Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

uoj kokios plepios, jokia kita temele taip greit nekeliauja vis i naujus namucius bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

QUOTE(temptress @ 2008 10 02, 19:59)
mergaites, noriu paklausti, gal kuri esate bandziusi  nusimegzti suknele  nestuke.gif  ? bet aisku, turbut jau jos po nestumo nesioti nebeiseitu... gal kas galite pasidalinti mintimis, idejomis ir patarimais. aciu.



nestuke.gif , niekada nebandziau megzti suknutes nestukem, bet tunika sitokia dabar vienai nestukei mezgu, tai labai super atrodo, o jei ilgesne padarius tai visai liuks suknute gautusi nestuke.gif thumbup.gif

user posted image

ties krutine ten stipriai susiaurinama, jei mezgant nuo apacios tai ties krutine siaurinau po 3 akis kartu, matavausi ir pati, man ir ne nestuke.gif , visai tiko blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 02, 21:04)
uoj kokios plepios, jokia kita temele taip greit nekeliauja vis i naujus namucius  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
nestuke.gif ,  niekada nebandziau megzti suknutes nestukem, bet tunika sitokia dabar vienai nestukei mezgu, tai labai super atrodo, o jei ilgesne padarius tai visai liuks suknute gautusi  nestuke.gif    thumbup.gif

user posted image

ties krutine ten stipriai susiaurinama, jei mezgant nuo apacios tai ties krutine siaurinau po 3 akis kartu, matavausi ir pati, man ir ne  nestuke.gif , visai tiko  blush2.gif  blush2.gif

tai gal sios tunikos apacios rasteliu gali pasidalinti ? blush2.gif
Atsakyti
As irgi galvoju jog nestukei galima prigalvoti ivairiu modeliu,kuriuos galima bus nesioti ir po
Atsakyti
QUOTE(temptress @ 2008 10 02, 19:59)
mergaites, noriu paklausti, gal kuri esate bandziusi  nusimegzti suknele  nestuke.gif  ? bet aisku, turbut jau jos po nestumo nesioti nebeiseitu... gal kas galite pasidalinti mintimis, idejomis ir patarimais. aciu.

http://www.supermama...howtopic=201129 gal kas nors užklius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 10 02, 21:21)
tai gal sios tunikos apacios rasteliu gali pasidalinti ? blush2.gif


taip taip taip, as mezgiau pagal schemute, kuria SALNE, man praeitoj temoj parupino blush2.gif , tik ji reikalauja dideliu korekciju, kol kas idedu tai ka turiu, o jei palauktumete po poros dienu pataisyta idesiu 4u.gif

[user posted image
Atsakyti
Mezgant neščiajai manau reikėtų padaryti ilgesnį priekį, nes pamenu kaip man nešiojant savo didžiulį pilvūzą visos suknios iš priekio buvo gerokai trumpesnės.
Atsakyti
sveikutes sveikutes sveikutes,vel nauji ir grazus namuciai user posted imagemezgam ,neriam ,plepam ,kaip smagu user posted image
Atsakyti
QUOTE(temptress @ 2008 10 02, 19:59)
mergaites, noriu paklausti, gal kuri esate bandziusi  nusimegzti suknele  nestuke.gif  ? bet aisku, turbut jau jos po nestumo nesioti nebeiseitu... gal kas galite pasidalinti mintimis, idejomis ir patarimais. aciu.

Aš irgi mezgiausi nėštuminę suknelę-tuniką, šiltą vilnonę. Tik mano pilvūzas tada nebuvo pats didžiausias. Paskui sėkmingai nešiojau, nes buvau pasidariusi tokį fyntą - priekis iš trijų vertikalių dalių buvo (per vidurį platesnė, iš šonų siauresnės), krūtinėje įsiuvau po užtrauktuką ties kiekviena, kad kai maitinsiu nereiktų pasikelti visos suknelės lotuliukas.gif Tik atsitraukiu, išsitraukiu ir psio lotuliukas.gif Nu nežinau ar čia aiškiai nupasakojau lotuliukas.gif Jei ką, gal net rasčiau ir nufotkinčiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės naujuose namučiuose 4u.gif
įdedu "lietuviškąjį" variantą vienos suknutės mirksiukas.gif
user posted image
o čia yra APRAŠYMAS
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 02, 21:54)
taip taip taip, as mezgiau pagal schemute, kuria SALNE, man praeitoj temoj parupino  blush2.gif , tik ji reikalauja dideliu korekciju, kol kas idedu tai ka turiu, o jei palauktumete po poros dienu pataisyta idesiu  4u.gif

[user posted image


lauksim lauksim smile.gif nes rastelis labai jau tiktu mano didziajam mocheriukes projektui smile.gif
Atsakyti
O iš kokio ji žurnalo?

QUOTE(laimužėX @ 2008 10 03, 07:54)
Sveikos mezgėjėlės naujuose namučiuose  4u.gif
įdedu "lietuviškąjį" variantą vienos suknutės  mirksiukas.gif
user posted image
o čia yra APRAŠYMAS

Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 10 03, 09:00)
O iš kokio ji žurnalo?

Mezginių pasaulis 2007-17
Atsakyti