Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

QUOTE(*Dita* @ 2008 10 10, 09:47)
parodyciau, bet, kad baisiai geda, tikrai nevykusi.kokia is manes mezgeja, na, bet pabandziau nors:lotuliukas:

parodyk parodyk
gal nera taip blogai kaip tau atrodo?
man pvz is savo darbu patinka koks 1/10
nors kiti giria
visada i save kritiskiau ziurim
beje o seip tai viskas su patirtim atsiranda-kuo daugiau megsi tuo graziau ir graziau gausis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 10 09, 22:17)
sitam forume grazesnes gamina  thumbup.gif  lotuliukas.gif neimsim jei ir primokes smile.gif

nu zinot merginos nesitikejau is jusu tokio netaktiskumo schmoll.gif tolerancijos nulis...
niekas cia nelygina kieno grazu, kieno negrazu... tiesiog ka kiekviena moka, ta mezga... fui, kaip nusivyliau... (ner maziausios minties neturejau, kad jus tokios) sorry...
jau bijausi ir savo suknia rodyt 4u.gif

QUOTE(*Dita* @ 2008 10 10, 09:27)
cry.gif tai kaip dabar man jaustis, mano suknele dar blogiau atrodo, praradau nora kazka megzt, o dar cia perskaitau komentara, kad nei uz pinigus neimtu verysad.gif  blush2.gif

tiesiog reikejo jai tik parodyt savo darba, o "nepardavinet" mirksiukas.gif
o megzt noro neprarask, mes su kiekvienu mezginiu tobulejam ax.gif megzk ir rodyk, tik visa laika ziurek i tema mirksiukas.gif

katuks, tavo torerancija zaviuosi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *coliukeee*: 10 spalio 2008 - 09:04
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 10, 10:03)

jau bijausi ir savo suknia rodyt  4u.gif



o jau pabaigei?
rodyk rodyk laukiam blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 10 10, 10:04)
o jau pabaigei?
rodyk rodyk laukiam  blush2.gif

damusiau 4u.gif tik reik susiut... o sitas darbas manes nezavi schmoll.gif nu siandien kaip nors, gal i vakara imesiu foto.

ir noresiu konsultacijos del rankoviu. turejau minti be ju, bet.... siulu tai turiu tai manau reiks narpliot g.gif
Atsakyti
na gerai, parodysiu.tikiu, kad prajuokinsiu, bet as dar tik pradedanti mezgejele, moku tik paprastu rastu megzt, na zodziu gal pralinksminsiu, bet tikiuos gaut kokiu patarimu, gal dar imanoma padaryt normalesne.labiausiai man nepatinka apacia, nezinau kaip man ja apnert, kad nesiriestu i virsu ir, kad kazkiek prailgetu 4u.gif gal dar gausiu ateiciai kokiu patarimu blush2.gif
http://public.fotki....itairdita/mano/
Atsakyti
QUOTE(*Dita* @ 2008 10 10, 10:21)
na gerai, parodysiu.tikiu, kad prajuokinsiu, bet as dar tik pradedanti mezgejele, moku tik paprastu rastu megzt, na zodziu gal pralinksminsiu, bet tikiuos gaut kokiu patarimu, gal dar imanoma padaryt normalesne.labiausiai man nepatinka apacia, nezinau kaip man ja apnert, kad nesiriestu i virsu ir, kad kazkiek prailgetu 4u.gif gal dar gausiu ateiciai kokiu patarimu blush2.gif
http://public.fotki....itairdita/mano/

nu taip ir sakiau be reikalo kuklinaisi-labai elegantiska maza juoda suknele
tik va del apacios nieko patart negaliu nes nesimato ant juodu kojiniu
gali zinai ka padaryt
numegzt juostele kiaurarascio kokio, buna specialiai krastukam, arba pynes juostele ir prisiut prie apacios graziai
tada nesiries nes apacia sunkesne bus 4u.gif
Atsakyti
Dita - viskas mano akim ziurint cia puikiai atrodo wub.gif thumbup.gif viena vienintele klaida matau - kad per daug akiu uzdejai apmegzdama apacia - uztat ji uzsiriete... o gal tokia tavo mintis ir buvo... g.gif



ai - nepastebejau, kad tau nepatinka tas uzrietimas.... doh.gif tai reik ji nuardyt - ir reciau apnert.... ax.gif t.y. apnerinedama - ne i kiekviena aki vaseli durk - o tarkim i kas 2... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 10 spalio 2008 - 09:30
QUOTE(*Dita* @ 2008 10 10, 09:21)
na gerai, parodysiu.tikiu, kad prajuokinsiu, bet as dar tik pradedanti mezgejele, moku tik paprastu rastu megzt, na zodziu gal pralinksminsiu, bet tikiuos gaut kokiu patarimu, gal dar imanoma padaryt normalesne.labiausiai man nepatinka apacia, nezinau kaip man ja apnert, kad nesiriestu i virsu ir, kad kazkiek prailgetu 4u.gif gal dar gausiu ateiciai kokiu patarimu blush2.gif
http://public.fotki....itairdita/mano/


Tai kad čia viskas gerai! Tik apačią reikia sutvarkyti ir liuks! Viskas priklauso nuo suknelės pateikimo.., kokia ji graži bebūtu, bet numesta ant lovos ar pakabinta ant pakabos atrodo žymiai prasčiau.. doh.gif
O be to, kiekviena iš mūsų žino, kad natūroje tos suknelės dar gražiau atrodo nei nuotraukose.. Ir nebijok rodyti mirksiukas.gif iš aptarimų ir pasiūlymų gimsta tokie šedevrai, kad ojojoj.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dita* @ 2008 10 10, 11:21)
na gerai, parodysiu.tikiu, kad prajuokinsiu, bet as dar tik pradedanti mezgejele, moku tik paprastu rastu megzt, na zodziu gal pralinksminsiu, bet tikiuos gaut kokiu patarimu, gal dar imanoma padaryt normalesne.labiausiai man nepatinka apacia, nezinau kaip man ja apnert, kad nesiriestu i virsu ir, kad kazkiek prailgetu 4u.gif gal dar gausiu ateiciai kokiu patarimu blush2.gif
http://public.fotki....itairdita/mano/

nu nėra jau taip blogai mirksiukas.gif juoda klasika visada gražu. man tik taip atrodo kad ji tiesiog neapdailinta. t.y. reikėtų kažkokiu nedideliu krašteliu, gal net paprastai, 2 blogos, dvi geros,apmegzti apykaklę ir rankovytes. gal net ir apačia tokia būtų nieko. g.gif arba vašeliu kokį 2 cm kraštelį. na ir apačios norėtųsi kitokios, lygesnės. nelabai matosi, bet ten kiauraraštis vašeliu? arba jį išgarinti išlyginti, arba pakeisti raštelį.
žodžiu, reikalinga apdaila ir tiek. o visa kita nematau nieko baisaus. figūra graži, suknia kaip pradedančios mezgėjos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dita* @ 2008 10 10, 10:21)
na gerai, parodysiu.tikiu, kad prajuokinsiu, bet as dar tik pradedanti mezgejele, moku tik paprastu rastu megzt, na zodziu gal pralinksminsiu, bet tikiuos gaut kokiu patarimu, gal dar imanoma padaryt normalesne.labiausiai man nepatinka apacia, nezinau kaip man ja apnert, kad nesiriestu i virsu ir, kad kazkiek prailgetu 4u.gif gal dar gausiu ateiciai kokiu patarimu blush2.gif
http://public.fotki....itairdita/mano/

nu blyn, jūs duodat - ir dar kuklinatės tokius grožius rodyt? Labai superinė juoda suknytė, ypač prie gerai derančių priedų - labai gražiai man ta balta bliuskytė čia atrodo thumbup.gif O dėl apačios - tai kitąsyk galima pamegzti ripsu (vien gerom akim iš abiejų pusių) keletą eilių, tada nesiries. O čia apnėrei ane? Gali neriant naudoti kokį sunkesnį siūlą, pvz. su viskoze, tada nusvers ir nesiries g.gif Visa kita - šaunu thumbup.gif 4u.gif
Visiškai pritariu bielrai, kad nuo pateikimo laaaabai daug kas priklauso drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 10 spalio 2008 - 09:40
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 10, 11:03)


katuks, tavo torerancija zaviuosi  thumbup.gif

o va tokie visokie ir panašūs pasisakymai suteikia sparnus blush2.gif jau pasikartosiu: išpuiksiu
Atsakyti
aciu labai uz palaikyma ir patarimus, bandysiu jeis pasinaudot.o rankoves ir kaklas yra apnerti, tik nelabai matosi blush2.gif gal galit pasiulyti koki rasteli vaseliu apaciai apnert, bet nesudetinga, nes nemokesiu blush2.gif
Atsakyti