Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

ne, nu aš negaliu ramiai gyventi biggrin.gif

varčiau visokias senienas, idėjų sėmiausi... štai šitas modelis iš 1985 metų kažkokio albumo. bet raštas, raštas!!! taigi ar negalėtų jis būti pritaikytas kad ir "nuodėmingosios" prototipui? vašeliu.
user posted image
arba šitas?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 09 spalio 2008 - 16:31
Nu jau tikrai,katuks tu ir ramybė-nesuderinama lotuliukas.gif Amžinai ką nors iškapstai doh.gif Iš kur tu laiko tiek turi-ir kapstytis,ir megzti dar lieka g.gif Žaviuosi tavo energingumu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 10 09, 15:29)
Gelbėkit-neberodykit nieko [/i][/color]doh.gif


Aukso žodžiai. Susinervinau belekaip. Niekaip nein man dryžiukų pradėt schmoll.gif Dabar vėl nebesugalvoju ir nebeapsisprendžiu kaip tą dryžuotumą daryt doh.gif
Atsakyti
Mergytės, gelbėkit unsure.gif

susidūriau su bėda verysad.gif nusimezgiau savo romantiškos suknelės apačią kiauraraščiu, megzdama jau jaučiau, kad negerai, bet alvoju išlyginsiu ir susitvarkys...bėda ta, kad "persisuko" doh.gif na jei susiūčiau šonus ir paskalbčiau kelis kartus, gautųsi kaip blogos maikutės - persisuka priekis ant nugaros, tikslaiu siūlės, ir gaunasi siūlės ne per šonus, o viena labiau ant nugaros, kita ant priekio doh.gif man tas pats su kiauraraščiu doh.gif doh.gif doh.gif ką patartumėt daryti? g.gif bandau kitą pusę megzti truputį kitaip: akis sumegzti ne iš viršaus, o iš apačios unsure.gif nzn kas gausis..."Brokas" pasimato tik numezgus ~20 cm doh.gif o man su 2 Nr virbalais ir akių kiekiu ohoho kiek veltui ardymo doh.gif Gal kitą raštą pasirinkti? g.gif
Atsakyti
Mergytės, norėjau paklausti dėl moherinukės - kaip jūs manot, ar gražiai atrodys, jei siūlai tokie pereinančio atsplavio, t.y. jie rudi, iš pradžių tamsūs, o po to šviesėja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 10 09, 21:59)
Mergytės, norėjau paklausti dėl moherinukės - kaip jūs manot, ar gražiai atrodys, jei siūlai tokie pereinančio atsplavio, t.y. jie rudi, iš pradžių tamsūs, o po to šviesėja?  g.gif

manau kad graziai wub.gif man labai patinka pereinancios spalvytes. Tai gal jau siuliukai musu bendram projektui paruosti? As jau laukiu ir bandau atsirinkti rastus iki galo wink.gif
Papildyta:
zuvele, negalejau nepamatyti tu nuostbiu batuku tarp tavo darbeliu... buk tokia gera - pasidalink schemute. Taip noriu savo mazyciui prie liemenes batelius pagaminti blush2.gif ax.gif rasyk gal AZ, kad neterstume eterio..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 09 spalio 2008 - 21:09
Labiukai biggrin.gif

AK, kokis mielas ir siltas sukneliu kamputis biggrin.gif Dziugu skaityt, kad sitas klubas ima ir pazadina norus suknelintis biggrin.gif

QUOTE(evax @ 2008 10 09, 11:42)
user posted image
wub.gif  wub.gif  wub.gif


NORU SARASAS KA TIK PAILGEJO biggrin.gif

QUOTE(zvirble @ 2008 10 09, 14:38)
sedziu darbe ir taip niezti nagucius, isprotesiu, kaip noriu megzti...sukneles, sukneles, sukneles... wub.gif  wub.gif  wub.gif valdo mus... wub.gif  thumbup.gif


4u.gif Tai jau kai prie mezginio pripulsi, tai uuuch!!!! Sekmes!


QUOTE(evax @ 2008 10 09, 14:44)
uch, uzretet jus mane ta sukneliu liga  doh.gif  pradesiu ne tik nert-megzt bet ir nesiot j, nes su kelnem nesusitariu, neberandu kurios tiktu ir patiktu, o  suknytes ir sijunukai kazkaip praslysta neblogai. dabar svajoju apie ta rusva kur buvau imetus tik manau darysiu ja tamsiai raudona  g.gif  noriu kad siltesne butu, turbut kasmyra pirksiu, al nebus per storai


biggrin.gif

thumbup.gif

Kashmyras nebus per storas, jei Verpaluose imsi italiska (ten spalvos blankokos mano skoniui, bet pluostas - geras). Savo mylimos parduotuves nesiulau (kuri Zveryne). Ak, as ten vel NORIU biggrin.gif


QUOTE(katuks @ 2008 10 09, 17:30)
ne, nu aš negaliu ramiai gyventi biggrin.gif

varčiau visokias senienas, idėjų sėmiausi... štai šitas modelis iš 1985 metų kažkokio albumo. bet raštas, raštas!!! taigi ar negalėtų jis būti pritaikytas kad ir "nuodėmingosios" prototipui? vašeliu.
user posted image
arba šitas?
user posted image



Super!

Katuks, tu nereali vartuksle!!!!! Ir tokia fajjjna fajjjna, kad dalinies.

PS jei noru sarasas ilgesnis nei galimybes, visada yra PROGA pakoreguot galimybes biggrin.gif

Paskaitau ir jauciuos kaip pamezgus suknyte. Dabartes mezgu dukrai antklodele, nes pirktines pabrokyjo, o kiek gali mano turtas po mylimu megztiniu miegoti?
Atsakyti
Na va kaip gaunasi, ne trapecijos formos verysad.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomienė: 09 spalio 2008 - 21:22
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 10 09, 22:17)
sitam forume grazesnes gamina  thumbup.gif  lotuliukas.gif neimsim jei ir primokes smile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Pritariu visu 100 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 10 09, 23:30)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Pritariu visu 100 thumbup.gif

Skaitot mano mintis,bet kazkaip nedrisau garsiai saukti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lusasita @ 2008 10 07, 16:29)
nuostabu , fantastiska  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif Noriu dabar jau tikrai noriu ir as tokios
Pridauzk mane tundra,bet man niekaip nedasunta kaip megzti dryzius verysad.gif o taip noriu tokios suknutes dukrai verysad.gif
cray.gif
Papildyta:
Netiketai,gal man kaip nors gali paaiskinti kaip megzti,ne pati suknutes rasteli,o tuos dryzius,juk jei paprastai pakeisiu tik siulu spalva is vieno galo arba kito tai gausis paprastai dryzuota,o cia kaip trikampeliai tokie pas tave gaunasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 10 09, 23:49)
Skaitot mano mintis,bet kazkaip nedrisau garsiai saukti biggrin.gif
Papildyta:
Pridauzk mane tundra,bet man niekaip nedasunta kaip megzti dryzius verysad.gif o taip noriu tokios suknutes dukrai verysad.gif
cray.gif
Papildyta:
Netiketai,gal man kaip nors gali paaiskinti kaip megzti,ne pati suknutes rasteli,o tuos dryzius,juk jei paprastai pakeisiu tik siulu spalva is vieno galo arba kito tai gausis paprastai dryzuota,o cia kaip trikampeliai tokie pas tave gaunasi g.gif



cituoju
QUOTE(netikėtai @ 2008 10 06, 20:39)
raščiukas čia labai paprastas:
5geros,3sumegztoskartu,5geros,užmetimas,1gera,užmetimas



taip eilutemis megzdama gausi netiketai sukneles dryziukus zigzagiukus mirksiukas.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 09 spalio 2008 - 23:16
QUOTE(katuks @ 2008 10 09, 14:09)
prisėdau ir greituoju būdu pribaigiau 1/4 savo projekto ax.gif
na pavertinkit, pakomentuokit, gal kokių pastabėlių, kol dar per daug neprisidžiaugiau (gal ardyti prisireiktų)
user posted image

aišku, čai gi dar nelyginta ir nesusiūta (nėr su kuo  biggrin.gif ), tai vaizdo ir nėr labai gražaus, bet gal kas krenta į akis blush2.gif

koks grozis thumbup.gif nerealu,o mano nuodemingoji guli ant lovos,puse priekio jau iveikiau ,bet darbai neleidzia prisest,tai kopustus marinuot,tai dar pagrybaut mb nori,o suknelei ir nelieka laiko verysad.gif gal jau kita savaite daugiau laiko turesiu,o ir vakarais nebeina vakarot,kazkaip miegas suima ir miegu su virbalais rankose lotuliukas.gif
Atsakyti