Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

QUOTE(netikėtai @ 2008 10 06, 16:28)
Nagi va gi štai gi biggrin.gif Kaip žadėta pažadėta-mano juodai balta dryžiukė ax.gif
Iš priekio
user posted image
Esu apsipatenkinus biggrin.gif Net mano vyras,kuriam mezgalai-senmergių darbas,o megzti rūbai tik bobutėms,sakė kad labai gražu ax.gif



wow!!! nerealiai graziai! Saunuole, akys net raibsta wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 10 06, 16:28)
Nagi va gi štai gi biggrin.gif Kaip žadėta pažadėta-mano juodai balta dryžiukė ax.gif
Iš priekio
user posted image

Esu apsipatenkinus biggrin.gif Net mano vyras,kuriam mezgalai-senmergių darbas,o megzti rūbai tik bobutėms,sakė kad labai gražu ax.gif

jetau nebegaliu doh.gif doh.gif doh.gif noriu mocheriukes, noriu laaabai sitos, noriu missonio dryzes... aaaaaaaa baikit cia tokius grozius det, nes visai blogai gali baigtis verysad.gif jau nebezinau kurios ir griebtis.

Zuvele wink.gif kur tu? kada pradedam su vilutiskom mocheriukem? reikia greiciau, nes vaje vaje kaip reikia suknyciu smile.gif jau pirstukai niezti smile.gif as va pribaigiu draugei paltuko rankove taisyt pe 2 dieneles ir gal jau startuojam? o gal tu jau paslapcia startavus esi? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2008 10 06, 19:11)
Ir as paskutini savo darba idesiu, gal kam ideju kokiu kils smile.gif

Labai elegantiška suknutė wub.gif
Atsakyti
labas rytas su kava drinks_cheers.gif

as isardziau gabala sao suknios (vakar nakties rezultatas blush2.gif ) "nusimezgiau i lankas" kad rasta sumakaliurinau cool.gif

sedziu "rami", einu kavos ir toliau megzt smile.gif
Atsakyti
netikėtai labai graži dryžiukė thumbup.gif thumbup.gif O jinai neatrodo per lengva? blush2.gif Aš kai sijonų nemėgėja, tai apsirengus norisi, kad jaustųsi, kad ant kūno kažkas yra biggrin.gif O čia tokia legvutė, kaip pūkelis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 10 06, 21:20)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Labai faina suknelytė  wub.gif  wub.gif  wub.gif

prunskiene  lens.gif na visiškai nesimato raščiuko  verysad.gif Norėtųsi iš arčiau pasižiūrėt  rolleyes.gif

lotuliukas.gif spalva nelabai dekinga rasciukui iziureti smile.gif cia pynes detos
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2008 10 07, 09:56)
lotuliukas.gif spalva nelabai dekinga rasciukui iziureti smile.gif cia pynes detos

Na labai jau gaila verysad.gif
Spalvos manau visos geros, tik reiktų truputuką su apšvietimu pažaist mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės 4u.gif

nusprendžiau risidėti rie jūsų būrelio, ar priimsit? blush2.gif

Kažkada labai daug mezgiau, bet nusprendžiau statuoti su šia grožybe blush2.gif gal spėsiu iki kitos vasaros lotuliukas.gif nes noriu megzti su nėrimo siūliukais MAXI karsta.gif žinau, kad darbelio daug, virbaliukai 2 dydžio, bet...manau bus lengvutė ir gražiai žiūrėsis wub.gif po savaitėlės bandysiu arodyt, ką ir kiek nunarpliojau blush2.gif o toliau seksiu jūsų temukę bigsmile.gif
user posted image

Atsakyti
Netikėtai, Prunskiene, po medalį jums už tokio grožio kūrimą ir tiek įdėto darbo first.gif first.gif
Atsakyti
Netikėtai, Prunskiene - saunuoles. LLabai grazios suknutes 4u.gif
Atsakyti
Ristina neringata Žiogienė ačiū mergytės iruž komplimentus ir už medalį bigsmile.gif
Žiogienė žinok iš pradžių kai apsirengiau,tai jaučiausi kaip nuoga lotuliukas.gif Bet aš labai nemėgstu sunkių rūbų,tada ir pati jaučiuosi sunki ir nerangi. Po valandos jau buvo viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2008 10 07, 13:26)
Sveikos mezgėjėlės  4u.gif

nusprendžiau risidėti rie jūsų būrelio, ar priimsit?  blush2.gif

Kažkada labai daug mezgiau, bet nusprendžiau statuoti su šia grožybe  blush2.gif gal spėsiu iki kitos vasaros  lotuliukas.gif nes noriu megzti su nėrimo siūliukais MAXI karsta.gif žinau, kad darbelio daug, virbaliukai 2 dydžio, bet...manau bus lengvutė ir gražiai žiūrėsis  wub.gif  po savaitėlės bandysiu arodyt, ką ir kiek nunarpliojau  blush2.gif o toliau seksiu jūsų temukę  bigsmile.gif
user posted image

labas as jau esu nusimezgusi sia tunika tik trumpom rankovem labai gerai mezgesi tik as mezgiau is kazkokiu medvilniniu siulu su silku jau neatsimenu net kokiu nes mezgiau senaiuser posted image
Atsakyti