Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

QUOTE(*Dita* @ 2008 10 10, 11:54)
aciu labai uz palaikyma ir patarimus, bandysiu jeis pasinaudot.o rankoves ir kaklas yra apnerti, tik nelabai matosi blush2.gif gal galit pasiulyti koki rasteli vaseliu apaciai apnert, bet nesudetinga, nes nemokesiu blush2.gif

nu kai nereikia, tai tų kraštelių daug matau g.gif
nu va čia tokių yra, gal nelabai tinka, bet pasidairyt pravers mirksiukas.gif
http://picasaweb.goo...undes/Barrados#
o vakare jei turėsiu kada, paieškosiu daugiau, tikrai vakar buvau užtikus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dita* @ 2008 10 10, 11:21)
na gerai, parodysiu.tikiu, kad prajuokinsiu, bet as dar tik pradedanti mezgejele, moku tik paprastu rastu megzt, na zodziu gal pralinksminsiu, bet tikiuos gaut kokiu patarimu, gal dar imanoma padaryt normalesne.labiausiai man nepatinka apacia, nezinau kaip man ja apnert, kad nesiriestu i virsu ir, kad kazkiek prailgetu 4u.gif gal dar gausiu ateiciai kokiu patarimu blush2.gif
http://public.fotki....itairdita/mano/

nu suknelė super. ji nors ir paprasta bet tikrai labai graži. dar ne kiekvieną labiau pažengusi taip gražiai išliemenuoja. mirksiukas.gif
o mano pasiūlymas būtų dėl apačios: ne tas raštelis parinktas, jei ten prinerta vašeliu tai siūlyčiau atardyt ir nžn gal kokiu ananasų motyvu apnert (mano akimis žiūrint labai gražu ir sexy būtų) o rankovėms norėtūsi vėžio žingsnelio apnerimo arba mini ananaso tada su apačia susišauktų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskute231: 10 spalio 2008 - 10:30
QUOTE(katuks @ 2008 10 10, 10:58)
nu kai nereikia, tai tų kraštelių daug matau g.gif
nu va čia tokių yra, gal nelabai tinka, bet pasidairyt pravers mirksiukas.gif


aciu, radau neblogu, bet kazin siti nebus lengvi, ar nuleis sukneles uzsirietima zemyn g.gif
QUOTE(meskute231 @ 2008 10 10, 11:23)
nu suknelė super. ji nors ir paprasta bet tikrai labai graži. dar ne kiekvieną labiau pažengusi taip gražiai išliemenuoja.  mirksiukas.gif
o mano pasiūlymas būtų dėl apačios: ne tas raštelis parinktas, jei ten prinerta vašeliu tai siūlyčiau atardyt ir nžn gal kokiu ananasų motyvu apnert (mano akimis žiūrint labai gražu ir sexy būtų) o rankovėms norėtūsi vėžio žingsnelio apnerimo arba mini ananaso tada su apačia susišauktų.

aciu blush2.gif
nemoku nert ananasu, o ir sunku ismokt, kazkaip nesuvokiu as tu mezgimo, nerimo gudrybiu, man viska reikia parodyt, tai kiek mama vaikystej ismoke, tiek ir moku. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dita* @ 2008 10 10, 12:24)
aciu, radau neblogu, bet kazin siti nebus lengvi, ar nuleis sukneles uzsirietima zemyn g.gif

aciu blush2.gif
nemoku nert ananasu, o ir sunku ismokt, kazkaip nesuvokiu as tu mezgimo, nerimo gudrybiu, man viska reikia parodyt, tai kiek mama vaikystej ismoke, tiek ir moku. doh.gif

bandyk imt sunkesni siuliuka
su viskoze geriausia
o del sudetingumo pagal schemas nert moki?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 10 spalio 2008 - 12:30
QUOTE(Januse @ 2008 10 10, 13:25)
zinot kaikurios esat tikros KARVES ko is jusu nesitikejau, beto kiekviena turi savo skoni kas kam grazu jeigu ka, yra kam patiko .

p. Januse, labai nemandagu is jusu puses svaistytis tokiais zodziais schmoll.gif

butu protingiau jusu vietoj tiesiog patylet ir kaip sako "uzleist kelia d...."... matau jus norit pati juo eit.

Neterskit forumo, kuris skirtas sukneliu groziui...

o visu kitu prasau konsultacijos blush2.gif

rodau ka turiu, toliau mastau, kokias rankoves daryt, tiesiog piestuko formos, ar biskeli platejancias (i kuria nors puse) g.gif
PATARKIT...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 10, 12:32)
p. Januse, labai nemandagu is jusu puses svaistytis tokiais zodziais  schmoll.gif

butu protingiau jusu vietoj tiesiog patylet ir kaip sako "uzleist kelia d...."... matau jus norit pati juo eit.

Neterskit forumo, kuris skirtas sukneliu groziui...

o visu kitu prasau konsultacijos  blush2.gif

rodau ka turiu, toliau mastau, kokias rankoves daryt, tiesiog piestuko formos, ar biskeli platejancias (i kuria nors puse)  g.gif
PATARKIT...

user posted image


WOW... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 10, 13:32)
[o visu kitu prasau konsultacijos  blush2.gif

rodau ka turiu, toliau mastau, kokias rankoves daryt, tiesiog piestuko formos, ar biskeli platejancias (i kuria nors puse)  g.gif
PATARKIT...

user posted image


pirmiausia tai nezinau kur tas griuvantis ziurkius bet sita suknele tobula! visomis prasmemis
keiciu savo nuomone apie dryziukus thumbup.gif
spalvos nuostabios, man patinka kad ne per daug raiba
rankoves gal as pati daryciau tiesias-rankos juk tavo grazios kam jas slepti thumbup.gif
ech...net supavydejau

dar paziurejau Tavo parasiuka
ir taip atrodo mamyte su dviem vaikais
nu nerealiai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 10 spalio 2008 - 12:38
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 10, 14:32)
[

rodau ka turiu, toliau mastau, kokias rankoves daryt, tiesiog piestuko formos, ar biskeli platejancias (i kuria nors puse)  g.gif
PATARKIT...



nu joooo, pablūdot bene mergikės, ar čia prieš pilnatį, ar prieš rinkimus nervijatės mirksiukas.gif a nu greitai nusišypsot ir susitaikot, vietos visoms atsiras 4u.gif

*coliukeee*, man rodos gražiau būtų tiesios rankovytės, pagal suknelytės formą. asmeniškai aš šiuo metu pasinešusi ant 60-tų metų mados, tai labai patinka 3/4 tokios truputuką platėjančios, tiksliau tiesios, bet kadangi ranka plonėja žemyn, tai gaunas kaip platėjančios. bet čia man ax.gif
ir negaliu nepagirti, nagi labai labai elegantiška graži suknytė, spalvytės ir dryžiukai wub.gif dryžiukai dėl rašto gavos, ar keitei eilutėse siūliukus?
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2008 10 10, 13:25)
zinot kaikurios esat tikros KARVES ko is jusu nesitikejau, beto kiekviena turi savo skoni kas kam grazu jeigu ka, yra kam patiko .



Nu va - labas rytas blink.gif

nepaskaitau forumo taisykliu, ateinu nezinia is kur, nei labas nei sudie - kaip Pilypas is kanapiu - ir dar paskui visas karvem isvadinu blink.gif normaliai sakyciau... g.gif su kultura reiktu padirbet.... g.gif kad ir kokios pastabos but buve - izeidinejimais cia niekas nesimete... g.gif

atsiprasau visu uz offtopic, bet jau neislaikiau ir as.... blush2.gif



-------------------

*coliukeee*
- kada tu cia spejai? nu kaip grazu wub.gif wub.gif wub.gif kadangi suknele, kiek matos is foto neplatejanti - tai as daryciau ir rankoves neplatejancias... ax.gif ir dar ko gero bandyciau padaryt ties peciu linija klosteles... nzn - kaip cia pavadint, tai ka noriu pasakyt... g.gif einu - gal rasiu koki pvz.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 10 spalio 2008 - 13:15
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 10, 13:32)

user posted image






suknia nuostabi - tiesiog truksta zhodzhiu wub.gif wub.gif wub.gif
uzhsinorejau ir ash tokia nusimegzt, bet kad turbut nemokechiau doh.gif

o man rankoviu galuose noretusi to margo rashtelio... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo X-iuke: 10 spalio 2008 - 12:52
*coliukeee*, suknytė tiesiog tobula wub.gif wub.gif Kol kas gražiausias mano matytas missoniškųjų grožybių įgyvendinimas wub.gif Spalvų suderinamumas - fantastiškas thumbup.gif
Manau, tiesios rankovytės čia tiktų labiausiai mirksiukas.gif Pritarius X-iukei, kad gal rankogaliuose irgi margumas tiktų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 10 spalio 2008 - 12:53
QUOTE(Peperoni @ 2008 10 10, 13:47)
kada tu cia spejai? nu kaip grazu  wub.gif  wub.gif  wub.gif  kadangi suknele, kiek matos is foto neplatejanti - tai as daryciau ir rankoves neplatejancias...  ax.gif

QUOTE(katuks @ 2008 10 10, 13:46)
man rodos gražiau būtų tiesios rankovytės, pagal suknelytės formą. asmeniškai aš šiuo metu pasinešusi ant 60-tų metų mados, tai labai patinka 3/4 tokios truputuką platėjančios, tiksliau tiesios, bet kadangi ranka plonėja žemyn, tai gaunas kaip platėjančios. bet čia man ax.gif
ir negaliu nepagirti, nagi labai labai elegantiška graži suknytė, spalvytės ir dryžiukai wub.gif dryžiukai dėl rašto gavos, ar keitei eilutėse siūliukus?

vat ir as turejau minti 3/4 ax.gif dekui...
pradejau ana sestadieni, nu va iki siandien ka turiu 4u.gif
dryziukai gavos del rasto, netureciau kantrybes zaist kamuoliukais blush2.gif

QUOTE(qqte @ 2008 10 10, 13:36)
dar paziurejau Tavo parasiuka
ir taip atrodo mamyte su dviem vaikais
nu nerealiai thumbup.gif

o dabar ne i tema biggrin.gif po kiekvieno vaiko vis pamesdavau visus nestume priaugtus + savus kelis doh.gif o turejau vilti bent po antro pasilikt kelis blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(X-iuke @ 2008 10 10, 13:50)
o man rankoviu galuose noretusi to margo rashtelio... wub.gif

gal sakau jau butu per daug to margumo g.gif
Atsakyti