Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 10, 14:54)

pradejau ana sestadieni, nu va iki siandien ka turiu  4u.gif
dryziukai gavos del rasto, netureciau kantrybes zaist kamuoliukais  blush2.gif



na ir tempai blink.gif va kur greitasis būdas smile.gif

noooriuuu rašto. gal pasidalinsi? blush2.gif
Atsakyti
žinote januse įžeidinėti ir įsižeisti tikrai nėra reikalo, tiesiog yra taisyklės ir jų reikia laikytis (nu bet kur moderatoriai?a?). jau pastebėjau jus ne tik šioje temoje kažką pardavinėjant, tai kadangi esate sukaupusi darbelių tai atsidarykite temą skelbimų lentoje (pora dienų kol temą patvirtins tikrai nėra ilgas laiko tarpas), nes dabar susidaro vaizdas kad specialiai eterį teršiate.



dabar į temą, coliuke labai tau didelis dėkui nes jau buvau pamiršus kaip aš myliu sitą spalvą. tikrai norėtųsi 3/4 rankovyčių, o šiaip labai elegantiška suknelė, bravo
Atsakyti
tinkamesnio pvz neradau sad.gif

user posted image

Va tokias rankoves bandyciau daryt (turiu omeniuos istatyma ties peciu linija su klostelem), tik siek tiek maziau pustas... ir tikrai 3/4 - dabar ant bangos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 10, 13:32)

Jergutėliau kokia graži suknelė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Negaliu atsigrožėti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 10, 13:32)
o visu kitu prasau konsultacijos  blush2.gif

rodau ka turiu, toliau mastau, kokias rankoves daryt, tiesiog piestuko formos, ar biskeli platejancias (i kuria nors puse)  g.gif
PATARKIT...

user posted image




user posted image
Fantastika, as suzaveta, spalvos labai graziai suderintos, o ir tu dryziuku ne per daug. labai grazu. o del rankoviu tai prisijungsiu prie visu nuomones, kad geriausiai tiktu siauros-tiesios, tik va rasteli marga as deciau paciame virsuje, kur daroma rankoves galva, kad graziai isilietu i suknute... labai super
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FasolkosMama: 10 spalio 2008 - 13:38
Coliukeee, suknelė tai be galo graži wub.gif Aš tai už 3/4 rankoves ir pameginčiau rankovių viršuje margas daryt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 10 10, 13:30)
bandyk imt sunkesni siuliuka
su viskoze geriausia
o del sudetingumo pagal schemas nert moki?

nemoku pagal schemas, bet ir nebandziau labai jau, esu pagal isnertus pvz.bandzius, tai gaudavosi.savaitgali turedama daugiau laiko bandysiu pasigilint ir gal kas iseis, jei ne , tai prasysiu jusu pagalbos. 4u.gif

o jau *coliukeees*, koks grozis, o ir foto kaip modelio kokio wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Dita*: 10 spalio 2008 - 13:24
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 10, 14:09)
o del rankoviu tai prisijungsiu prie visu nuomones, kad geriausiai tiktu siauros-tiesios, tik va rasteli marga as deciau paciame virsuje, kur daroma rankoves galva, kad graziai isilietu i suknute... labai super

IDĖJA thumbup.gif bandau... jei ne kaip atrodys, taigi ardyt galima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dita* @ 2008 10 10, 14:23)
nemoku pagal schemas, bet ir nebandziau labai jau, esu pagal isnertus pvz.bandzius, tai gaudavosi.savaitgali turedama daugiau laiko bandysiu pasigilint ir gal kas iseis, jei ne , tai prasysiu jusu pagalbos. 4u.gif



viskas ismokstama tik noro reikia turet 4u.gif
pamegink butinai o jei ka klausinek visur kur tik gali, po tru[uti po truputi ir pamatysi kokius sudetingus grozius kursi
pries metus laiko as sakiuau kad vaselio rankoj laikyt nemoku nu ir ka ir ismokau smile.gif
Atsakyti
coliukeee, superinė labai labai graži suknytė bigsmile.gif wub.gif , o dėl rankovių taip pat pritariu daugumai mirksiukas.gif
Atsakyti
*coliukeee* o beje ish kokiu siuliuku mezgei suknuke? rolleyes.gif
Atsakyti
Labas,mergytės smile.gif
Na kiek čia grožio pas jus doh.gif wub.gif Nesuprantu,kaip jūs spėjat? Aš šalį sau mezgu jau antra savaitė,o dar tik įpusėjau doh.gif O jūs suknias per savaitę numezgat,na ir tempai,šaunuolės thumbup.gif
Coliukeee, o kokie čia siūliukai? Ir gal raštelį būtų galima gaut? Laaabai jau superinė suknytė wub.gif
Atsakyti