Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

QUOTE(evax @ 2008 10 09, 14:20)
bigsmile.gif  gal isduosi pasapti kas per greitasis budas?  nugis labai grazu  4u.gif  taigi, ciupk virbalus ir tuo paciu greituoju budu uzbaik, kad butu su kuo susiut, tada matysi kaip gula prie kuno ir ar paciai grazu ir patogu  4u.gif

greitasis būdas - kai visi visi reikalingi atlikti darbai su sąžinės graužatimi nustumiami į antrą planą biggrin.gif šita dalis mezgama buvo gal kokias 6 dienas po 2-3 valandas.....
o sarafančikas dukrai, tiksliau dviems dukroms, todėl ir sakau, kad tik 1/4. o dukros kaip smilgelės, tai kažin ar ten kas kur priguls biggrin.gif . vakar sakė, kad gražu ir greičiau megzk, tik ginčai vyksta, kuriai pirma atiteks biggrin.gif

o dabar eisiu sąžinę raminti: atliksiu keletą reikalingų darbelių, laukiančių nuo ryto
Atsakyti
Oj, Katuk - man labai grazu wub.gif laukiu nesulaukiu gatavos tavo sukneles wub.gif o man nesekasi sia savaite isvis prie mezginio prisest... sad.gif tai grybai, tai vaikai, tai darbas.. doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 10 09, 12:09)
prisėdau ir greituoju būdu pribaigiau 1/4 savo projekto ax.gif
na pavertinkit, pakomentuokit, gal kokių pastabėlių, kol dar per daug neprisidžiaugiau (gal ardyti prisireiktų)
user posted image

aišku, čai gi dar nelyginta ir nesusiūta (nėr su kuo  biggrin.gif ), tai vaizdo ir nėr labai gražaus, bet gal kas krenta į akis blush2.gif


mega_shok.gif nu ir grozis, akys raibsta wub.gif o kaip jus tuos dryziukus mezgat - ar kiekviena karta vis is naujo pradedat su nauju naujos spalvos siuliuku, ar nenukerpat ir su tuo paciu mezgat? g.gif ar as cia gal neaiskiai paklausiau?...
Atsakyti
sedziu darbe ir taip niezti nagucius, isprotesiu, kaip noriu megzti...sukneles, sukneles, sukneles... wub.gif wub.gif wub.gif valdo mus... wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zvirble @ 2008 10 09, 14:38)
sedziu darbe ir taip niezti nagucius, isprotesiu, kaip noriu megzti...sukneles, sukneles, sukneles... wub.gif  wub.gif  wub.gif valdo mus... wub.gif  thumbup.gif


uch, uzretet jus mane ta sukneliu liga doh.gif pradesiu ne tik nert-megzt bet ir nesiot j, nes su kelnem nesusitariu, neberandu kurios tiktu ir patiktu, o suknytes ir sijunukai kazkaip praslysta neblogai. dabar svajoju apie ta rusva kur buvau imetus tik manau darysiu ja tamsiai raudona g.gif noriu kad siltesne butu, turbut kasmyra pirksiu, al nebus per storai
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2008 10 09, 15:30)
mega_shok.gif nu ir grozis, akys raibsta  wub.gif o kaip jus tuos dryziukus mezgat - ar kiekviena karta vis is naujo pradedat su nauju naujos spalvos siuliuku, ar nenukerpat ir su tuo paciu mezgat?  g.gif ar as cia gal neaiskiai paklausiau?...

labai aiškiai,
su tuo pačiu. keturios spalvos - keturi kamuoliai. tik reikia žiūrėti šone, kai keiti spalvą, kad netemptų per daug. kol nesusiūta tai truputį nelygiai tas kraštas atrodo, kai susisiūs turbūt išsilygins ax.gif . galų gale paskui galima ir nukarpyt bei suraišiot 4u.gif

o čia tas kreipinys "jūs" į mane, ar į visas? jei į mane, tai nereikia, jaučiuosi nejaukiai
Atsakyti
katuks nerealūs tavo margučiai wub.gif Susileidau vietoj lotuliukas.gif jau žinokit ir nebežinau nuo kurios suknios dabar pradėt doh.gif Ir tos noriu ir kitos noriu,o dabar tą geltoną su pynėm kai pamačiau doh.gif Gelbėkit-neberodykit nieko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 10 09, 13:09)
prisėdau ir greituoju būdu pribaigiau 1/4 savo projekto ax.gif
na pavertinkit, pakomentuokit, gal kokių pastabėlių, kol dar per daug neprisidžiaugiau (gal ardyti prisireiktų)
user posted image

aišku, čai gi dar nelyginta ir nesusiūta (nėr su kuo  biggrin.gif ), tai vaizdo ir nėr labai gražaus, bet gal kas krenta į akis blush2.gif


Ir nelyginta ir nesiuta bet fantastiska thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif (mano svajone, o ne suknele)
Atsakyti
nu gi rašau rašau, o gi ačiū tai ir nepasakiau blush2.gif

dėkui visoms, kurios giria, bet kaip sako lietuvių liaudis: negirk dienos be vakaro mirksiukas.gif kai baigsiu bent vieną, va tada tai jau ....

bet šiaip tai labai malonu, ir matyt vėl tuoj jungsiu greitąjį būdą. negaliu tiesiog praeiti pro šalį ramiai, pasidėjusi matomoj vietoj, tvarkausi, darbelius dirbu, bet tiesiog nagai niežti toliau megzti biggrin.gif taip gali šeimyna ir be barščių likti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 09 spalio 2008 - 14:43
Katuks,ispudinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 10 09, 14:02)
labai aiškiai,
su tuo pačiu. keturios spalvos - keturi kamuoliai. tik reikia žiūrėti šone, kai keiti spalvą, kad netemptų per daug. kol nesusiūta tai truputį nelygiai tas kraštas atrodo, kai susisiūs turbūt išsilygins ax.gif . galų gale paskui galima ir nukarpyt bei suraišiot 4u.gif

o čia tas kreipinys "jūs" į mane, ar į visas? jei į mane, tai nereikia, jaučiuosi nejaukiai


aaaa, as irgi mezgiau dryzuota sijona taip pat kaip tu mirksiukas.gif bet galvojau, kad gal kitos kitaip daro, nes biski kartais patempia krasta tie siulai doh.gif

nusipirkau siandien siulu suknelei is rombuku wub.gif oij kaip kibsiu siandien thumbup.gif


o cia tas kreipinys tai buvo visoms, kas dryziukus mezga
tongue.gif
Atsakyti
As irgi rytoj uzpirksiu siulu ir kiek suprantu mezgimo uzteks iki pavasario biggrin.gif
Atsakyti