Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 12, 22:08)
Nu psio mergaites, daugiau negirkit, nieko nesakykit, ana kart jau prigyret  4u.gif

Labai malonu, kad daugumai grazu, ko gero visoms grazu  g.gif yra kam nepatiko?  lotuliukas.gif

Tikriausiai visom patiko - gali būt rami mirksiukas.gif O aš dar kartelį pasakysiu, kag yra viskas labai gražu ir neperkrauta wub.gif
]|Taip, kad semkis įkvėpimo naujam projektėliui mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angulyte: 13 spalio 2008 - 07:18
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 12, 21:16)
Nu kagi mergaites... ALELIUJA...  lotuliukas.gif baigiau  thumbup.gif

Rodausi ir suknyte ir save parodau  blush2.gif (fotografo "profe", ir foto "kokybiska"  ax.gif

user posted image


kur jau ten negirsi tokio grozio
NUO STA BU!
Atsakyti
Netiketai, ačiū už išsamius paaiškinumus drinks_cheers.gif
QUOTE(netikėtai @ 2008 10 08, 07:13)
AveM tai kad čia jokios keitimo schemos nėra-kelios eilės juodu,kelios baltu.Kaitalioji kaip nori mirksiukas.gif O raštelis tai čia labai paprastas: 5geros;3sumegztos vidurinė akis viršuje;5geros;užmetimas;1geroji;užmetimas.

as bandysiu meginuka sio rastelio pamegzt, rastelis taip ir kartojasi, o kaip megzt visas nelygines eiles???
Jau turbut atsibodau su savo klausimais 4u.gif
Atsakyti
Visos nelyginės išvirkščiomis akimis 4u.gif
Visada smagu padėti 4u.gif Klausk drąsiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 10 13, 10:32)
Visos nelyginės išvirkščiomis akimis 4u.gif
Visada smagu padėti 4u.gif Klausk drąsiai biggrin.gif

Oi kaip aciu , bandysiu pamegzt, jei kas neiseis, tada vel klausiu, dabar lyg viskas aisku drinks_cheers.gif
Atsakyti
coliukeee grozis nuostabus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif man gryzo ikvepimas mregst,vakar suknele pajudejo i prieki biggrin.gif
Atsakyti
o *coliukeee*, nu kaip tau tinka šitas grožis wub.gif šaunuolė šaunuolė šaunuolė
o aš vat irgi per savaitgalį padirbėjau virbalais victory.gif
na čia girti nelabai yra ką, viskas jau matyta. tik labai jau savimi džiaugiuosi, kad baigiau.
vakare, jei modelis bus nuotaikoj, pafotkinsiu ant jo, nes dabar tai tikrai vaizdelio nėra
user posted image
ir va, sprendžiu, ar apsimoka užsiimti lyginimu-garinimu g.gif nes iš patirties žinau, kad šitie siūlai tempiasi, bet dabar tai labai tie gumburėliai iššokę. gal kokiu nelabai karštu lygintuvu ir neišsitemps...
ir dar, padariau keletą išvadų, kuriomis pasinaudoti kol kas neteks biggrin.gif , nes antroji dukra pamačiusi "ant kūno" suraukė nosį: a tai ir bus toks neįliemenuotas, tada nenoriu. numegzk man liemenuotą lotuliukas.gif taigi antrasis sarafanas bus kitoks, gal panašus į Netikėtai g.gif
o išvados: protingų patarimų reikia klausyti. kažkas patarė pradėti kraštą nuo vidurio motyvo. teisingai. kitaip skiriasi akių skaičius priekio ir nugaros, o tada reikia suktis iš padėties nuiminėjant rankovėms ir kaklui, ir nesutampa raštas pečių linijoj. ir žiauriai sunkus buvo šonų susiuvimas doh.gif sutaikyti akis į akį, oh
bet vis dėlto aš ją baigiau, vaikis patenkintas, o ko daugiau bereikia
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 10 13, 11:27)
o *coliukeee*, nu kaip tau tinka šitas grožis wub.gif šaunuolė šaunuolė šaunuolė
o aš vat irgi per savaitgalį padirbėjau virbalais victory.gif
na čia girti nelabai yra ką, viskas jau matyta. tik labai jau savimi džiaugiuosi, kad baigiau.
vakare, jei modelis bus nuotaikoj, pafotkinsiu ant jo, nes dabar tai tikrai vaizdelio nėra
user posted image
ir va, sprendžiu, ar apsimoka užsiimti lyginimu-garinimu g.gif  nes iš patirties žinau, kad šitie siūlai tempiasi, bet dabar tai labai tie gumburėliai iššokę. gal kokiu nelabai karštu lygintuvu ir neišsitemps...
ir dar, padariau keletą išvadų, kuriomis pasinaudoti kol kas neteks biggrin.gif , nes antroji dukra pamačiusi "ant kūno" suraukė nosį: a tai ir bus toks neįliemenuotas, tada nenoriu. numegzk man liemenuotą lotuliukas.gif taigi antrasis sarafanas bus kitoks, gal panašus į Netikėtai g.gif
o išvados: protingų patarimų reikia klausyti. kažkas patarė pradėti kraštą nuo vidurio motyvo. teisingai. kitaip skiriasi akių skaičius priekio ir nugaros, o tada reikia suktis iš padėties nuiminėjant rankovėms ir kaklui, ir nesutampa raštas pečių linijoj. ir žiauriai sunkus buvo šonų susiuvimas doh.gif sutaikyti akis į akį, oh
bet vis dėlto aš ją baigiau, vaikis patenkintas, o ko daugiau bereikia

clap.gif clap.gif clap.gif Būtinai pademonstruok ant manekenės thumbup.gif O lygint ko gero tikrai nereikia-raštelis susiplos,neliks tų kauburėlių žavingų ax.gif
P.S.Mano mergina irgi neįliemenuotų nepriima-labai jau liekna nori atrodyti lotuliukas.gif
Atsakyti
Coliuke, Katuks - mama mia kaip grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 10 13, 11:27)
o *coliukeee*, nu kaip tau tinka šitas grožis wub.gif šaunuolė šaunuolė šaunuolė
o aš vat irgi per savaitgalį padirbėjau virbalais victory.gif
na čia girti nelabai yra ką, viskas jau matyta. tik labai jau savimi džiaugiuosi, kad baigiau.
vakare, jei modelis bus nuotaikoj, pafotkinsiu ant jo, nes dabar tai tikrai vaizdelio nėra
user posted image


Labai grazus sarafanas, ant modelio isvis labai graziai turbut atrodo, lauksim pasirodant, o rastelio shemos neturi?
o tavo toks rastelis kaip sio? Prasiau shemutes, gal turi?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 10 13, 11:27)
o *coliukeee*, nu kaip tau tinka šitas grožis wub.gif šaunuolė šaunuolė šaunuolė
o aš vat irgi per savaitgalį padirbėjau virbalais victory.gif
na čia girti nelabai yra ką, viskas jau matyta. tik labai jau savimi džiaugiuosi, kad baigiau.
vakare, jei modelis bus nuotaikoj, pafotkinsiu ant jo, nes dabar tai tikrai vaizdelio nėra
user posted image
ir va, sprendžiu, ar apsimoka užsiimti lyginimu-garinimu g.gif  nes iš patirties žinau, kad šitie siūlai tempiasi, bet dabar tai labai tie gumburėliai iššokę. gal kokiu nelabai karštu lygintuvu ir neišsitemps...




thumbup.gif labai labai labai grazu 4u.gif na, as taip pat nelyginciau, man patinkas tok reljefas, kazi ar susiplojes rastos bus toks ispudingas g.gif jau papuosei tai papuosei savo panele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 10 13, 11:27)

user posted image

o išvados: protingų patarimų reikia klausyti. kažkas patarė pradėti kraštą nuo vidurio motyvo. teisingai. kitaip skiriasi akių skaičius priekio ir nugaros, o tada reikia suktis iš padėties nuiminėjant rankovėms ir kaklui, ir nesutampa raštas pečių linijoj. ir žiauriai sunkus buvo šonų susiuvimas doh.gif sutaikyti akis į akį, oh
bet vis dėlto aš ją baigiau, vaikis patenkintas, o ko daugiau bereikia

nu labai superinis sarafaniukas gavosi, man labai patinka smile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
o del protingu patarimu, tai blogiausia, kad ir pats autorius patarimo (cia as apie save) nepasinaudoja savo patarimais. Prisikiaulinau sau labai daug, o kadangi du vienodus daiktus vienu metu mezgu tai prisikiaulinau sau dvigubai... blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti