Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

O as nervinuosi,kad neturiu laiko megzti schmoll.gif
Atsakyti
as lygiai taip apt... sad.gif nuo pirmadienio - rankose mezginio neturejau sad.gif
Atsakyti
Aš ir nervinuos, kad laiko neturiu. Čia tiek grožybių pridėta ir visko noriu...
Coliuke, nu nerealiai atrodo wub.gif
Aš vakar pradėjau savo dryžiukus zigzagiukus. Prisukau antrą Smyrna siūliuką, tai dabar padoresnį greitį eina išvystyti biggrin.gif Niu, žiūrėsim kaip čia bus.
Atsakyti
na, cia ne suknele, bet numegztas su dryziuku ikvepimu ... ax.gif http://public.fotki....i/spa54030.html tiesa pasakius, tikejausi kazko grazesnio, bet gal kad cia megzta is plonos moheros, gal kad dar truksta pasijonio...
Atsakyti
Aš laukiu laukiu pinigėlių,taip noriu kuo greičiau suknytę pradėt doh.gif Bet iš kitos pusės-poilsis irgi naudingas lotuliukas.gif Sukaupsiu energijos,tai jau paskui kaip dėsiu virbalais mojuot lotuliukas.gif
Coliuke superinė tavo suknytė-ir spalvos ir modeliukas wub.gif Žiūrėjau žiūrėjau ir man ten kažkaip nereikia tų rankovių blush2.gif Nors jei daryčiau,tai tik tiesias.Bet tau jau čia patarimų pridalino mirksiukas.gif
Amade užsimauk sijonuką,norisi pamatyt ant kūno biggrin.gif
Atsakyti
Grazus sijonukas ax.gif
Atsakyti
Na COLIUKĖS suknytė tai nerealaus grožio... wub.gif
kelias dienas vis žiūrėjau žiūrėjau į ją ir neatsispyriau pagundai pagirti 4u.gif
superinė suknyte smile.gif wub.gif

o ir šiaip, merginos, jūs nerealios, kiek čia visokių grožybių prikurta ir dar taip greit... aš tai pykstu ant savęs, kad vis užsiimu "pašaliniais" darbais ir neturiu laiko kažką nusimegzti sau.. o taip norisi kokio dryžiuko blush2.gif užkrėtėt jau ir mane dryžuotąja manija doh.gif lotuliukas.gif
tikiu, jog greitu laiku jungsiuosi prie jūsų mirksiukas.gif
o apie dryžiukus... merginos, kaip jūs padarot, kad suknytės apačia būtų vingiuota? čia mezgant raštelį taip pasidaro? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelytuke: 12 spalio 2008 - 07:50
Taip suknutes apacioje dantukai pasidaro del rastelio.As vis pirma mergaiciu klausinejau kaip tai padaryti,dabar pabandziau pati ir labai graziai gavosi.Tik apacia reikia apmesti labai laisvai,nes rastelis megejas mezgini patraukti ir palenkti ax.gif
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 10 11, 21:56)

Amade užsimauk sijonuką,norisi pamatyt ant kūno biggrin.gif


blush2.gif tai kad mano uzpakalis i ji netelpa tongue.gif mezgiau kolegei si sijonuka, tai nebent ant jos reiks nufotkint, kai bus ir pamusalas 4u.gif
Atsakyti
Amade,as ne i tema,ar sunku megzti tuos karoliukus,dukra pamate albume,prse visa vakara,kad prie suknutes numegzciau tokius karolius ax.gif g.gif
Atsakyti
labas rytas,
nu zinokit suknia nusimezge greiciau nei rankoves 4u.gif o gal kad savaitgalis ir abi panos namie, yr ka veikt ir be mezgimo g.gif

QUOTE(Amade @ 2008 10 11, 21:53)
na, cia ne suknele, bet numegztas su dryziuku ikvepimu ...  ax.gif  http://public.fotki....i/spa54030.html tiesa pasakius, tikejausi kazko grazesnio, bet gal kad cia megzta is plonos moheros, gal kad dar truksta pasijonio...

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif fainulis... o kodel cia tau negrazu? unsure.gif man tai labai grazu... ar sunku megzt is plonos mocheros? kiek as jos daug turiu doh.gif bet jauciu ant megztuku paleisiu...

prisiminiau ko norejau paklaust: kaip jus prisiuvat rankoves prie suknios? ax.gif gal turit koki piesinuka? ar tiesiog paprastai pridaigstot? (as tai taip darau)...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *coliukeee*: 12 spalio 2008 - 09:38
QUOTE(AveM @ 2008 10 12, 09:28)
Amade,as ne i tema,ar sunku megzti tuos karoliukus,dukra pamate albume,prse visa vakara,kad prie suknutes numegzciau tokius karolius ax.gif  g.gif


as irgi ne i tema tongue.gif neee, visai nesunku, as perku panasius i maxi siuliukus, tik mazais kamuoliukais (berods 25-30 gr) tada vaselis 1 arba 1,25 nr. ir geriausia mediniai karoliai arba dar as kartais is paprasciausios folijos pasigaminu rutuliukus blush2.gif (tik kad grazi forma butu). ir nusineriu 5-6 akiu pynute ir varau zemais stulpeliais, is pradziu platinu, tada nebeplatinu iki puses karoliuko, tada ispraudziu karoliuka ir siaurinu biggrin.gif nezinau, ar cia aiskiai parasiau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 12, 09:35)

thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif fainulis... o kodel cia tau negrazu?  unsure.gif man tai labai grazu... ar sunku megzt is plonos mocheros? kiek as jos daug turiu  doh.gif bet jauciu ant megztuku paleisiu...



man is plonu siulu virbalais visai nepatinka megzt schmoll.gif toks labai palaidas mezgimas. as sita sijona "mucinau" kokias 3 savaites, kai is paprastu siulu per savaite buciau numezgus... blush2.gif
Atsakyti