Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 10, 22:56)
matau yra prisijungusiu  ax.gif o gal tik skaitanciu...

as vis prie rankoviu sedziu, bet taip tingisi siandien  doh.gif eisiu i lova, ryt baigsiu....

Kokias nusprendei daryt?
Man tokios, kaip pirmos suknios gražu ax.gif
user posted image
Atsakyti
Mergaites,jus tikros bitutes darbininkes 4u.gif Kol as turguje pirkau siulus,jus cia tiek grozybiu prirodet. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 10 10, 16:01)
jei dar nepraradau teises pasakyti savo nuomone...  blush2.gif  ax.gif tai pasakysiu, kad tikrai grazu. O apacios "problema" turetu istaisyti kazkieno jau duotas patarimas apie kaiurarascio juostele. Tik as neprisiuciau ja, o surinkusi virbalais su valu apatines akis tiesiog primegzciau  mirksiukas.gif

cia tokia minti radau :     
"Jei moteris ilgai negali apsispręsti, ką apsirengti iškilmingam vakarui, ko gero, daugelis dizainerių ar stilistų jai patartų įsigyti klasika tapusią mažą juodą suknelę. Su ja atrodysite elegantiškai, subtiliai ir niekas neišdrįs jūsų sukritikuoti. Juk tokį sprendimą dažnai renkasi ir garsiausios pasaulio moterys"

taip kad turi dabar viena is visu moteru svajoniu wub.gif

kuo daugiau nuomoniu tuo geriau 4u.gif rytoj bus laisva diena turesiu apsisprest ka daryt ir imtis darbo.kazkaip labiau apnerimas prie sirdies, nes surinkus akis matysis ta linija ir turbut nekaip atrodys, na nezinau, isbandysiu daug variantu ir atsirinksiu priimtiniausia. smile.gif
Atsakyti
Rytoj baigiu megzti savo suknute ir pradesiu dukrai,bet neisivaizduoju kiek reikes pradziai akiu apmesti,panele nori placios liemenuotos,tipo po krutine tokios susiaurejancios,neteko man tokios megzti ne nezinau.kad negadinciau mezgamojo siulo turbut reikes pameginti is kokio nereikalingo siulo pamegzti kelias eilutes,o tada jau pradesiu tikra mezgini. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 10, 14:32)
p. Januse, labai nemandagu is jusu puses svaistytis tokiais zodziais  schmoll.gif

butu protingiau jusu vietoj tiesiog patylet ir kaip sako "uzleist kelia d...."... matau jus norit pati juo eit.

Neterskit forumo, kuris skirtas sukneliu groziui...

o visu kitu prasau konsultacijos  blush2.gif

rodau ka turiu, toliau mastau, kokias rankoves daryt, tiesiog piestuko formos, ar biskeli platejancias (i kuria nors puse)  g.gif
PATARKIT...

user posted image

nu super thumbup.gif neberandu zodziu ,nuostabu thumbup.gif
man dingo ikvepimas megst,ka daryt doh.gif
Atsakyti
Labanakt mergaites,tikiuosi rytoj stipriai nebusiu uzsiemusi galesiu pabaigti suknute ir pasidziaugti pries veidrodi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dita* @ 2008 10 11, 00:02)
kuo daugiau nuomoniu tuo geriau 4u.gif rytoj bus laisva diena turesiu apsisprest ka daryt ir imtis darbo.kazkaip labiau apnerimas prie sirdies, nes surinkus akis matysis ta linija ir turbut nekaip atrodys, na nezinau, isbandysiu daug variantu ir atsirinksiu priimtiniausia. smile.gif

kai as renku, tai pirma eile kiekviena aki istraukiu su vaseliu ir maunu ant virbalo tai jokios linijos nebuna ax.gif Bet jei vaselis prie sirdies labiau, tai zinoma reikia ji ir rinktis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 11 spalio 2008 - 05:46
Na vis užbėgu, idėjų pasisemiu ir... laiko nerandu. Nusipirkau siūliukų, bet megsiu dryžiuką sarafaną, nelabai patogu man su suknelėm į darbą keliaut. O ir labiau prie kelnių linkusi. blush2.gif Bet sarafaniukas bus pats tas. Tikiuosi, neužtruksiu ilgai.
Atsakyti
Labas rytas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 10 11, 09:29)
Na vis užbėgu, idėjų pasisemiu ir... laiko nerandu. Nusipirkau siūliukų, bet megsiu dryžiuką sarafaną, nelabai patogu man su suknelėm į darbą keliaut. O ir labiau prie kelnių linkusi.  blush2.gif Bet sarafaniukas bus pats tas. Tikiuosi, neužtruksiu ilgai.

4u.gif
sarafanas tai irgi gi suknele tik nesiojama ant kazko dar 4u.gif
bus labai grazu
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 10, 22:03)
pamezgi, paskaitai, pamezgi, paskaitai... parasai
Beveik kaip mezgeju klubas online smile.gif
As dar einu megzti, laukia ilga naktis, labai jau per ilgai uzsisedejau prie dvieju tuniku, noriu kuo greiciau pabaigti ir ka nors naujo pradeti  ax.gif


labas rytas 4u.gif as irgi taip darau kad mezgu-skautau Sm - mezgu - skaitau biggrin.gif vakar pradejau megzti sesei suknyte is rombuku thumbup.gif cia pas jus uzsikreciau sukneliu manija, tai isbandysiu ant seses, ar graziai gaunasi man sitas geris biggrin.gif tikiuosi, kad labai ilgai neuztruksiu, nes mezgu tik savaitgaliais ir vakarais po darbo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 10 11, 00:56)
nu super  thumbup.gif neberandu zodziu ,nuostabu  thumbup.gif
man dingo ikvepimas megst,ka daryt  doh.gif


zuikuli, nieko praeis, reikia kartais ir pailset 4u.gif man irgi va tokia pusiau kurybine krize doh.gif salikelius narplineju...mergaiciuku darbais dziaugiuosi ir zaviuosi thumbup.gif o muza...ji tikrai sugris tongue.gif
Atsakyti