Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

sveikutes
visos suknelinates
o man kazkokios nesukneliskos nuotaikos
pabaigiau megztuka svarkiuka vakar ir jau rezgu minti kad salio reik ir dar golfuko
zodziu neaisku kada as subaigsiu pilkute-rudute
teko daug ardyt matyt uztat ir nusimuse nuotaika jai
Atsakyti
user posted image


wub.gif wub.gif wub.gif

kai gaila, kad man iki tokios figurytes labai toli, o tai mielai daryciau kazka panasaus,
verysad.gif juo labiau svajoju apie geltona arba tamsiai raudona suknele ax.gif
Papildyta:
QUOTE(AveM @ 2008 10 09, 11:38)
Aciu tau uz schemute,bet cia labai atidziai reikia megzti ax.gif



bet man atrodo kad kaip tik kai rastas toks greiciau mezgasi.na, bent jau man ax.gif labai nemegstu lygaus rasto, va tokie mane veza
Atsakyti
O manes ardymas neigiamai neveikia,as ardau ir vel mezgu biggrin.gif
Papildyta:
Tai taip,as dabar lygiu rastu mezgu rankoves,labai abejojiu ar uzteks kantrybes tokiam mezgimui.Mezgasi labai letai,o ir vaizdas prastas
Papildyta:
Gal schemute turi siu pyniu geltonos suknutes g.gif
Atsakyti
Evax, aciuuuu uz schemute, bagsiu pilke, tada pabandysiu ta rasteli ismegzti. 4u.gif
Papildyta:
pamirsau pridurti, kad mano pyniuotoji pilke jau link pabaigos eina, dar kokia gera savaitele, ir bus baigta. niu kaip as jos noriu bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image


user posted image

prasom
Papildyta:
QUOTE(zvirble @ 2008 10 09, 11:52)
Evax, aciuuuu uz schemute, bagsiu pilke, tada pabandysiu ta rasteli ismegzti.  4u.gif
Papildyta:
pamirsau pridurti, kad mano pyniuotoji pilke jau link pabaigos eina, dar kokia gera savaitele, ir bus baigta. niu kaip as jos noriu bigsmile.gif



tai jau lauksim lauksim pasirodant bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kaip nors galima aprasyma ideti negaliu perskaityti kaip ten tos akys keiciasi,kiek suprantu cia pyne is sesiu akiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 10 09, 12:12)
Gal kaip nors galima aprasyma ideti negaliu perskaityti kaip ten tos akys keiciasi,kiek suprantu cia pyne is sesiu akiu g.gif



tu cia apie ta geltona? deja schemos yra viskas ka radau apie ja. o pynutes tai vienoj vietoj is 6, o kitoj is 8 akiu kiek iziuriu g.gif na megzti nebandziau, bet kiek iziuriu tai schema gana aiski, tik kad ryskesne foto galetu buti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2008 10 09, 10:39)
laba, siandien pirksiu siuliuku siai suknytei, gal kuri nors turit tokiu rombuku schema?  4u.gif

Amade, gal šitas tiks g.gif
user posted image
ar tas g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimužėX: 09 spalio 2008 - 11:32
evax,dekui reikes pameginti man labai graziai pynes suderintos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2008 10 09, 11:27)
Amade, gal šitas tiks  g.gif
user posted image
ar tas  g.gif
user posted image


aciu aciu uz rastelius thumbup.gif
Atsakyti
prisėdau ir greituoju būdu pribaigiau 1/4 savo projekto ax.gif
na pavertinkit, pakomentuokit, gal kokių pastabėlių, kol dar per daug neprisidžiaugiau (gal ardyti prisireiktų)
user posted image

aišku, čai gi dar nelyginta ir nesusiūta (nėr su kuo biggrin.gif ), tai vaizdo ir nėr labai gražaus, bet gal kas krenta į akis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 10 09, 13:09)
prisėdau ir greituoju būdu pribaigiau 1/4 savo projekto ax.gif



bigsmile.gif gal isduosi pasapti kas per greitasis budas? nugis labai grazu 4u.gif taigi, ciupk virbalus ir tuo paciu greituoju budu uzbaik, kad butu su kuo susiut, tada matysi kaip gula prie kuno ir ar paciai grazu ir patogu 4u.gif
Atsakyti