Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

Dekui,Amade,taip ir pagalvojau,kad toks butent mezgimo procesas.Paaiskinsiu paciai panelei,as megziu jai suknute,o karoliukus lai pati nusineria.Nes as viska mezgu virbalais,o jinai neria ax.gif
Atsakyti
Nezinau kodel,bet rankoves man irgi mezgasi ilgiau negu pati suknute g.gif
Atsakyti
Mergaites,pasidalinkit patirtimi-kiek gi panasiai reiketu apmesti akiu stipriai platejanciai suknutei g.gif
Atsakyti
Tai kad nuo siūlų labai priklauso,sunku ką ir pasakyt g.gif Geriausia tai tu pasidaryk mėginuką-apmesk kokias 20akių pamezgėk 20eilių ir skaičiuok.Kitaip tai neįsivaizduoju mirksiukas.gif
Atsakyti
Netiketai,nelabai supratau kaip apsimesti 20 akiu ir skaiciuoti g.gif Siulas gana plonas,jei paprastai aptemtai suknutei apmetu 90 akiu priekiui g.gif
Atsakyti
Gabaliuką mažą nusimegzk ir su cm pamatuok plotį biggrin.gif Aš va šitai pilkutei uždėjau 130akių siūlas angora,100g-550m,kaip matai ji visai neplati ax.gif
http://public.fotki....picture004.html
Čia 130 akių priekiui mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo netikėtai: 12 spalio 2008 - 12:10
QUOTE(netikėtai @ 2008 10 12, 13:09)
Gabaliuką mažą nusimegzk ir su cm pamatuok plotį biggrin.gif Aš va šitai pilkutei uždėjau 130akių siūlas angora,100g-550m,kaip matai ji visai neplati ax.gif
http://public.fotki....picture004.html
Čia 130 akių priekiui mirksiukas.gif

Kokia daili, net nemaciau sito grozio, ar galiu paklausti, o apacioje stulpeliu pamezgei kelias eiles, kad nesiriestu mezginys, ir kaip siaurinai, ar virbalus keitei i plonesnius, ar siaip paprastai sonus siaurinai mazindama akis?
Ir kaip tokias pustesnes rankovytes padaryt, nelabai suprantu kaip taisyklingai reiketu 4u.gif
Atsakyti
Aciu,Netiketai,bent panasiai turesiu vaizda kiek reikia akiu.Labai grazi suknute 4u.gif
Atsakyti
AveM 4u.gif Visada smagu padėti 4u.gif
nuosirdi apačiai tiesiog pamezgiau šiek tiek daugiau ir atlenkiau-nieko ypatingo nedariau ax.gif Siaurinau per visą mezginį,dabar neprisimenu kaip,bet kažkur turiu užsirašius.Jei reikia vakare paieškosiu mirksiukas.gif Dabar svečių laukiu ax.gif Rankoves irgi turiu užsižymėjusi kaip mezgiau,truputuką vėliau parašysiu 4u.gif
Atsakyti
Coliukeee, na ką aš galiu pasakyti... NEREALU wub.gif Šaunuolių šaunuolė tu wink.gif Labai graži suknytė, ir ne tik ji wink.gif

Zuviuk tai jei gerai supratau, jau pradėjai suknytę? wink.gif Ryt ir aš prie jos sėsiu wink.gif
Atsakyti
as pasiduodu... verysad.gif netinka ta juoda spalva visiskai tai romatiskajai... verysad.gif ardysiu lauk....


pabego muza.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 10 12, 19:45)
as pasiduodu...  verysad.gif  netinka ta juoda spalva visiskai tai romatiskajai...  verysad.gif  ardysiu lauk....
pabego muza.... verysad.gif

Na jau,Peperoni, nepaleisk taip greit Mūzos. 4u.gif Pagalvok, na netinka juoda, nesmagiai jaustumeis? Na tai kas tas išardymas - priešakį juk laukia stulbinamas, širdžiai mielas rezultatas 4u.gif Mūsų visų padūsavimai - Ai,Oi,Uch kaip gražu 4u.gif
Primink - kokias spalvytes tu naudoji mirksiukas.gif
Atsakyti