Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

QUOTE(Lusasita @ 2008 10 10, 00:06)
cituoju
taip eilutemis megzdama gausi netiketai sukneles dryziukus zigzagiukus  mirksiukas.gif

user posted imageuser posted image

ACIU 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Lusasita ačiū už pagalbą mirksiukas.gif
AveM viskas ten labai paprasta-raštas pats tuos zigzagus padaro.Tu tik pabandyk,pamatysi viskas gausis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 10 09, 13:09)
prisėdau ir greituoju būdu pribaigiau 1/4 savo projekto ax.gif
na pavertinkit, pakomentuokit, gal kokių pastabėlių, kol dar per daug neprisidžiaugiau (gal ardyti prisireiktų)
user posted image

aišku, čai gi dar nelyginta ir nesusiūta (nėr su kuo  biggrin.gif ), tai vaizdo ir nėr labai gražaus, bet gal kas krenta į akis blush2.gif



Ech... grazu!!! 4u.gif thumbup.gif bigsmile.gif Lauksim galutinio produkto!
Beje, o koks tas "greitasis budas"? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Labanga @ 2008 10 10, 08:39)
Ech... grazu!!!  4u.gif  thumbup.gif  bigsmile.gif  Lauksim galutinio produkto!
Beje, o koks tas "greitasis budas"?  g.gif

ačiū už pagyras didis.gif išpuiksiu.
apie greitąjį būdą jau rašiau biggrin.gif kai visus darbus užmigdžiusi sąžinę nustumi šalin.
iš tiesų tai jau nebedaug buvo likę, tik kelias dienas nemegzta, tai ir gavosi kad prisėdusi greitai greitai ir pabaigiau.
jau pradėjau ir kitą dalį. susidūriau su problemėlėmis, bet gal viskas gausis... kadangi pradėti ir baigti pagal mano teoriją reikia kitu motyvu (na kad gautųsi banga į bangą), o tame rašte, jei kas mezgė, pastebėjo, kad akių skaičius kinta, tai nugarinei daliai teko uždėti truputuką daugiau akių. tai net nežinau kas čia bus, gal reiks viską ardyti doh.gif

va va, o galutinio produkto aš pati kaip laaukiuu. matyt einu jungti greitąjį būdą tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 10 09, 22:17)
sitam forume grazesnes gamina  thumbup.gif  lotuliukas.gif neimsim jei ir primokes smile.gif

nu man tai labai grazi sita suknele tik aisku ne vietoj jinai pardavinejama-cia juk mergaites viska pacios moka
bet va kazka panasaus nusiregst as visai noreciau tik kad rastelio neiziuriu
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 10 10, 09:43)
nu man tai labai grazi sita suknele tik aisku ne vietoj jinai pardavinejama-cia juk mergaites viska pacios moka
bet va kazka panasaus nusiregst as visai noreciau tik kad rastelio neiziuriu

aha, čia skelbimus dėti netgi pavojinga: nukopijuos ir prekės vertė sumažės biggrin.gif

suknia tai normali, tokia visai tinkama. gal žmogus tiesiog nežino, kaip čia su tais skelbimais yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 10 09, 22:17)
sitam forume grazesnes gamina  thumbup.gif  lotuliukas.gif neimsim jei ir primokes smile.gif

cry.gif tai kaip dabar man jaustis, mano suknele dar blogiau atrodo, praradau nora kazka megzt, o dar cia perskaitau komentara, kad nei uz pinigus neimtu verysad.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dita* @ 2008 10 10, 09:27)
cry.gif tai kaip dabar man jaustis, mano suknele dar blogiau atrodo, praradau nora kazka megzt, o dar cia perskaitau komentara, kad nei uz pinigus neimtu verysad.gif  blush2.gif

nu baik smile.gif cia merginos taip i skelbima sureagavo ir tiek
o grozis skonio reikalas
pvz man visos tos dryzes kad ir kaip jos dailiai numegztos visai nepatinka, tai sau ne neplanuoju, bet juk yra merginu kuriom grazu ir tinka
tai cia ta pati apie kiekviena suknia galima pasakyt
o savo darbelio nenuvertink kad daug prasciau atrodo nono.gif:
tu mum parodyk, tik pirkt nesiulyk ir tikrai pagyru sulauksi daug
Atsakyti
QUOTE(*Dita* @ 2008 10 10, 10:27)
cry.gif tai kaip dabar man jaustis, mano suknele dar blogiau atrodo, praradau nora kazka megzt, o dar cia perskaitau komentara, kad nei uz pinigus neimtu verysad.gif  blush2.gif

esmė tame, kad šitam forume visos pačios neria mezga, ir nesiruošia nieko pirkti mirksiukas.gif matyt norėjo pasakyti, kad per daug paprasta numegzti, o ne kad blogai atrodo

o saviškę mums rodei? nes man dažnai taip atrodo savas darbelis, kai žinau kokių liapsusų pridirbau, bet iš šono matosi kitaip. o be to, savo rankų darbas neįkainojamas. parodyk, prigirsim, įpūsim noro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dita* @ 2008 10 10, 09:27)
cry.gif tai kaip dabar man jaustis, mano suknele dar blogiau atrodo, praradau nora kazka megzt, o dar cia perskaitau komentara, kad nei uz pinigus neimtu verysad.gif  blush2.gif

Suknele grazi 4u.gif , tik ne i ta tema pakliuvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 10 10, 09:33)
esmė tame, kad šitam forume visos pačios neria mezga, ir nesiruošia nieko pirkti mirksiukas.gif matyt norėjo pasakyti, kad per daug paprasta numegzti, o ne kad blogai atrodo

o saviškę mums rodei? nes man dažnai taip atrodo savas darbelis, kai žinau kokių liapsusų pridirbau, bet iš šono matosi kitaip. o be to, savo rankų darbas neįkainojamas. parodyk, prigirsim, įpūsim noro biggrin.gif

parodyciau, bet, kad baisiai geda, tikrai nevykusi.kokia is manes mezgeja, na, bet pabandziau nors:lotuliukas:
Atsakyti
QUOTE(*Dita* @ 2008 10 10, 10:47)
parodyciau, bet, kad baisiai geda, tikrai nevykusi.kokia is manes mezgeja, na, bet pabandziau nors:lotuliukas:

o tu pabandyk, gal kokių gerų patarimų gausi, kitą kartą, žiūrėk, ir pavyks geriau, ir pati džiaugsies. mirksiukas.gif
Atsakyti