Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

Nukopinau o kur dabar ta nuotrauka g.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 10 13, 22:52)
Labai ačiū. reiks bandyt. tik aš kabliuku neriu ir kažkaip tuos zigzagiukus reiks išlaikyt.

Labas rytas 4u.gif ,
tai zigzagiukus išlaikysi, niekur jie nedings. labai nebloga mintis buvo nunerti "kūną" iki pažastų, tada rankoves iki pažastų ir sujungus nerti toliau raštu mažinant stulpelių skaičių periodiškai. o jei mažinsi tarp zigzagų, tai jie niekur nedings, tik bus smulkesni. aišku, realiai to nebandžiau, nes dauguma tokių "ratukų" mačiau nertų nuo viršaus, bet manau galima ir iš apačios bandyti. tik zigzgai gautųsi tokie apsiratukinę aplink kaklą,
vat megztą pavyzdėlį galiu parodyti
user posted image
o vašeliu tu va taip nori? tik aišku zigzagais
user posted image
na, bandyk, būsi pimoji, ir mums paskui paaiškinsi kas ir kaip.

o čia mano žadėtasis modelis. nelabai manekeniškas ax.gif
user posted image
ir mano "naktinis" darbas biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Labai grazu,o kodel sakai nemanekeniska,kaip tik tokia -kurios vaiksto ant podiumo,jos visos labai lieknos ax.gif
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
Aciu jums mergaites pasirodo dabar sugebesiu ikelti savo modelius tik siandien viena namuose nera kam nufotkinti,tesugebejau pati prieki nufotkinti,o cia niekokio vaizdo biggrin.gif Kantrybes mergaites moku dabar ikelti tai ryt potyr pasirodysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 10 14, 12:21)
Labai grazu,o kodel sakai nemanekeniska,kaip tik tokia -kurios vaiksto ant podiumo,jos visos labai lieknos ax.gif
Papildyta:
user posted image

norėjau pasakyti, kad pozavo nenoriai biggrin.gif
o tavo nuotraukytėj nelabai matosi blush2.gif čia juoda lygiu rašteliu? megzta, nerta?
figūra, tai matau,nebloga. tai ir suknia turėtų gerai žiūrėtis
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 10 14, 10:13)

o čia mano žadėtasis modelis. nelabai manekeniškas ax.gif
user posted image
ir mano "naktinis" darbas biggrin.gif
user posted image


sarafanas wub.gif
o jau naktinis darbas wub.gif wub.gif as be zodziu doh.gif su kokio plonumo virbalais mezgi? ir kaip grazu, kad uzdedant akis nesimato skyluciu thumbup.gif ar cia kazkoks kitoks metodas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2008 10 14, 12:26)
sarafanas  wub.gif
o jau naktinis darbas  wub.gif  wub.gif  as be zodziu  doh.gif  su kokio plonumo virbalais mezgi? ir kaip grazu, kad uzdedant akis nesimato skyluciu  thumbup.gif  ar cia kazkoks kitoks metodas?  g.gif

virbalai Nr 2,5. , nors ant siūlų etikėtės parašyta 4-4,5 biggrin.gif .
užmetimo uždėjimo metodas - persuktu siūlu. tik reikia žiūrėti į kurią pusę: vienaip gaunasi blogoji akis , kitaip geroji.
aha, aš irgi žiūriu, kad antrasis darbas net gražiau gaunas.
tik pirmąjai sarafano nešiotojai reikia nesakyti biggrin.gif
Atsakyti
*coliukeees* suknute- liuks, be zodziu wub.gif , as kaip tik siandien norejau jai patarti del rankovyciu, ir ziuriu padare ji tokias, kaip as buciau patarus thumbup.gif
tikrai labai grtaziai atrodo, labai graziai ziurisi 3/4 rankovytes be margumo thumbup.gif

katuko sarafaniukas irgi nerealus, grazios spalvytes, bet negi tu, katuk, nemiegi, kad naktimis mezgi, ismokyk ir mus taip sparciai megzti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 10 14, 10:30)
virbalai Nr 2,5. , nors ant siūlų etikėtės parašyta 4-4,5  biggrin.gif .
užmetimo uždėjimo metodas - persuktu siūlu. tik reikia žiūrėti į kurią pusę: vienaip gaunasi blogoji akis , kitaip geroji.
aha, aš irgi žiūriu, kad antrasis darbas net gražiau gaunas.
tik pirmąjai sarafano nešiotojai reikia nesakyti biggrin.gif


man sarafanas tai super, bet sitos paprastos juosteles nerealios, nes bene taviskes pirmosios, kurios labai graziai ziurisi, nes smulkiai sumegzta ir tie uzdejimai graziai sudeti rolleyes.gif
Atsakyti
Mano suknute geru blogu akiu derinys,bet pasirodysiu veliau,neturiu kas mane nufotkintu.O tavo naktinis darbas tikrai labai grazus ax.gif
Atsakyti
katuks, gal galetum shcemute to "naktinio" rastelio? 4u.gif atsiprasau, jeigu praziurejau kazkur temoj... blush2.gif
Atsakyti
katuks, super suknytė pabaigtoji, o naujoji rodos bus dar šaunesnė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2008 10 14, 12:34)
man sarafanas tai super, bet sitos paprastos juosteles nerealios, nes bene taviskes pirmosios, kurios labai graziai ziurisi, nes smulkiai sumegzta ir tie uzdejimai graziai sudeti  rolleyes.gif

nu ne gal, aš manau čia spalvos dėkingos. dabar labai džiaugiuosi, kad pardavėja įkalbėjo paimti tą alyvinę, ar kaip ji vadinas. labai dera su visomis kitomis ir gražiai žiūrisi. o"dryžiuoju" visai iš galvos. baigiu eilutę ir imu bet kurią kitą spalvą. kažkas gaunasi. o ir patys siūlai man patinka, pigūs ir minkštučiai.
Atsakyti