Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

Paskui pameginsiu,dabar neturiu laiko,manau,kad nebus sunku ten jas sukeisti ax.gif
Atsakyti
Pats laikas puodeliui kavos
user posted image
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 10 08, 12:03)
Pats laikas puodeliui kavos
user posted image



prisijungiu drinks_cheers.gif ka tik prisedau su uodeliu prie pc
Atsakyti
As irgi sedziu su kavos puoduku ir vis suku galva kokias megzti rankoves suknutei,tuo paciu rastu vien geruju akiu rastu ar kiauriarasciu g.gif Negaliu pasirinkti
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 10 08, 12:10)
As irgi sedziu su kavos puoduku ir vis suku galva kokias megzti rankoves suknutei,tuo paciu rastu vien geruju akiu rastu ar kiauriarasciu g.gif Negaliu pasirinkti

o koks sukneles rastas?
Atsakyti
Suknute-2b.6geros.2b.6geros.Tokia kaip gofruota gavosi,todel galvoju,kad rankoves nebus grazu tokios susirauke,jinai liemenuota viersus vien geru akiu rastas
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 10 08, 14:46)
Suknute-2b.6geros.2b.6geros.Tokia kaip gofruota gavosi,todel galvoju,kad rankoves nebus grazu tokios susirauke,jinai liemenuota viersus vien geru akiu rastas

man kai grazu kas paprasta tai as jauciu daryciau rankovytes vien gerosiomis akimis g.gif
Atsakyti
SVeikos mielos sukneliatojos smile.gif
Įdomu, kaip laikosi naujai iškeptos mamytės?
Tomiene, tai ką parodei- labai labai gražu ir kruopštu, linkiu neprarasti kantrybės (kurios aš niekada nebuvau atradusi biggrin.gif).
Peperoni, kaip sekasi? Na aš tik vis dar liemenę vyrui narplioju ir akmenais apsidėjusi sėdžiu, varvindama seiles į tuos dramblio kaulo spalvos siūlus. Aš žinok irgi netrumpa- 180 cm, tai dėl ilgio dvejoju. Manau ji turėtų būti ne visai mini, gal tik kokius 5 cm virš kelių, ką manai?
Papildyta:
A, tiesą- galvoju, kur gi aš mačiau panašią į Netikėtaj suknelę... taigi ant VS modelio doh.gif Bet Netikėtaj tikrai nenusileidžia, įgyvendinimas labai taiklus, be to nepamirškime, kad VS nuotrauka yra gerai nufotožopinta ir dar nežinia kaip ten su kokybe hihihi.gif O čia- naturproduktas thumbup.gif Žodžiu, vis grožiuosi- ypač patinka, kad per liemenį daugiau juodos spalvos ir suknelė neatrodo per daug marga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shangri La: 08 spalio 2008 - 14:09
QUOTE(qqte @ 2008 10 08, 14:50)
man kai grazu kas paprasta tai as jauciu daryciau rankovytes vien gerosiomis akimis  g.gif
As irgi galvoju daryti vien gerosiomis,kad derintusi prie sukneles virsaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 10 03, 16:44)
sveikos, rodausi savo mocherinuke step by step  lotuliukas.gif  siuo metu truksta ilgio siek tiek manau ir rankoviu. pasuknele irgi turetu buti ilgesne, papozavau su naktiniais  lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image


bigsmile.gif kaip grazu na tiesiog thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 10 08, 10:39)
Netiketai,aciu man uzteko ir tavo aprasymo,ten labai aiskiai aprasei visa procesa 4u.gif

4u.gif
nufotožopinta Shangri La nerealus žodelis lotuliukas.gif labai ačiū už nesibaigiančius komplimentus,nagai niežti greičiau pradėt nuodėmingąją wub.gif Laukiu pinigų,bėgsiu pirkt siūliukų ax.gif

Dar kartelį ačiū visoms biggrin.gif Su tokia palaikymo komanda ir patį velnią galiu numegzti lotuliukas.gif
Atsakyti
netiketai, o as paklausiu apie Smyrna baltus siuliukus, ar jie labai balti, ar tokie pieno baltumo g.gif
Atsakyti