Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

na turejo but juoda romantiskoji - vientisa juoda, be jokiu kitu spalvu... unsure.gif nesimato rasto, tai viena, o kita - ir didziausia priezastis - kad veliasi ant tu siulu viskas... unsure.gif kiekvienas pukelis kimba.... zinau, kad sudesiu daug darbelio ir sirdies, o paskui negalesiu tos savo sukneles nesiot - nes ji kaip magnetas trauks visus pukelius sad.gif zodziu kol kas dedu i sali... ax.gif

pasiimsiu senai pirkta mocheriuka, nusimegsiu sau salikiuka, o tada bus matyt - gal kokia gudri mintis saus i galvele... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 10 12, 19:40)
Coliukeee, na ką aš galiu pasakyti... NEREALU  wub.gif  Šaunuolių šaunuolė tu wink.gif Labai graži suknytė, ir ne tik ji wink.gif

Zuviuk tai jei gerai supratau, jau pradėjai suknytę? wink.gif Ryt ir aš prie jos sėsiu wink.gif

norejau pradeti, bet kai paeimiau siukius ir pamaciau kad su jais reikia rasti bendra kalba, tai dar nusprendziau kazka su jais paprastesnio pameginti... kad rankos iprastu... tai pradejau draugei sali - netycia ta pacia diena uzsiprase... ax.gif bet jau rytoj pradesiu ir suknyte. megsiu 2 darbelius is karto... pirma karta taip. Bet manau ir idomiau ir ne taip nuobodu bus, nes oi kaip negreitai ta mochera juda... oi kaip negreitai unsure.gif

ir taip netycia pagalvojau, kad Viluteee tikra meistre blink.gif tokius grozius kuria ir praktiskai visi ar bent dauguma is mocheros... plonos... lenkiu zemai galva pries jos virtuoziskuma blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 12 spalio 2008 - 19:10
Nu kagi mergaites... ALELIUJA... lotuliukas.gif baigiau thumbup.gif

Rodausi ir suknyte ir save parodau blush2.gif (fotografo "profe", ir foto "kokybiska" ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 12, 21:16)
Nu kagi mergaites... ALELIUJA...  lotuliukas.gif baigiau  thumbup.gif

Rodausi ir suknyte ir save parodau  blush2.gif (fotografo "profe", ir foto "kokybiska"  ax.gif

user posted image




wub.gif wub.gif wub.gif man truksta zodziu kaip grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
*Coliukeee* nuostabiai graziai ! Labai labai user posted image
Atsakyti
Labai grazi suknute wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 12, 21:16)
Nu kagi mergaites... ALELIUJA...  lotuliukas.gif baigiau  thumbup.gif

Rodausi ir suknyte ir save parodau  blush2.gif (fotografo "profe", ir foto "kokybiska"  ax.gif

user posted image

bis.gif first.gif lenkiu galva.... Liezuvis tik nutyso.... grazu neapsakomai, o ir visas spalvu derinys labai graziai prie pacios tinka wub.gif

jauciu, kad dabar ir trecia darbeli pradesiu... uzkretet mane dryziais galutinai. Dabar kalciausia Coliukeee lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 12 spalio 2008 - 21:05
Nu psio mergaites, daugiau negirkit, nieko nesakykit, ana kart jau prigyret 4u.gif

Labai malonu, kad daugumai grazu, ko gero visoms grazu g.gif yra kam nepatiko? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 12, 22:16)
Nu kagi mergaites... ALELIUJA...  lotuliukas.gif baigiau  thumbup.gif

Rodausi ir suknyte ir save parodau  blush2.gif (fotografo "profe", ir foto "kokybiska"  ax.gif

user posted image


bigsmile.gif thumbup.gif suknyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 12, 22:16)
Nu kagi mergaites... ALELIUJA...  lotuliukas.gif baigiau  thumbup.gif

Rodausi ir suknyte ir save parodau  blush2.gif (fotografo "profe", ir foto "kokybiska"  ax.gif

user posted image

user posted image fantastiškas grožis
Atsakyti
*coliukeee* fantastika thumbup.gif Jau spalvytės ir tas minimalus margumas wub.gif Žavu biggrin.gif
Papildyta:
AveM netyčia apgavau tave doh.gif Ten pilkutei 150akių ,o ne 130 uždėta blush2.gif Atsiprašau ax.gif

QUOTE(nuosirdi @ 2008 10 12, 15:21)
Kokia daili, net nemaciau sito grozio, ar galiu paklausti, o apacioje stulpeliu pamezgei kelias eiles, kad nesiriestu mezginys, ir kaip siaurinai, ar virbalus keitei i plonesnius, ar siaip paprastai sonus siaurinai mazindama akis?
Ir kaip tokias pustesnes rankovytes padaryt, nelabai suprantu kaip taisyklingai reiketu 4u.gif

Mezgiau nuo apačios-šiek tiek atlenkiau ir prisiuvau ax.gif Siaurinau štai tokiu būdu:Numezgiau iki klubų lygiai,toliau,kas 10eilėj sumezgiau 24-25akis kartu(per visą mezginio plotį) Man ten gavosi 9 kartus,bet pas mane plonas siūliukas buvo.
Rankovė: Užmečiau 56 akis,pamezgiau rankogalį,tada akis padvigubinau-po kiekvienos akies užmetimas.Numezgiau 34 eiles,tada pradėjau siaurinti-kas 8 eilė sumezgiau 19-20 akis kartu,tol kol liko tiek kiek reikia biggrin.gif
Siūlas čia angora 100g-550m.Virbalai nr2.
4u.gif
Atsakyti