Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

Va ką pavyko nunarplioti per dvi dieneles blush2.gif

user posted image

Darbelio laukia daug, čia kokia 1/5 priekio, akių jau apie 180 doh.gif tikiuosi nemesiu per etį šios suknutės ir nusinarpiolsiu rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(rain @ 2008 10 07, 15:28)
labas as jau esu nusimezgusi sia tunika tik trumpom rankovem labai gerai mezgesi tik as mezgiau is kazkokiu medvilniniu siulu su silku jau neatsimenu net kokiu nes mezgiau senai

bigsmile.gif pasaka... wub.gif tikiuosi man užteks kantrybės su smulkiu rašteliu doh.gif
Atsakyti

bigsmile.gif pasaka... wub.gif tikiuosi man užteks kantrybės su smulkiu rašteliu doh.gif
[/quote]
gera pradzia puse darbo o pradzia kaip matau tikrai gera sekmes lauksim pabaigto darbelio
Atsakyti
Rain, graži tunikutė thumbup.gif
Tomiene, tikrai puiki pradžia - turėsi gražų ir kruopščiai numegztą drabužį wub.gif Net negalvok pritrūkti kantrybės mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 07 spalio 2008 - 15:05
QUOTE(netikėtai @ 2008 10 06, 16:28)
Nagi va gi štai gi biggrin.gif Kaip žadėta pažadėta-mano juodai balta dryžiukė ax.gif
Iš priekio
user posted image

Nugarytė
user posted image

Esu apsipatenkinus biggrin.gif Net mano vyras,kuriam mezgalai-senmergių darbas,o megzti rūbai tik bobutėms,sakė kad labai gražu ax.gif



nuostabu , fantastiska thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Noriu dabar jau tikrai noriu ir as tokios
Atsakyti
Na ką, mergytės, su tokiu palaikymu tikiuosi įveiksiu savo kantrybę bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 10 06, 16:28)
Nagi va gi štai gi biggrin.gif Kaip žadėta pažadėta-mano juodai balta dryžiukė ax.gif
Iš priekio
user posted image

Nugarytė
user posted image

Esu apsipatenkinus biggrin.gif Net mano vyras,kuriam mezgalai-senmergių darbas,o megzti rūbai tik bobutėms,sakė kad labai gražu ax.gif

As tai be zodziu, nereali suknute, kaip VS puslapyje, sakes kaip grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 10 06, 16:28)
Nagi va gi štai gi biggrin.gif Kaip žadėta pažadėta-mano juodai balta dryžiukė ax.gif
Iš priekio
user posted image

Nugarytė
user posted image

Esu apsipatenkinus biggrin.gif Net mano vyras,kuriam mezgalai-senmergių darbas,o megzti rūbai tik bobutėms,sakė kad labai gražu ax.gif

user posted imagenebeturiu ka pasakyt, ama praradau wub.gif
Atsakyti
Prunskiene, labai elegantiška thumbup.gif
Netikėtai, gražu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatuole: 07 spalio 2008 - 21:11
Zuviuk, kaip sekasi? Gal jau turi siūliukus ir pradėjai?
Aš planuoju nuo pirmadienio pradėti... bet jaučiu, kad lėtai tas mano mezgimas eisis ax.gif
Atsakyti
Dovyda,tavo ziurkenas labai tiksliai atvaizduoja suknuciu grozi.
Netiketai,gal gali imesti rasto keitimo akiu schema,as noriu merginai savo numegzti dryziuke,bet kazkaip man nedasunta kaip cia keisti ax.gif
Atsakyti
Lusasita nuosirdi dovyda Sonatuole ačiū,labai labai 4u.gif
AveM tai kad čia jokios keitimo schemos nėra-kelios eilės juodu,kelios baltu.Kaitalioji kaip nori mirksiukas.gif O raštelis tai čia labai paprastas: 5geros;3sumegztos vidurinė akis viršuje;5geros;užmetimas;1geroji;užmetimas.
Jei nelabai aišku,tai pasikuisk po temukes man atrodo praeitoj temoj kažkuri buvo papaišiusi mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukai!!!

NIGAAALIU be jumejj biggrin.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Apie virrrrbaliukus biggrin.gif

QUOTE(Peperoni @ 2008 10 06, 13:42)
va va - del to silueto reiks labai labai pamastyt... ir dar del ilgio  smile.gif  - nes as ilgas gi zmogelis  biggrin.gif  tai ne viskas ant manes atrodo taip, kaip kad buna pavyzdy...  biggrin.gif  pradejau nuo tos virsutines krutineles  - kad galeciau paskui jungt apacion viska ir ant saves matuot... tik vat beda, akd ten megzta su valu - o as kazkaip niekur nemacius 2,5 numerio virbalu su valu...  g.gif  teks siules daryt... 

o siaip sind ta krutinele tureciau pabaigt...  ax.gif

labai laukiu kool tu pradesi - bus linksmiau  biggrin.gif


Maciau, kad jau pakomentavo, kur tokiu ilgu gaut. Bet sprendimas butu ir kelis trumpesnius valinius naudoti, jeigu ka biggrin.gif


QUOTE(netikėtai @ 2008 10 06, 16:28)
Nagi va gi štai gi biggrin.gif Kaip žadėta pažadėta-mano juodai balta dryžiukė ax.gif
Iš priekio



Jau kaip isivaizduoju, KOKIA esi apsipatenkinusssss.. Nes vaizdas tikrai superduperziurkiskakrytinis.


QUOTE(netikėtai @ 2008 10 07, 07:39)
Su 2nr.Nes plonesnių nėra-labai ieškojau,bet man paaiškino,kad ieškau ko nėra lotuliukas.gif
AveM šitokiai kaip mano nereikia siūlų kamuoliukų,tik kas kažkelintoj eilėj keiti siūlą ir tiek.Pats raštas išbanguoja mirksiukas.gif
RITELĖ *zuikulis* Ašarėlė angulyte labai ačiū 4u.gif


Ot yra!!! VLN CUP'o gerose akyse nr. 1.5 virbalai yra. Papirkau is sportinio intereso, bet jau viena palaidinuke jais ir numezgiau. Man labai tinka, nes mezgu minkstai, ir kartais nr. 2 tiesiog PER DIDELI.

Tuoj idesiu ir virbalu foto, kad tskant su irodymais butu!!!!

QUOTE(Tomienė @ 2008 10 07, 18:53)
Na ką, mergytės, su tokiu palaikymu tikiuosi įveiksiu savo kantrybę  bigsmile.gif  thumbup.gif



thumbup.gif

O va palaikyti tai galim visada ir visame kame, ypac - sukneliniuose zygdarbiuose ir ju pradziose!!!
Papildyta:
Stai - fotoirodymas biggrin.gif
user posted image
Tiesa, pirkau as juos pries GERA pusmeti, bet gal nedaug yra smulkaus mezgimo maniakiu, ir ju dar ten pat yra ???
Atsakyti