezgiau sau megztuką, va vieną sarafaniuką ir dabar kitą rezgu. ir dar ojoj kiek liks.
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 14, 13:05)
nugi kazkur maciau kaip turetu but daromas toks uzmetimas. ale nerandu  doh.gif gali paaiskint?  4u.gif
Cia anksciau kazkuri mergina labai gerai paaiskino,as dabar mezgu labai lengvai gaunasi,bet nezinau ar mokesiu paaiskinti(pirma ir trecia aki ismezgu nenuemusi kartu is blogosios puses,tada vidurine aki pertraukiu per ismegztaja ir jinai gaunasi priekyje)nezinau ar aiskiai parasiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 14, 14:05)
nugi kazkur maciau kaip turetu but daromas toks uzmetimas. ale nerandu  doh.gif gali paaiskint?  4u.gif

čia tai ne užmetimas. kažkur jau kalbėjom apie tą trijų akių sumezgimą, kai vidurinė turi likti viršuje. t.y. aš darau taip: kišu virbalą į pirmą ir trečią, jas sumezgu ir nuimu kartu užkabindama ir vidurinę, tada išmegztą akį pertraukiu per tą viduriniąją.
o užmetimas toks sukryžiuoto siūlo dedamas, t.y. daroma kilputė iš siūlo ant virbalo (jei geroji akis turi būti, tai sukam kilputę nuo saves)
na, gal aiškiai paaiškinau blush2.gif , man tai atrodo paprasta
Atsakyti