Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

Peperoni DEIVINA evax loretam batareika naiste777 La Perla ir visoms, kurias nepaminėjau-labai labai ačiū 4u.gif
evax čia ir yra smyrna platinum biggrin.gif mezgiau iš vieno siūliuko,lėtai judėjo doh.gif O raščiukas čia labai paprastas:
5geros,3sumegztoskartu,5geros,užmetimas,1gera,užmetimas
Peperoni nešioju 36 biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(prunskiene @ 2008 10 06, 19:11)
Ir as paskutini savo darba idesiu, gal kam ideju kokiu kils smile.gif

user posted image
user posted image

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2008 10 06, 19:53)
o kazi kiek metru/gramu siuliuku reiketu 38 dydzio tokiai sukniai?  g.gif as mastau kokia pusvilne nebrangia pirkt  ax.gif


Mano irgi toks dydis, tai nugarai suejo kiek daugiau nei 4 kamuoliukai 50gr./125m, tai is viso gali reiketi 13-14 tokiu kamuoliuku.
As irgi is pradziu ketinau pirkti vernito pusvilne, taciau brangusis nepagailejo pinigeliu ir brangesniems siuliukams biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites labai grazios suknutes. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 10 06, 15:28)

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai faina suknelytė wub.gif wub.gif wub.gif

prunskiene lens.gif na visiškai nesimato raščiuko verysad.gif Norėtųsi iš arčiau pasižiūrėt rolleyes.gif
Atsakyti
netiketai wau koks grozis thumbup.gif net geda pasidare kad as nekaip neiveikiu savosios blush-anim-cl.gif
prunskiene daili suknele thumbup.gif
mielosios man reik patarimo,kaipgi megst man rankoves,ar platejancias ar kaip ,padekit smile.gif
Atsakyti
Nu jeigu tu čia apie nuodėmingąją tai aš jai planuoju tiesias,t.y. siauras daryti,man kažkaip gražiau rodosi.Nors kol dar megst pradėsiu tai gal ir persigalvosiu doh.gif
Atsakyti
As irgi numezgiau savo suknute(nemoku ikelti pasirodyti ax.gif ),bet va dabar niekaip neapsisprendziu kokias rankoves,siauras plarejancias ar lygias,kiaurerasciu ar tokiu paciu rastu kaip suknute g.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 10 06, 17:28)
Nagi va gi štai gi biggrin.gif Kaip žadėta pažadėta-mano juodai balta dryžiukė ax.gif
Iš priekio
user posted image

Nugarytė
user posted image

Esu apsipatenkinus biggrin.gif Net mano vyras,kuriam mezgalai-senmergių darbas,o megzti rūbai tik bobutėms,sakė kad labai gražu ax.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai faina super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O dryziukes mezgasi keiciant siulus tipo reikia megzti su keliais kamuoliukais g.gif
Atsakyti
Na ir pasipyle dryziuku thumbup.gif
Labai grazios sukneles visu. Tikiuosi greitu laiku ir as pradeti dryze blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 10 06, 20:39)

evax čia ir yra smyrna platinum biggrin.gif mezgiau iš vieno siūliuko,lėtai judėjo doh.gif O raščiukas čia labai paprastas:



jooooooooo bigsmile.gif jei su vienu siulu tai tau medalio reik ne tik uz fantazija nerealia bet ir uz darba 4u.gif as nert neuzsiemiau is vieo siulo, o cia megzta. o kokio nr virbalas?man kazkai su nr 2per laisvai atrode kai bandziau megzt is tu siuliuku g.gif
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2008 10 07, 07:18)
jooooooooo  bigsmile.gif  jei su vienu siulu tai tau medalio reik ne tik uz fantazija nerealia bet ir uz darba  4u.gif  as nert neuzsiemiau is vieo siulo, o cia megzta. o kokio nr virbalas?man kazkai su nr 2per laisvai atrode kai bandziau megzt is tu siuliuku  g.gif

Su 2nr.Nes plonesnių nėra-labai ieškojau,bet man paaiškino,kad ieškau ko nėra lotuliukas.gif
AveM šitokiai kaip mano nereikia siūlų kamuoliukų,tik kas kažkelintoj eilėj keiti siūlą ir tiek.Pats raštas išbanguoja mirksiukas.gif
RITELĖ *zuikulis* Ašarėlė angulyte labai ačiū 4u.gif
Atsakyti