Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

user posted image
dabar parodysiu, kokias turiu siulu spalvas:
user posted image
virsus, virs juosteles yra beveik jau numegztas vien tik zalia spalva. dabar liks tik apatine dalis. o as turiu: zalios spalvos 1 matkeli( viso 50g), 2 baltus(viso 100g) ir 4 bordo(viso 400g).
kaip graziai padaryti liemenes apacia? kaip tuos dryziukus daryt? esu stamboka, o dar ir nestuke.gif , tai galvoju kad horizontalu dryziai dar labiau platins, o megzt vertikalius - nebent mezgini taip prisiut, kad vertikalus dryziai gautus. net nezinau kaip nesugadint mezginio.
busiu labai dekinga uz jusu pagalba 4u.gif
[/quote]

Kažkaip man norisi čia vienos spalvos, bet ne visų trijų, atsiprašau ax.gif Čia asmeninė nuomonė cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumar: 10 spalio 2008 - 18:59
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 10 09, 22:17)
sitam forume grazesnes gamina  thumbup.gif  lotuliukas.gif neimsim jei ir primokes smile.gif

o as manau, kad si suknele, paprastute, bet labai sexi thumbup.gif ypac cia tiks dar odinis dirziukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2008 10 10, 19:24)
user posted image

o cia dar viena neuzbaigta.neriau ja su er dideliu optimizmu kad grysiu is po gimdymo i savo formas ir galesiu ja nesioti.kadangi iki to dar oi kaip toli tai ir suknyte nebaigta guli  blush2.gif


Labai grazu thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2008 10 10, 19:58)
Kažkaip man norisi čia vienos spalvos, bet ne visų trijų, atsiprašau ax.gif Čia asmeninė nuomonė cool.gif

man irgi noretusi vienos spalvos, bet kadangi neberadau pirkt tokios zalios, o ardyt ir pradet is naujo man reiskia ta darba uzmesti, tai bandau kazka kurpti...
Atsakyti
Mergytes, kurios mezgat situo rasteliu, gal turit shemute, labai labai noriu, gal nera baisiai sunkus?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 10 10, 19:13)
noreciau patarimo  ax.gif  blush2.gif  bandau susidraugauti su lama mohair siuliukais.... tokiais plonais plonais... kazkaip sunkiai sekasi... gal zinot kame prblema?
Sunkiai slysta virbalu ir labai nepaklsnus  unsure.gif tempas kazkaip vezliskas mezgimo pasidaro. Kaip jus draugaujates su mochera? tokia plona, kad darbelis ir smagiai ir greiciau dirbtusi? ar cia tik patirites stoka? o gal koks gudrus budas yra juos pazaboti?? unsure.gif

Aš esu mezgus moherinį šalį plonais virbalais,bet jie buvo tokie senoviški,rusiški,tai kažkaip gerai slydo mezginys virbalu,o dabar mezgu 5nr kur pats galiukas 5nr,o paskui plonesnis,tai sakyčiau kur tas storesnis galas,tai sunkiau mezginys slysta g.gif gal ir man įgūdžių trūksta,šiaip aš su mohera retai draugauju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(i.n.d.r.a @ 2008 10 10, 20:15)
o as manau, kad si suknele, paprastute, bet labai sexi  thumbup.gif ypac cia tiks dar odinis dirziukas  mirksiukas.gif


jetau merginos na kodel jus priimat mano zodizus, kaip kazkoki izeidzianti vertinima (to tikrai nenorejau)? Kazkas labai gerai pastebejo, kad cia turejo buti tik juokas (dzoukas)... Gaila, kad suasmeniniot ir "sugrieztinot" sad.gif
Juk siame forume renkasi tikros mezgino-nerimo virtuozes (kurioms prilygti man dar daug praktikos reikes) arba tos, kurios labai nori pasekti virtuoziu pedomis ir ryzto, valios ir didelio noro pastangomis nori ismokti megzti tokius grozius, kokius cia merginos pristato (as viena is ju).
Nuosirdziai atsiprasau jei ka izedziau 4u.gif Kiekvienas ranku darbas yra vertas demesio - juk jame daug silumos. Bet kai pamaciau skelbima CIA... suglumau... ir tiesog naturaliai suregavau... doh.gif juk cia dauguma tokios meistres... kurios kuria grozius nuo kuriu seile ne savaitei pasikabina...

Noreciau kad griztu ramybe, kuryba ir siluma i si foruma 4u.gif Todel visoms linkiu pagauti sava muza ir kurybine ramybe... 4u.gif

o as begu pas savo sukeles sukneles sukneles... rolleyes.gif


P. S. aciu uz komentarus apie mochera - ji jau po truputi pradeda man paklusti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 10 spalio 2008 - 20:55
Temptress, pabandyk daryti tuos visas iš proto varančius "missoninius" dryžiukus (t.y.bangelėm), kažkodėl manau, kad labai nestorintų, nors ir horizontalūs, ir būtum labai "į temą" biggrin.gif Ir tavo spalvikės tam reikalui būtų labai čiki thumbup.gif Mano asmenine nuomone ax.gif
Atsakyti
jei apie lama mohera tai nors i ne i tema cia bet as is jos kaip tik sali narplioju
as mezgu 4 nr virbalais, su storejanciais galais, nu tie storieni galai 4 nr tai viskas man gerai slysta
gal jus per kietai mezgat kad nenori slyst
plonoji mohera skirta labai laisvam mezgimui manau
gal tada imkit plonesnius virbalus bet meginkit megzt laisviau, jei nesinori labai dideliu skyliu
nes man tam siuliukui 5 nr virbalai storoki nors ir parasyta kad tokiu reik
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 10, 13:32)

rodau ka turiu, toliau mastau, kokias rankoves daryt, tiesiog piestuko formos, ar biskeli platejancias (i kuria nors puse)  g.gif
PATARKIT...

user posted image


kaip gražu wub.gif Manau tiktų pieštuko formos.
Atsakyti
matau yra prisijungusiu ax.gif o gal tik skaitanciu...

as vis prie rankoviu sedziu, bet taip tingisi siandien doh.gif eisiu i lova, ryt baigsiu....
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 10, 22:56)
matau yra prisijungusiu  ax.gif o gal tik skaitanciu...

as vis prie rankoviu sedziu, bet taip tingisi siandien  doh.gif eisiu i lova, ryt baigsiu....


pamezgi, paskaitai, pamezgi, paskaitai... parasai
Beveik kaip mezgeju klubas online smile.gif
As dar einu megzti, laukia ilga naktis, labai jau per ilgai uzsisedejau prie dvieju tuniku, noriu kuo greiciau pabaigti ir ka nors naujo pradeti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FasolkosMama: 10 spalio 2008 - 22:09