Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

aciu aciu visoms uz sveikinimus
noras niekur nedingo, ir siandien jau pusvalandukui buvau pagriebusi savo dryzuke lotuliukas.gif

QUOTE(netikėtai @ 2008 10 06, 16:28)
Nagi va gi štai gi biggrin.gif Kaip žadėta pažadėta-mano juodai balta dryžiukė ax.gif
Iš priekio
user posted image

Nugarytė
user posted image

Esu apsipatenkinus biggrin.gif Net mano vyras,kuriam mezgalai-senmergių darbas,o megzti rūbai tik bobutėms,sakė kad labai gražu ax.gif


Netiketai, jau grozis nerealus tavo suknute.... net baltas pavydas sueme thumbup.gif tiap ir uzsinorejo dar greiciau nusinerti savaja thumbup.gif nieko, as taip greit jau nepadarysiu, bet iki Kaledu gal kaip nors pasibaigsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 10 06, 17:15)
Shangri La Amade eya bielra *coliukeee* labai jums ačiū biggrin.gif
O siūliukas čia smirna 100g-750m.Sunaudojau nepilnai du juodus ir ne visą baltą.Taigi suknelė net 300g nesveria.



o koki dydi tu nesioji? ax.gif cia orientacijai bandau isisvaizduot, kiek man reiktu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 10 06, 16:28)
Nagi va gi štai gi biggrin.gif Kaip žadėta pažadėta-mano juodai balta dryžiukė ax.gif

blink.gif thumbup.gif
Prašom nepykti, bet pavydas tai pas mane ne joks baltas, visas JUODAS jau pasidarė doh.gif
QUOTE(Peperoni @ 2008 10 06, 17:28)
cia ta, kur prie 25-mecio turgaus?  g.gif  bijau as ten vaziuot biggrin.gif kad bankrotas neistiktu hihihi.gif gal reiks tada auksarankej uzsisakyt...  g.gif

Ne, ne ta. Į tą neinu dėl tos pačios priežasties. Kur Norfa buvo, ten kieme yra mažutė sagų, užtrauktukų, pamušalų ir kt priedų parduotuvėlė. Virbalai po 4lt.
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2008 10 06, 18:46)
blink.gif  thumbup.gif
Prašom nepykti, bet pavydas tai pas mane ne joks baltas, visas JUODAS jau pasidarė doh.gif

Ne, ne ta. Į tą neinu dėl tos pačios priežasties. Kur Norfa buvo, ten kieme yra mažutė sagų, užtrauktukų, pamušalų ir kt priedų parduotuvėlė. Virbalai po 4lt.



aciu 4u.gif - reiks paieskot tos parduotuves... bigsmile.gif


pavydas, tai ir man jau juodas... ph34r.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ir as paskutini savo darba idesiu, gal kam ideju kokiu kils smile.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2008 10 06, 15:41)
laba, pradesiu sesei megzti sia suknele


As sia suknele jau pradejau, turiu jau nugara blush2.gif Mezgu is merino vilnos siuliuku.
Atsakyti
Netiketai, labai faina. Kaip tie dryžiukai vykusiai sudėlioti wub.gif
Na man vis dar tas megztinio kalnierius neleidžia dryžiukės pradėt. Aš irgi iš Smyrna platinum, bet iš dviejų ir kabliuku, nors ką čia žinosi, ims ir pasikeis planai, kaip labai dažnai būna g.gif Gerai, einu tą kalnierių rakaliot, taip ir iki pavasario suknes neturėsiu smile.gif
Atsakyti
laba 4u.gif

kokių nuostabių suknyčių užderėjo naujoj temoj wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(loretam @ 2008 10 05, 12:11)
sveikutes  4u.gif  dieve kaip seniai buvau paemus i rankas mezgima.... o jau kaip pasiilgau, dabar visiskai nebeturiu kada nerti, o kai paziurejau jusu grozybes cia tai tik nervas paeme  doh.gif  o as dar savo dryzukes nebaigiau.... tada kaip isardziau prieki ir gimdyt pradejau  lotuliukas.gif  o dabar aisku viskas ir stovi vietoj  doh.gif  bet jau zadu vis kuria dienele prisesti....

o jusu darbeliai nerealiai grazus, ir jau nauju kiek groziu prikrovet  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

sveika 4u.gif , sveikinu sulaukus dar vieno busimo suknyčių modeliuko wub.gif bigsmile.gif
patikėk, tuoj viskas susistyguos į savo vėžes ir apimsi į rankas savo mezginukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimutia @ 2008 10 06, 18:30)
As sia suknele jau pradejau, turiu jau nugara  blush2.gif  Mezgu is merino vilnos siuliuku.


o kazi kiek metru/gramu siuliuku reiketu 38 dydzio tokiai sukniai? g.gif as mastau kokia pusvilne nebrangia pirkt ax.gif
Atsakyti
netiketai labai daili suknute thumbup.gif
prunskiene kaip visada: be galo grazu, dailu, kruopstu, isbaigta, na vienu zodziu super wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Merginos liuksiškos suknytės,visoms po 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O lia lai - na ir grožis suknelių thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Netikėtai - labai romantiška dryžiukė 4u.gif
Prunskiene - be galo moteriška, elegantiška, nenuobodu ir t.t. wub.gif
Atsakyti