Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

Labai visoms dėkui. pati esu apsipatenkinus rolleyes.gif

QUOTE(nuosirdi @ 2008 10 13, 12:40)
Labai grazus sarafanas, ant modelio isvis labai graziai turbut atrodo, lauksim pasirodant, o rastelio shemos neturi?
o tavo toks rastelis kaip sio? Prasiau shemutes, gal turi?

raštelis buvo 12 temoj 18 psl, va čia http://www.supermama...?...2079&st=204

Papildyta:
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 13, 13:26)
nu labai superinis sarafaniukas gavosi, man labai patinka smile.gif 4u.gif  4u.gif  4u.gif
o del protingu patarimu, tai blogiausia, kad ir pats autorius patarimo (cia as apie save) nepasinaudoja savo patarimais. Prisikiaulinau sau labai daug, o kadangi du vienodus daiktus vienu metu mezgu tai prisikiaulinau sau dvigubai... blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Oi kaip malonu iš tokio meistro gauti pagyrimą ax.gif
kai sau prisidarai bėdos, tai nieko,gali apsimest kad nematai, gali pataisyti, aš tai bijau kitiems pridaryti liapsusų, todėl kol kas iš hobio darbo dar nedarau, nors prašymų oi kiek gaunu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 12, 21:16)
Nu kagi mergaites... ALELIUJA...  lotuliukas.gif baigiau  thumbup.gif

Rodausi ir suknyte ir save parodau  blush2.gif (fotografo "profe", ir foto "kokybiska"  ax.gif

user posted image



bigsmile.gif thumbup.gif
Papildyta:
[quote=katuks,2008 10 13, 11:27]
o *coliukeee*, nu kaip tau tinka šitas grožis wub.gif šaunuolė šaunuolė šaunuolė
o aš vat irgi per savaitgalį padirbėjau virbalais victory.gif
na čia girti nelabai yra ką, viskas jau matyta. tik labai jau savimi džiaugiuosi, kad baigiau.
vakare, jei modelis bus nuotaikoj, pafotkinsiu ant jo, nes dabar tai tikrai vaizdelio nėra
user posted image

thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
katuks wau GROZIS... kaip grazu... thumbup.gif

man iskilo toks klausimas: kam jus su foto atsakinejat? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 12, 22:08)
Nu psio mergaites, daugiau negirkit, nieko nesakykit, ana kart jau prigyret  4u.gif

Labai malonu, kad daugumai grazu, ko gero visoms grazu  g.gif yra kam nepatiko?  lotuliukas.gif

man "nepatiko" 4u.gif , pažaliavau iš pavydo kad noriu gražios suknios bet neturiu padoraus manekeno blush2.gif (kad sėdau ant dietos bet šiandien prisikirtau sūrelių doh.gif blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 10 13, 11:27)
o aš vat irgi per savaitgalį padirbėjau virbalais victory.gif
na čia girti nelabai yra ką, viskas jau matyta. tik labai jau savimi džiaugiuosi, kad baigiau.
vakare, jei modelis bus nuotaikoj, pafotkinsiu ant jo, nes dabar tai tikrai vaizdelio nėra

Katuks, nu labai, labai gražu! wub.gif
Atsakyti
Saunuoles mergaites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 10 13, 12:48)
Labai visoms dėkui. pati esu apsipatenkinus rolleyes.gif
raštelis buvo 12 temoj 18 psl, va čia http://www.supermama...?...2079&st=204


man tik sita rodo g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2008 10 13, 18:21)
man tik sita rodo g.gif


aha, supratau doh.gif taigi tas talpink "bankrutavo" lotuliukas.gif
prašau
http://public.fotki....iai/schema.html
jei blogai matosi, galiu padėti ir čia dar kartą arba atsiųsti kitu būdu:)

ir ačiū ačiū visoms aciuks.gif kas gyrė.
iš to išpuikimo jau ir antrosios kokia 10 cm nurezgiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 13 spalio 2008 - 16:58
QUOTE(katuks @ 2008 10 13, 17:55)
ir ačiū ačiū visoms aciuks.gif kas gyrė.
iš to išpuikimo jau ir antrosios kokia 10 cm nurezgiau ax.gif

Nerealiai bigsmile.gif Pavalgyt ir pamiegot nepamiršk biggrin.gif

Labai graži suknytė gavosi coliukeee thumbup.gif
katuks, nu bet kaip liuks tas raštelis atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Cia dar truputis bangeliu musu mazosioms
user posted image
Atsakyti
Katuks ir coliuke, šaunuolės. viskas labai puikiai.

O man dabar reikia pagalbos. Pradėjau kažką panašaus į šitą user posted image

Tikslaiu tik idėja tokia, spalvos ir fasonas kitokie. Man klausimas kilo: kaip rankoves prikabinti? Na dar toli man iki tų rankovių, bet jau laikas pradėti galvoti. Žodžiu, aš pradėjau nuo apačios ir noriu rankovių neprisiūtų, o kad jos būtų kažkaip vientisai primegztos. na, nežinau ar aš čia aiškiai mintis dėstau, bet ar tokios rankovės mezgamos tik nuo viršaus? Ar įmanoma kažką tokio išspausti mezgant nuo apačios?
Atsakyti
Užbėgau pasidairyti ir paploti šaunuolėms darbštuolėms įkvepėjoms- Coliukeee, Katuks, nuostabūs darbai, labai stilinga ir ''missoniška'' biggrin.gif

Peperoni- ta mūza tokia kaprizinga būtybė, kaip katė. Kartais apsisuka ir išeina- gėriau jau išardyti pradžioj, nei numegzti visą ir pajusti kad kažkas ne taip. Aš labai noriu pradėti saviškę bet ŽIAURIAI neturiu laiko- pasižiūriu į siūlus, apsilaižau ir tiek. Bet gal jau į savaitės pabaigą prisėsiu. Jaučiu kad kursiu kažką laabai nutolusį nuo originalo biggrin.gif
Atsakyti