Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 10, 13:32)

Kokia gyva ir grazi spalvyte, nors ji dar nebaigta, bet jau dabar atrodo NUOSTABIAI, SUPER GRAZIAI wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 10 10, 15:17)

qqte kaip ten musu pilkute-rudute? mirksiukas.gif


blush2.gif
tupi rankinuke tyliai ir necypsi
man dabar salio labiau reikia nes darbe baigiu susalt unsure.gif
Atsakyti
HELP!!!!!!!!

rodausi nebaigta savo suknute, na, nekreipkit labai demesio, per aukstai uzsitempiau fotografuojant, siaip dar virsuj juostele is stuleliu su uzmetimu bus ir petnesos. bet klausimas toks: KOKIOS SPALVOS PAMUSALA DETI??????????!!!!!!! ir beje kokia medziaga tiktu, nes siulai kaip ir vilnos daug turi g.gif ar butu gerai jei blizgeru is po jos g.gif galvoju gal ryt nusipirkciau medziageles jei kas uzkliutu uz akiu(o fotkinau tai su roziniais naktinukasi blush2.gif )



user posted image
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2008 10 10, 17:15)
KOKIOS SPALVOS PAMUSALA DETI??????????!!!!!!!  ir beje kokia medziaga tiktu, nes siulai kaip ir vilnos daug turi  g.gif  ar butu gerai jei blizgeru is po jos  g.gif  galvoju gal ryt nusipirkciau medziageles jei kas uzkliutu uz akiu(o fotkinau tai su roziniais naktinukasi  blush2.gif )

man kazkodel ir roziniai grazu thumbup.gif suknyte vis tiek manau skirta siltesniam orui? ar klystu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 10, 17:56)
man kazkodel ir roziniai grazu  thumbup.gif suknyte vis tiek manau skirta siltesniam orui? ar klystu?  rolleyes.gif



tai, siltesniam orui, todel ir iskilo klausimas kokia medziaga geriau butu, nes plona amusaline kazsi ar ziuresis ir ar silta bus.na, cia gal daugiau kaip sarafaniukas toks turetu buti ax.gif
Atsakyti
apie medziagas supratimo neturiu schmoll.gif bent jau kokias i pamusalus det.
o siaip labai grazu, as vaseliu sunkiai prisiverciu, kantrybes man reik su juo 4u.gif
Atsakyti
user posted image

o cia dar viena neuzbaigta.neriau ja su er dideliu optimizmu kad grysiu is po gimdymo i savo formas ir galesiu ja nesioti.kadangi iki to dar oi kaip toli tai ir suknyte nebaigta guli blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2008 10 10, 18:24)
user posted image

o cia dar viena neuzbaigta.neriau ja su er dideliu optimizmu kad grysiu is po gimdymo i savo formas ir galesiu ja nesioti.kadangi iki to dar oi kaip toli tai ir suknyte nebaigta guli  blush2.gif



Bet kiek čia darbo įdėta doh.gif Dėl nebaigimo, tai kiek suprantu, trūksta ilgio?
Atsakyti
QUOTE(Vandenė @ 2008 10 10, 16:39)
Coliuke,ačiū  mirksiukas.gif  bėgu šalio baigt megzt,o tada siūlų pirkt ir suknytę bandysiu megzt  smile.gif


noreciau patarimo ax.gif blush2.gif bandau susidraugauti su lama mohair siuliukais.... tokiais plonais plonais... kazkaip sunkiai sekasi... gal zinot kame prblema?
Sunkiai slysta virbalu ir labai nepaklsnus unsure.gif tempas kazkaip vezliskas mezgimo pasidaro. Kaip jus draugaujates su mochera? tokia plona, kad darbelis ir smagiai ir greiciau dirbtusi? ar cia tik patirites stoka? o gal koks gudrus budas yra juos pazaboti?? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 10 10, 19:13)
noreciau patarimo  ax.gif  blush2.gif  bandau susidraugauti su lama mohair siuliukais.... tokiais plonais plonais... kazkaip sunkiai sekasi... gal zinot kame prblema?
Sunkiai slysta virbalu ir labai nepaklsnus  unsure.gif tempas kazkaip vezliskas mezgimo pasidaro. Kaip jus draugaujates su mochera? tokia plona, kad darbelis ir smagiai ir greiciau dirbtusi? ar cia tik patirites stoka? o gal koks gudrus budas yra juos pazaboti?? unsure.gif


Aš kaip tik mezgu iš plonų mocherinių siūlų liemenę. Tik ją mezgu su pertraukom tarp vėlimo ir neriamos suknikės, tai-negerai, nes kai pasėdėjau visą dieną su ta liemene , tai ir akys vienodos gaunasi, o tik padarai pertrauką, akys šleivos kreivos . Matyt vistik tokiem dalykam reikia įgudimo ax.gif
Atsakyti
labas vakaras merginos, as toji, kuri i jus buvau kreipusis del sukneliu nestuke.gif aciu tai, kuri dave nuoroda i tema del rubeliu nesciosiom. isirinkau liemene ten megzti. jau ir pradejau, bet iskilo spalvine problema. turiu triju spalvu siulus, nes tokios zalsvos daugiau nebegavau (nes buvo per akcija pirkta Norfoj), taigi, dar nusipirkau baltos ir bordo siulu ir dbar galvoju kaip daryti, kad butu grazu, todel ir prasau jusu tokios pagalbos. taigi viskas nuo pradziu:
liemene, pagal kuria mezguosi:
user posted image
dabar parodysiu, kokias turiu siulu spalvas:
user posted image
virsus, virs juosteles yra beveik jau numegztas vien tik zalia spalva. dabar liks tik apatine dalis. o as turiu: zalios spalvos 1 matkeli( viso 50g), 2 baltus(viso 100g) ir 4 bordo(viso 400g).
kaip graziai padaryti liemenes apacia? kaip tuos dryziukus daryt? esu stamboka, o dar ir nestuke.gif , tai galvoju kad horizontalu dryziai dar labiau platins, o megzt vertikalius - nebent mezgini taip prisiut, kad vertikalus dryziai gautus. net nezinau kaip nesugadint mezginio.
busiu labai dekinga uz jusu pagalba 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo temptress: 10 spalio 2008 - 18:33
coliukeee kokia suknelė fainulka wub.gif wub.gif Iš pradžių pagalvojau, kad nuorodą iš ineto įmetus, bet paskui pamačiau, kad rankovių trūksta doh.gif

evax tavo nertinukės labai gražios thumbup.gif Oj kiek darbelio su jom doh.gif Šaunuolė mirksiukas.gif
Atsakyti