Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

blink.gif Šiandien pat varau tų virbaliukų ieškot biggrin.gif Man matai visos pardavėjos aiškino,kad 2mm yra patys ploniausi doh.gif Kad jas kur tas žioples,gal jau būčiau kur nors radusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 10 08, 08:07)
blink.gif Šiandien pat varau tų virbaliukų ieškot biggrin.gif Man matai visos pardavėjos aiškino,kad 2mm yra patys ploniausi doh.gif Kad jas kur tas žioples,gal jau būčiau kur nors radusi doh.gif

Labas rytas, kazkada labai seniai g.gif , kai man reikejo plonu virbalu blink.gif pasiemiau dviracio spykius blush2.gif ant galu izdejau sagas ir pirmyn, labai patogus, ilgi ir ploni virbalai biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 10 07, 22:30)
Zuviuk, kaip sekasi? Gal jau turi siūliukus ir pradėjai?
Aš planuoju nuo pirmadienio pradėti... bet jaučiu, kad lėtai tas mano mezgimas eisis  ax.gif


jau ir as taves ieskojau smile.gif galvojau, kad pradejai be manes ax.gif bet pasirodo ne 4u.gif as siandien kaip minejau baigiu drauges paltuk ataisyti ir tada jau iki galo sudelioju rastus ir pradedu blush2.gif man irgi greitai nesigaus, nes mazasis daug demesio reikalauja... o dar mokslai... bet as nelinkus pasiduodi ir vistiek suknute zadu pasigaminti ir ne viena ax.gif
Atsakyti
labukas 4u.gif as irgi kaip uzpavydejau Netiketai tos dryzukes, tai vis ziuriu kekviena diena atrandu po valandziuke prisesti prie savosios lotuliukas.gif ale kaip pasibaigsiu, tai sikart kita pradesiu hihihi.gif

P.S. virbalu tokiu plonu tikrai yra... as dar nesenai kazkur pirkausi, ir beje ne parduotuvej siulu, o maximoj man atrodo, nes pardaveja man aiskino kad tokiu plonu nebuna, o buvau turejusi, ir sesei atidaviau, tai nuvariau i maxima ir radau thumbup.gif taip kad tik paiskokit ir tikrai ju yra drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loretam: 08 spalio 2008 - 08:14
QUOTE(mileta4 @ 2008 10 08, 08:25)
Labas rytas, kazkada labai seniai g.gif , kai man reikejo plonu virbalu  blink.gif pasiemiau dviracio spykius  blush2.gif ant galu izdejau sagas ir pirmyn, labai patogus, ilgi ir ploni virbalai biggrin.gif .

lotuliukas.gif Gal ir neblogai,tik va,kad dviračio neturiu-nebent kokį kaimyną nuskriausti lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai dar nuo senu geru laiku turiu ivairiu storiu virbalu ir tikrai yra visokiu tu virbalu.Man nepatinka pardavejos kai aiskina to ko nezino biggrin.gif
Netiketai,gal gali pasakyti kokiu budu sukeiciamos tos trys akys,kad vidurine atsidurtu priekyje g.gif
Atsakyti
Bandau pasakot: pirmas dvi nukeli neišmegzdama;trečią akį išmezgi gerai;vidurinę nukeli nuo virbalo (palieki prieš mezginį);pirmą akį pertrauki per trečią;o tada antrąją (tą kuri buvo nukelta)pertrauki per jau išmegztą trečią. Parašiau doh.gif Jaučiu pati nesuprasčiau ką aš čia paaiškinau doh.gif
Einu ieškot vaizdinės medžiagos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mileta4 @ 2008 10 08, 09:25)
Labas rytas, kazkada labai seniai g.gif , kai man reikejo plonu virbalu  blink.gif pasiemiau dviracio spykius  blush2.gif ant galu izdejau sagas ir pirmyn, labai patogus, ilgi ir ploni virbalai biggrin.gif .

drinks_cheers.gif tokie virbalai keli mamos yra tai patys smagiausi. kai neturi pasirinkimo tai gerai ir gadget nufotkinti (ir tuoj pasakysiu kuo man jie nepatinka). pastarieji tai man vienkartiniai nes mezgant susilanksto. turiu dvejus tokius virbalus tik, o visi kiti pas mane kieti, bambukiniai, mediniai, dviračiošpykiniai ir t.t.
tai daba apie suknias: buvau su vyru išlėkus dviem savaitėm į ispaniją ir pamiršau pasimt ką nors panarpliot doh.gif tai gryžus per tris vakarus suknią nurapaliojau (rekordas mano asmeninis visų laikų) liko apdaila ir išplaut. rodysiuos būtinai
clap.gif clap.gif clap.gif prunskiene
netikėtai tiesiog fantastiškas grožis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskute231: 08 spalio 2008 - 09:34
Nu va čia kažką radau.Nežinau ar tau bus aiškiau,gal kas iš mergaičių geresnės vaizdinės medžiagytės turi doh.gif
user posted image
Atsakyti
Netiketai,aciu man uzteko ir tavo aprasymo,ten labai aiskiai aprasei visa procesa 4u.gif
Atsakyti
jo, reiks man paieskot tu ploniuku virbalu g.gif kadangi mezgu laisvai tai man su smyrna siulais ir nr2 virbalu labai jau skystas mezginys gavosi.
kazkai reikia prisiverst uzbaigt nerta suknele g.gif nugis issiveziu su mazaja i ligonine pradeta nerti sijona, bet is baisaus neturejimo ka veikti nusineriau suknele ax.gif nugis betruksta petnesas prinerti, isskalbt ir kazkaip tai pamusala susiorganizuoti (cia jau sunkiausia bus) g.gif

si savaite man kazkai uzbaigtuvine. va sedziu baigineju vyro megztuka, dar savo megztuko liko puse rankoves, suknele taip pat visai uzbaigsiu, tai itariu jei sekmadieni i turgu bus siulu uzpirkimas. labai noriu siltos suknytes(nezinau kas pasidare, niekada nenesiojau nei sukniu nei sijonu o dabar tai nooooriu)
Atsakyti
Labas visoms,
grįžau į suknelinį dryžiukinį procesą thumbup.gif
Netikėtai, mano stalčius atvipęs, seilė nutysusi, negaliu atsigauti. suknelė tikras gėrissss wub.gif
na, ir visos kitos per savaitgalį parodytosios šaunios, smagu kad neriat mezgat, ir savo grožius mums demonstruojat.

mano mezginys juda į priekį, jau greitai baigsiu vieną dalį - pusę sarafaniuko.

dėl tų trijų akių sumezgimo, kad vidurinė būtų priekyje, aš darau daug paprasčiau, nieko niekur nenukeliu, tiesiog virbalą kišu į pirmą ir trečią akis, nenuimdama jas sumezgu kartu ir iškart kišu į vidurinę, tik tada nukeliu dvi akis (išmegztą ir vidurinę), ir išmegztąją pertraukiu per vidurinę. procesas vyksta daug greičiau ax.gif

įdomu pasidarė, kokio plonumo tie 1,5 Nr virbalai, g.gif nes pasižiūrėjau saviškius 2 mm, tai jau toookie plonučiai. o dviračio špykiai dar plonesni? reiks pažiūrėti ar mano parduotuvikėj yra tokių plonybių. gal prisireiks bigsmile.gif

sėkmės visoms. einu balsuoti
Atsakyti