Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

niu mezgejeles, jus pavarot: tokios greitos, jau ir nauju namuciu duris praveret, kai as dar senoj kapstausi biggrin.gif
ir vis dar pyniuotaja suknike mezgu, visai nebeturiu laiko... unsure.gif net pradejau galvoti, jeigu tokiais letais tempais megsiu, tai ismesit is savo sukneliautoju burio blush2.gif
Atsakyti
As irgi labai letai mezgu,bet vakar pabaigiau prieki su nugara,siandien truputi sumesiu abi dalis ir pasimatuosiu,gal kas nepatiks tai ir rankoviu nereikes megzt mirksiukas.gif
Atsakyti
O norit aš jums savo vasarinę suknelę parodysiu? Na, norit nenorit, vis tiek parodysiu:)
user posted image
Nuotraukoj nesimato kad ji dengia kelius. Sugaišiau jai mėnesį, nėriau iš Maxi, vašelis Nr. 2, idėja iš galvos biggrin.gif Bet labai gerai nešiojosi, visą vasarą buvo drabužis Nr. 1!
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 10 03, 10:29)
O norit aš jums savo vasarinę suknelę parodysiu? Na, norit nenorit, vis tiek parodysiu:)

Nuotraukoj nesimato kad ji dengia kelius. Sugaišiau jai mėnesį, nėriau iš Maxi, vašelis Nr. 2, idėja iš galvos biggrin.gif Bet labai gerai nešiojosi, visą vasarą buvo drabužis Nr. 1!



blyn nerandu daba to ziurkiaus... lotuliukas.gif nu bet swoon.gif.... abaldietj... wub.gif wub.gif wub.gif kaip rusai sako... hihihi.gif

as vakar startavau su ta romantiskaja.... blush2.gif ziuresim, kas gausis... kol kas neesu visai uztikrinta, ar rezultatas mane tenkins... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 03 spalio 2008 - 09:41
sveikutes,o as savo mezgini dedu i sali,sanariu skausmas pradejo kankint,tikiuos kai pailses rankos pora dienu viskas bus gerai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Shangri La @ 2008 10 03, 11:29)
O norit aš jums savo vasarinę suknelę parodysiu? Na, norit nenorit, vis tiek parodysiu:)
user posted image
Nuotraukoj nesimato kad ji dengia kelius. Sugaišiau jai mėnesį, nėriau iš Maxi, vašelis Nr. 2, idėja iš galvos biggrin.gif Bet labai gerai nešiojosi, visą vasarą buvo drabužis Nr. 1!

user posted image
Atsakyti
Shangri La, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Na labai, labai.. Trūksta žodžių.. wub.gif
Atsakyti
Ačiū visoms:ax:

QUOTE(Peperoni @ 2008 10 03, 10:40)
as vakar startavau su ta romantiskaja....  blush2.gif  ziuresim, kas gausis... kol kas neesu visai uztikrinta, ar rezultatas mane tenkins...  blush2.gif



O tą romantiškąją mezgi virbalais kaip suprantu? Ech, aš taip noriu kibti į nerimą, bet teks palaukti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shangri La: 03 spalio 2008 - 09:44
QUOTE(Shangri La @ 2008 10 03, 10:43)
Ačiū  visoms:ax:
O tą romantiškąją mezgi virbalais kaip suprantu? Ech, aš taip noriu kibti į nerimą, bet teks palaukti verysad.gif



aha, virbalais... tik gaila, kad ta juoda spalva uzmusa dali tos romantikos sad.gif tai vat del to ir abejoju... o taip norejau pilkos.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 10 03, 10:29)
O norit aš jums savo vasarinę suknelę parodysiu? Na, norit nenorit, vis tiek parodysiu:)
user posted image
Nuotraukoj nesimato kad ji dengia kelius. Sugaišiau jai mėnesį, nėriau iš Maxi, vašelis Nr. 2, idėja iš galvos biggrin.gif Bet labai gerai nešiojosi, visą vasarą buvo drabužis Nr. 1!

Trūksta žodžių user posted image ir dar iš galvos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo netikėtai: 03 spalio 2008 - 09:47
QUOTE(Shangri La @ 2008 10 03, 10:29)
O norit aš jums savo vasarinę suknelę parodysiu? Na, norit nenorit, vis tiek parodysiu:)
user posted image
Nuotraukoj nesimato kad ji dengia kelius. Sugaišiau jai mėnesį, nėriau iš Maxi, vašelis Nr. 2, idėja iš galvos biggrin.gif Bet labai gerai nešiojosi, visą vasarą buvo drabužis Nr. 1!

oho
labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 10 03, 10:47)
Trūksta žodžių user posted image ir dar iš galvos doh.gif


Na, iš galvos tik pati ideja ir iškarpa, raštai- iš kažkokio lietuviško žurnalo, berods "Mezgame pačios" biggrin.gif
Atsakyti
Labai grazi suknute 4u.gif
O ranku sanariu ir man paskauda mezgant verysad.gif
Atsakyti